2012 жылға арналған Астрахан ауданында жастар тәжірибесін ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 34 қаулысы. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 ақпанда № 1-6-166 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасынаЖұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған Астрахан ауданында жастар тәжірибесі ұйымдастырылсын.
2. Қосымшалар бекітілсін:
1) 2012 жылға арналған жастар тәжірибесін өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Астрахан ауданының жұмыс берушілерінің тізімі бекітілсін, 1 қосымшаға сәйкес.
2) 2012 жылға арналған жастар тәжірибесін өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Астрахан ауданының жұмыс берушілерінің тізімі бекітілсін, 2 қосымшаға сәйкес.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің орынбасары М.Қ Қожахметке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Л.Забудько
Астрахан ауданының
«Экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының
кызметін атқарушы                          Т.Наприенко
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
«Ақмола облысы Әділет
Департаменті Астрахан ауданының
Әділет басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С.Шойбеков
«Қазақстан Республикасының
ішкі істер Министрлігі
Ақмола облысының ішкі істер
департаменті Астрахан ауданының
ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Е.Қаппасов
Ақмола облысы мұрағаттар
мен құжаттамалар басқармасының
«Астрахан ауданының мемлекеттік
мұрағаты» мемлекеттік
мекемесінің директоры                      З.Аманжолова
«Қазпочта» Акционерлік
қоғамының Ақмола облысының
филиалы Астрахан аудандық пошта
байланысы торабының бастығы                С.Бондаренко
Ақмола облыстық филиалының
зейнетақы төлеу мемлекеттік
орталығының Астрахан
бөлімшесінің бастығы                       Д.Баягизова
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің
Астрахан ауданы бойынша
Салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Г.Пугачева
Астрахан ауданының
мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімінің жанындағы «Астрахан
аудандық мәдениет үйі»
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының директоры           А.Саркенов
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
«Астрахан орталық аудандық
ауруханасы» шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының
бас дәрігері                               Н.Сембаев
Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігі
агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
аудандық инспекциясының бастығы            В.Сысоев
Астрахан ауданы білім
бөлімінің жанындағы
«Астрахан балалар бақшасы»
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының меңгерушісі         К.Маишева
Қазақстан Республикасы
Әділет тіркеу қызмет
және құқықтық көмек
Комитетінің «Ақмола
облысы бойынша жылжымайтын
мүлік жөніндегі орталығы»
Республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының
Астрахан филиалының басқарушысы            Ж.Қадыров
Ақмола облысы білім
басқамасының «№ 16 Кәсіптік
лицейі» мемлекеттік
мекемесінің директоры                      В.Быстрицкая
Астрахан ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 қаңтардағы
№ 34 қаулысына
1 қосымша
2012 жылға арналған жастар тәжірибесін өту үшін
жұмыс орындарын ұйымдастыратын жергілікті бюджеттен
қаржыландырылатын Астрахан ауданының
жұмыс берушілерінің тізімі
Жұмыс
беруші
Кімнің
ретінде
жұмысқа
қабылдау
жоспарланып
отыр
(лауазымы)
Ұйымдастырылған
әлеуметтік жұмыс
орындарының саны
Айлық
еңбек
ақысы,
теңге
Айлар
бойынша
жастар
тәжірибесінің
ұзақтығы
1.
«Астрахан
ауданының
Николаев
ауылдық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Финансист,
бухгалтер
2
17439
6
2.
Астрахан
ауданының
«Кәсіпкерлік
бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
Экономика,
бухгалтерлік
есеп
1
17439
6
3.
Астрахан
ауданының «Жер
қатынастары
және ауыл
шаруашылық
бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
Жерге орналастырушы
1
17439
6
4.
Астрахан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Программист, іс жүргізуші, бухгалтер
9
17439
6
5.
«Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақмола облысы Департаментінің Астрахан аудандық әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Заңгер
4
17439
6
6.
«Астрахан ауданының Острогор ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мал дәрігері
1
17439
6
7.
«Астрахан ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бухгалтер-экономист
1
17439
6
8.
«Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Астрахан ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құқықтану
5
17439
6
9.
Ақмола облысы мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Астрахан ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші және мұрағаттану
2
17439
6
10.
«Қазпочта» Акционерлік қоғамының Ақмола облыстық филиалы Астрахан аудандық пошта байланысы торабы
Экономист, бухгалтер, аудит
2
17439
6
11.
«Астрахан ауданының Бесбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бухгалтер, мал дәрігері
2
17439
6
12.
Ақмола облыстық филиалының зейнетақы төлеу мемлекеттік орталығының Астрахан бөлімшесі
Мұрағатты іс, іс жүргізуші, экономист, бухгалтер
2
17439
6
13.
«Астрахан ауданының Астрахан ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бухгалтер, программист, ветеринар-осеминатор
3
17439
6
14.
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ақмола облысы бойынша Салық департаментінің Астрахан ауданы бойынша Салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Экономист-финансист, ақпарат жүйесі
14
17439
6
15.
Астрахан ауданының «Жұмыспен қамту және әлеумметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік қызметкер, экономист-бухгалтер
2
17439
6
16.
Астрахан ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Астрахан аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Музыкант
1
17439
6
17.
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Астрахан орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Бухгалтерлік есеп және аудит
1
17439
6
18.
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің аудандық инспекциясы
Инженер-механик, агроном
3
17439
6
19.
Астрахан аудан білім бөлімінің жанындағы «Астрахан балалар бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Экономика, бухгалтерлік есеп және аудит
2
17439
6
20.
Қазақстан Республикасы Әділет тіркеу қызмет және құқықтық көмек Комитетінің «Ақмола облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Астрахан филиалы
Бағалау
1
17439
6
21.
«Астрахан ауданының Новочеркасск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
1
17439
6
Астрахан ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 қаңтардағы
№ 34 қаулысына
2 қосымша
2012 жылға жастар тәжірибесін өту үшін
жұмыс орындарын ұйымдастыратын Астрахан ауданының
жұмыс берушілерінің республикалық бюджеттен қаржыландыру
тізімі
Жұмыс
беруші
Қандай
кәсіпке
қабылдау
жоспарланып
отыр
(лауазымы)
Жұмыс
орындарының орны
Айлық
еңбек
ақысы,
теңге
Айлар
бойынша
жастар
тәжірибесінің
ұзақтығы
1.
«Дорке» жеке
кәсіпкер
Сату бойынша
менеджер
1
26000
6
2.
Астрахан
ауданының
«Кәсіпкерлік
бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
Экономика,
бухгалтерлік
есеп
1
26000
6
3.
Қазақстан
Республикасы
ауыл шаруашылығы
Министрлігі
агроөнеркәсіптік
кешендегі
мемлекеттік
инспекция
комитетінің
аудандық
инспекциясы
Іс-қағаздарын
жүргізуші
1
26000
6
4.
Ақмола облысы
білім
басқармасының
«№ 16 кәсіптік
лицейі»
мемлекеттік
мекемесі
Бухгалтер-экономист
1
26000
6
5.
Астрахан
ауданының
«Мәдениет және
тілдерді дамыту
бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
Тарихи-
мәдениеттік
мұраның
маманы
1
26000
6

Об организации молодежной практики в Астраханском районе на 2012 год
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 27 января 2012 года № 34. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 29 февраля 2012 года № 1-6-166
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования молодежной практики, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, Программой занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать молодежную практику в Астраханском районе на 2012 год.
2. Утвердить прилагаемые:
1) перечень работодателей Астраханского района, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год, финансируемые из средств местного бюджета, согласно приложению 1.
2) перечень работодателей Астраханского района, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год, финансируемые из средств республиканского бюджета согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Астраханского района Кожахмет М.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных
программ» Астраханского района             Л.Забудько
Исполняющий обязанности
начальника Государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов» Астраханского района           Т.Наприенко
Начальник
Государственного учреждения
«Управление юстиции Астраханского
района Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      С.Шойбеков
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Астраханского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Е.Каппасов
Директор
Государственного учреждения
«Государственный архив
Астраханского района»
управления архивов и документации
Акмолинской области                        З.Аманжолова
Акмолинский областной филиал
Акционерного общества «Казпочта»
начальник Астраханского районного
узла почтовой связи                        С.Бондаренко
Начальник
Астраханского отделения
Государственного центра
по выплате пенсий Акмолинского
областного филиала                         Д.Баягизова
Начальник
Государственного учреждения
«Налоговое управление по
Астраханскому району
Налогового департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Г.Пугачева
Директор
Государственного казенного
коммунального предприятия
«Астраханский районный дом
культуры» при отделе культуры
и развития языков
Астраханского района                       А.Саркенов
Главный врач
Государственного коммунального
предприятия на праве
хозяйственного ведения
«Астраханская центральная
районная больница»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        Н.Сембаев
Начальник
Государственного учреждения
«Астраханская районная
территориальная инспекция
Комитета государственной
инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан                       В.Сысоев
Заведующая
Государственным коммунальным
казенным предприятием
«Астраханский детский сад»
при отделе образования
Астраханского района                       К.Маишева
Управляющий
Астраханского филиала
Республиканского государственного
казенного предприятия «Центр
по недвижимости по Акмолинской
области» Комитета регистрационной
службы и оказания правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан                       Ж.Кадыров
Директор
Государственного учреждения
«Профессиональный лицей № 16»
управления образования
Акмолинской области                        В.Быстрицкая
Приложение 1
к постановлению акимата
Астраханского района
от 27 января 2012 года № 34
Перечень работодателей Астраханского района,
организующих рабочие места для прохождения
молодежной практики на 2012 год,
финансируемые из средств местного бюджета
п/п
Работодатель
В качестве кого
планируется
принять на
работу (специальность)
Количество организуемых социальных рабочих мест
Размер месячной заработной платы, тенге
Продолжительность молодежной практики в месяцах
1.
Государственное
учреждение
«Аппарат акима Николаевского
сельского округа» Астраханского
района
Финансист,
бухгалтер
4
17439
6
2.
Государственное
учреждение «Отдел предпринимательства» Астраханского
района
Экономика,
бухгалтерский
учет
4
17439
6
3.
Государственное
учреждение «Отдел
сельского
хозяйства и
земельных
отношений» Астраханского
района
Землеустроитель
5
17439
6
4.
Государственное
учреждение
«Аппарат акима Астраханского
района»
Программист, делопроизводитель, бухгалтер
1
17439
6
5.
Государственное учреждение «Управление юстиции Астраханского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Юрист
3
17439
6
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Острогорского сельского округа» Астраханского района
Ветеринарный врач
1
17439
6
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского сельского округа» Астраханского района
Бухгалтер-экономист
2
17439
6
8.
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Астраханского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
Юриспруденция
3
17439
6
9.
Государственное учреждение «Государственный архив Астраханского района» управления архивов и документации Акмолинской области
Делопроизводство и архивоведение
2
17439
6
10.
Акмолинский областной филиал Акционерное общество «Казпочта» Астраханский районный узел почтовой связи
Экономист, бухгалтер, аудит
1
17439
6
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа» Астраханского района
Бухгалтер, ветеринарный врач
5
17439
6
12.
Астраханское отделение Государственного центра по выплате пенсий Акмолинского областного филиала
Архивное дело, делопроизводство, экономист, бухгалтер
1
17439
6
13.
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского сельского округа»
Бухгалтер, программист, ветеринар-осеминатор
5
17439
6
14.
Государственное учреждение «Налоговое управление по Астраханскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
Экономист-финансист, Информационные системы
3
17439
6
15.
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ» Астраханского района
Социальный работник, экономист-бухгалтер
2
17439
6
16.
Государственное казенное коммунальное предприятие «Астраханский районный дом культуры» при отделе культуры и развития языков Астраханского района
Музыкант
1
17439
6
17.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Астраханская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Бухгалтерский учет и аудит
3
17439
6
18.
Государственное учреждение «Астраханская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Инженер-механик, агроном
1
17439
6
19.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Астраханский детский сад» при отделе образования Астраханского района
Экономика, бухгалтерский учет и аудит
2
17439
6
20
Астраханский филиал Республиканского государственного казенного предприятия «Центр по недвижимости по Акмолинской области» Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
Оценка
1
17439
6
21
Государственное учреждение «Аппарат акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района»
делопроизводство
1
17439
6
Приложение 2
к постановлению акимата
Астраханского района
от 27 января 2012 года № 34
Перечень работодателей Астраханского района,
организующих рабочие места для прохождения
молодежной практики на 2012 год,
финансируемые из средств республиканского бюджета
№ п/п
Работодатель
В качестве кого
планируется
принять на
работу
(специальность)
Количество организуемых рабочих мест
Размер месячной заработной платы, тенге
Продолжительность молодежной практики в месяцах
1.
Индивидуальный
предприниматель
«Дорке»
Менеджер по продаже
1
26000
6
2.
Государственное
учреждение «Отдел предпринимательства»
Астраханского
района
Экономика,
бухгалтерский
учет
1
26000
6
3.
Государственное
учреждение
«Астраханская
районная
территориальная
инспекция
Комитета
государственной
инспекции в
агропромышленном
комплексе
Министерства
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
Делопроизводитель
1
26000
6
4.
Государственное
учреждение
«Профессиональный
лицей № 16»
Бухгалтер-экономист
1
26000
6
5.
Государственное
учреждение «Отдел
культуры и
развития языков»
Астраханского
района
Специалист по
историко- культурному
наследию
1
26000
6