Аршалы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 43/2 "2012-2014 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәлихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы № 2/2 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 1 наурызда № 1-4-200 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 136 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 136 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 43/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-4-196 тіркелген, 2012 жылдың 20 қаңтарында аудандық "Аршалы айнасы" газетінде, 2012 жылдың 21 қаңтарында аудандық "Вперед" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1,2, және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 437 937 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 497 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 905 937 мың теңге;
2) шығындар – 2 506 405,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 16 372 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 19 416 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 044 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -84 840,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаражаттандыру – 87 840,7 мың теңге;
7) бюджеттік қаражаттың қолданылатын қалдықтары – 68 468,7 мың теңге";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2012 жылға 426,7 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін";

О внесении изменений и дополнений в решение Аршалынского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 43/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 17 февраля 2012 года № 2/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 1 марта 2012 года № 1-4-200. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 136)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 136).
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 13 декабря 2011 года № 43/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-196, опубликовано 20 января 2012 года в районной газете "Аршалы айнасы", 21 января 2012 года в районной газете "Вперед") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 437 937 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 497 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 905 937 тысяч тенге;
2) затраты – 2 506 405,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 372 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 416 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 044 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -84 840,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 84 840,7 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 68 468,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2012 год в сумме 426,7 тысяч тенге.";

келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2012 жылдың аудандық бюджетінде 2012 жылдың 1 қаңтар мерзіміне құралған 68 468,7 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары заңнамалықпен белгіленген тәртіпте қолданылғаны ескерілсін.";
Аршалы аудандық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 43/2 шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2012 года в сумме 68 468,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к решению Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 13 декабря 2011 года № 43/2 изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

110859
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7250
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17732
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16428
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
280
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
207
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
700
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
117
02
Қорғаныс
1788
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1788
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1788
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық,соттық, қылмыс-атқару қызмет
1150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1150
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1150
04
Бiлiм беру
1495141
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1268241
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7487
003
Жалпы білім беру
1054927
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10600
006
Балаларға қосымша білім беру
38313
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
120
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
120274
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15869
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
250
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
17401
467
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
226900
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
226900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету

110859
022
Капитальные расходы государственных органов
7250
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17732
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16428
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
280
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
207
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
700
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
117
02
ОБОРОНА
1788
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1788
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1788
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1150
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1150
04
ОБРАЗОВАНИЕ
1495141
464
Отдел образования района (города областного значения)
1268241
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7487
003
Общеобразовательное обучение
1054927
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10600
006
Дополнительное образование для детей
38313
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
120
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
120274
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
15869
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
250
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
17401
467
Отдел строительства района (города областного значения)
226900
037
Строительство и реконструкция объектов образования
226900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение