Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-40-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 5С-2-4 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 сәуірде № 1-6-168 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихаты аппаратының 2013 жылғы 13 маусымдағы № 55 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихаты аппаратының 13.06.2013 № 55 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-40-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-162 тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 2197309 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер - 298012 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12158 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1877139 мың теңге;
2) шығындар – 2302673,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 12451,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14800,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2349 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -117816,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 117816,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Шешім Ақмола облысы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия төрағасы               А.Мальков
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
Астрахан аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-40-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 марта 2012 года № 5С-2-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 2 апреля 2012 года № 1-6-168. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13 июня 2013 года № 55)
Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13.06.2013 № 55).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С-40-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-162, опубликовано 6 января 2012 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012–2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 2197309 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления - 298012 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12158 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 10000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1877139 тысяч тенге;
2) затраты – 2302673,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12451,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14800,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2349 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -117816,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -117816,1 тысяч тенге.»;
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Астраханского районного маслихата          А.Мальков
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

78113,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында
мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
25080,0
негізгі орта және жалпы орта білім беру
мемлекеттік мекемелерінде мекемелерінде физика,
химия, биология кабинеттерін жабдықтау
4097,0
Үйінде оқытылатын, мүгедек-балаларды
құралдармен, бағдарламалық қамсыздандыруға
4500,0
Жетім Баланы (балаларды) және ата-аналарының
қамқорынсыз қалған баланы (балаларды)
күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай
қаражат төлемдері

78113,0
На реализацию государственного образовательного
заказа в дошкольных организациях образования
25080,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов
физики, химии, биологии в государственных
учреждениях основного среднего и общего среднего
образования
4097,0
На обеспечение оборудованием, программным
обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4500,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам
(попечителям) на содержание ребенка-сироты
(детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без
попечения родителей