Аршалы ауданында 2013 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № А-421 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда № 3568 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қаңтардағы № А-29 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 08.01.2014 № А-29 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданында 2013 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес Аршалы ауданы бойынша 2013 жылға қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары, қатынасушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, сұраныс және ұсыныстар айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.А.Садырбаевқа жүктелсін.
4. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі Т.Мұханбеджанов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Ақмола облысы
Аршалы аудандық сотының
төрағасының м.а. М.Әміров
Қазақстан Республикасы
ішкі істер Министрлігі
"Ақмола облысы бойынша
ішкі істер Департаменті
Аршалы ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Б.Әділханов
"Аршалы ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Т.Бражанов
"Аршалы ауданының әділет
Басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы К.Оспанова
"Нұр Отан" Халық-Демократиялық
партиясы қоғамдық бірлестігі
Аршалы аудандық филиалы Р.Федорова
"Аршалы аудандық
Мемлекеттік мұрағат"
мемлекеттік мекемесінің бастығы М.Руденко
"Қазақстан Республикасы
денсаулық сақтау Министрлігі
Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
Комитетінің Департаменті
Аршалы ауданының мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы О.Кәкімбеков
Аршалы ауданы әкімдігінің

Об организации общественных работ в Аршалынском районе в 2013 году
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 30 ноября 2012 года № А-421. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2012 года № 3568. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 8 января 2014 года № А-29
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 08.01.2014 № А-29.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Аршалынском районе в 2013 году.
2. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы, условия общественных работ, размер оплаты труда участников, источник финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Аршалынскому району на 2013 год, согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садырбаева Е.А.
4. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района Т.Муханбеджанов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. председателя
Аршалынского районного
суда Акмолинской области М.Амиров
Начальник
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Аршалынского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" Б.Адильханов
Начальник
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Аршалынского района" Т.Бражанов
Начальник
государственного учреждения
"Управление юстиции
Аршалынского района" К.Оспанова
Аршалынский районный филиал
Общественного объединения
Народно-Демократической
партии "Нур-Отан" Р.Федорова
Начальник
государственного учреждения
"Государственный архив
Аршалынского района" М.Руденко
Начальник
государственного учреждения
"Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Аршалынскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
по Акмолинской области" О.Какимбеков
Приложение
к постановлению акимата
Аршалынского района