Ақкөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 қазандағы № С 9-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қазанда № 3473 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 01-10/42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 01-10/42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына3 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-3-166 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылғы келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 832 329,4 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер - 411 120 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 080,2 мың теңге;
негізгі капиталдың сатудан түскен түсімдер - 16 419 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 2 397 710,2 мың теңге;
2) шығындар - 2 854 977,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер - 20 143,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 21 430,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 287 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -42 792 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 42 792 мың теңге»;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С 45-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 8 октября 2012 года № С 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 октября 2012 года № 3473. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 01-10/42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 01-10/42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пункта 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С 45-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-166, опубликовано 20 января 2012 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ» ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
доходы – 2 832 329,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 411 120 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 080,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 16 419 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 397 710,2 тысячи тенге;
затраты – 2 854 977,7 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 20 143,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21 430,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 287 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -42 792 тысячи тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 792 тысячи тенге.»;

көрсетілген шешімнің 145-қосымшалары 123-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Нұрова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ж.Салыбекова
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақкөл ауданының әкімі                      Р.Қ.Әкімов
Ақкөл аудандық мәслихаттың

приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата                        Г.Нурова
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аккольского района                    Р.К.Акимов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

1500
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
986
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19972
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
372
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
20833
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
433
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
102464,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102464,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16065
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22232,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
225
006
Тұрғын үй көмегі
3000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9355,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
779
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
211
012
Ақпараттық жүйелер құру
244,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23696
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3381
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12274
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
965183,9
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
48658
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
9326

1500
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
986
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19972
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
372
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
20833
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
433
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
102464,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102464,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16065
002
Программа занятости
22232,8
005
Государственная адресная социальная помощь
225
006
Оказание жилищной помощи
3000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9355,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
779
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
211
012
Создание информационных систем
244,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23696
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3381
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12274
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
965183,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
48658
008
Освещение улиц населенных пунктов
9326

021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2,2
15
Трансферттер
19672,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19672,8
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
19672,8
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
20143,7
Бюджеттiк кредиттер
21430,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
21430,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21430,7
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
21430,7
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
1287
5
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
1287
1
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
1287
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
1287
IV.Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
-42792
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
42792
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 8 қазандағы № С 9-1
шешіміне 2 Қосымша
2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
1 012 591,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
143 670,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
108 169
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 972
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
5 597
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
1 500
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
13 885
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
372
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
21 819
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
46 524
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 586
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
18 586
жалақыны ішінара субсидиялауға

021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
2,2
15
Трансферты
19672,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19672,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
19672,8
III. Чистое бюджетное кредитование
20143,7
Бюджетные кредиты
21430,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
21430,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21430,7
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
21430,7
Погашение бюджетных кредитов
1287
5
Погашение бюджетных кредитов
1287
1
Погашение бюджетных кредитов
1287
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
1287
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-42792
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
42792
Приложение 2 к решению
Аккольского районного маслихата
№ С 9-1 от 8 октября 2012 года
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
1 012 591,7
Целевые текущие трансферты
143 670,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
108 169
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 972
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
5 597
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 500
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 885
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
372
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
21 819
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
46 524
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 586
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
18 586
частичное субсидирование заработной платы

4 596
жастар тәжiрибесi
1 716
жұмыспен қамту орталықтарын құруға
12 274
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 016
Мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
4 016
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
1 855
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде жергiлiктi өзiн-өзi басқаруды мемлекеттiк қолдау
1 855
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
11 044
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
11 044
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
847 491
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42 608
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
42 608
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
804 883
Ауылды елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесінің дамуына
593 566
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
31 912
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға
172 405
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
7 000
Бюджеттік несиелер
21 430,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 430,7
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
21 430,7
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 8 қазандағы № С 9-1
шешіміне 3 Қосымша
2012 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
202 864,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
123 193,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
88 090,8
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
88 090,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 782,9
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
1 302,9
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
1 480,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 320,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 320,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
30 000,0
Ақкөл ауданы Ақкөл қаласындағы қалалық стадионның ағымды жөнделуіне және футбол алаңын жасанды қабатпен жабуға
30 000,0
Нысаналы даму трансферттерi

4 596
молодежная практика
1 716
создание центров занятости
12 274
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 016
Для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 016
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 855
Для оказания содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
1 855
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
11 044
На проведение противоэпизоотических мероприятий
11 044
Целевые трансферты на развитие
847 491
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42 608
На развитие коммунального хозяйства
42 608
Отдел строительства района (города областного значения)
804 883
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
593 566
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
31 912
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
172 405
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
7 000
Бюджетные кредиты
21 430,7
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 430,7
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
21 430,7
Приложение 3 к решению
Аккольского районного маслихата
№ С 9-1 от 8 октября 2012 года
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
202 864,2
Целевые текущие трансферты
123 193,7
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
88 090,8
На капитальный ремонт объектов образования
88 090,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 782,9
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
1 302,9
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
1 480,0
Аппарат акима района (города областного значения)
2 320,0
Капитальные расходы государственного органа
2 320,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
30 000,0
На искусственное покрытие футбольного поля и текущего ремонта городского стадиона города Акколь Аккольского района
30 000,0
Целевые трансферты на развитие