Атбасар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С 40/2 "2012 – 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 5С 7/1 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 шілдеде № 1-5-186 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 194 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 194 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2012 – 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С 40/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-5-173 тіркелген, 2012 жылғы 27 қаңтардағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012 – 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3871050,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 851696,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 39439,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 28000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2951915,4 мың теңге;
2) шығындар – 3937845,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 117851,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 119114,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1263,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2400,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 2400,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-187046,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 187046,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 104854,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1263,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 83455,5 мың теңге.»;
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«9. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 2831,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.»;

О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № 4С 40/2 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 июня 2012 года № 5С 7/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 3 июля 2012 года № 1-5-186. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 194)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 194).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № 4С 40/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-173, опубликовано от 27 января 2012 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3871050,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 851696,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям -39439,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала -28000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2951915,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3937845,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 117851,0 тысяча тенге;
бюджетные кредиты - 119114,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1263,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2400,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2400,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-187046,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 187046,5 тысяч тенге:
поступление займов-104854,0 тысячи тенге;
погашение займов-1263,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств-83455,5 тысяч тенге.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 2831,0 тысяча тенге.»;

келесі мазмұнды 10-2 тармағымен толықтырылсын:
«10-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар қаласының орталық қазандығы үшін жабдықтар сатып алуға облыстық бюджеттен 25000,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.»;
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«13. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық қызметтер шығындарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен 1593,5 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.»;
16 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«16. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға республикалық бюджеттен 60539,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.»;
19 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«19. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында жетім-сәбиді (жетім-балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақшалай қаражаттарын төлеуге республикалық бюджеттен 18435,2,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.»;
20 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«20. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға республикалық бюджеттен 33050,3 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.»;
21 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«21. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар қаласында балалар бақшасын күрделі жөндеуге облыстық бюджеттен 88116,3 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.»;
келесі мазмұнды 21-3 тармағымен толықтырылсын:
«21-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында Атбасар қаласының Балалар музыкалық мектебінің ғимаратын күрделі жөндеуіне облыстық бюджеттен 21563,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.»;
келесі мазмұнды 21-4 тармағымен толықтырылсын:

дополнить пунктом 10-2 следующего содержания:
«10-2. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на приобретение оборудования для центральной котельной города Атбасар в сумме 25000,0 тысяч тенге.»;
пункт 13 изложить в новой редакции:
«13. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 1593,5 тысяч тенге.»;
пункт 16 изложить в новой редакции:
«16. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 60539,0 тысяч тенге.»;
пункт 19 изложить в новой редакции:
«19. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 18435,2 тысяч тенге.»;
пункт 20 изложить в новой редакции:
«20. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 33050,3 тысяч тенге.»;
пункт 21 изложить в новой редакции:
«21. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на капитальный ремонт детского сада в городе Атбасар в сумме 88116,3 тысячи тенге.»;
дополнить пунктом 21-3 следующего содержания:
«21-3. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на капитальный ремонт здания Детской музыкальной школы города Атбасар в сумме 21563,0 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 21-4 следующего содержания:

«21-4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына облыстық бюджеттен 2400,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.»;
23 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«23. 2012 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 4854,0 мың теңге сомада бюджеттік кредит қарастырылғаны ескерілсін.»;

«21-4. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на капитальные расходы государственных органов в сумме 2400,0 тысяч тенге.»;
пункт 23 изложить в новой редакции:
«23. Учесть, что в составе бюджета района на 2012 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 4854,0 тысяч тенге.»;

Атбасар аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С 40/2 шешіміне 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ахметов А.Б.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Борұмбаев Б.А.
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар ауданының әкімі                    Сағдиев Е.Б.
Атбасар аудандық мәслихатының
2012 жылғы 27 маусымдағы
№ 5С 7/1 шешіміне 1 қосымша
Санаты
2012 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

приложения 14 к решению Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № 4С 40/2 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ахметов А.Б.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Атбасарского района                   Сагдиев Е.Б.
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 27 июня
2012 года № 5С 7/1
Категория
2012 год
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

50 668,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
27 955,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18 435,2
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
800,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1 232,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
31 818,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
21 563,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
250 000,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
250 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
138 647,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138 647,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 907,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
47 838,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 158,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 115,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
8 343,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 381,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
605,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
11 689,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 829,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

50 668,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
27 955,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
18 435,2
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
800,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 232,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
31 818,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 563,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
250 000,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
250 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
138 647,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138 647,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 907,0
002
Программа занятости
47 838,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 158,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 115,0
006
Оказание жилищной помощи
8 343,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 381,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
605,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 689,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 829,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида