Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С 40/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 5С-4-1 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 сәуірде № 1-6-170 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихаты аппаратының 2013 жылғы 13 маусымдағы № 55 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихаты аппаратының 13.06.2013 № 55 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-40-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-162 тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
«1) түсімдер – 2038532 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер - 298012 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12158 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1718362 мың теңге;
2) шығындар – 2143896,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 12451,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14800,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2349 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -117816,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 117816,1 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Ж.Дуйсекеева
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
Астрахан аудандық мәслихатының
«2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы»

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С 40-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2012 года № 5С-4-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 27 апреля 2012 года № 1-6-170. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13 июня 2013 года № 55)
Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13.06.2013 № 55).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С-40-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-162, 6 января 2012 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012 – 2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 2038532 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления - 298012 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12158 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 10000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1718362 тысяч тенге;
2) затраты – 2143896,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12451,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14800,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2349 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -117816,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -117816,1 тысяч тенге»;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        А.Мальков
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

11918,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
15659,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15559,3
010
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
100,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22152,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7388,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7388,3
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
14764,3
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5519,3
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
9245,0
12
Көлік және коммуникация
15000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15000,0
13
Өзгелер
26448,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12798,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдарды саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7738,3
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық селолық округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
5060,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6400,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6400,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7250,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5680,3
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1570,0
15
Трансферттер
24371,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24371,8
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
24371,8
III. Таза бюджеттік несие беру
12451,9
Бюджеттік несиелер
14800,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14800,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14800,9
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер

11918,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
15659,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
15559,3
010
Организация работ по зонированию земель
100,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22152,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7388,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7388,3
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14764,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5519,3
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
9245,0
12
Транспорт и коммуникации
15000,0
458
Отдел жилищно коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
15000,0
13
Прочие
26448,6
458
Отдел жилищно коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12798,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7738,3
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5060,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6400,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6400,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7250,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5680,3
004
Капитальные расходы государственного органа
1570,0
15
Трансферты
24371,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24371,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
24371,8
III. Чистое бюджетное кредитование
12451,9
Бюджетные кредиты
14800,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14800,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14800,9
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов

14800,9
Бюджеттік кредиттерді өтеу
2349,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
2349,0
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
2349,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
2349,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
-117816,1
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
117816,1
Астрахан аудандық мәслихатының
"2012-2014 жылдарға арналаған
аудандық бюджет туралы"
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 4С-40-2 шешіміне
4 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 сәуірдегі
№ 5С-4-1 шешіміне
2 қосымша
2012 жылға арналған республикалық бюджеттің
нысаналы трансферттері мен бюджеттік несиелері
Атаулар
Сома
БАРЛЫҒЫ
247826,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
164131,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3225,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға
3225,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
128235,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
25080,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін жабдықтау
4097,0
Үйінде оқытылатын, мүгедек - балаларды құралдармен, бағдарламалық қамсыздандыруға
4500,0
Жетім баланы (балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13885,0
Мектеп ұстаздарына және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне білікті жұмысы үшін қосымша төлем мөлшерін арттыруға
30551,0
Астрахан селосындағы балалар бақшасына күрделі жұмыс жүргізу
50122,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15693,0
Жұмыспен қамту 2020 іс шараларын жүзеге асыру шеңберінде жалақыны бөлшектеп қаржыландыру
3777,0
Жұмыспен қамту 2020 іс шараларын жүзеге асыру шеңберінде жастар тәжірибесін ұйымдастыруға
929,0
Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету
10987,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5060,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
5060,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
11918,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11918,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
69133,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
69133,0
ЖШҚ (шаруашылық жүргізуге құқығы бар "Комхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын) "Комхоз" МКК № 2 от қазандығын қайта жаңарту
69133,0
Бюджеттік несиелер
14562,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14562,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
14562,0

14800,9
Погашение бюджетных кредитов
2349,0
5
Погашение бюджетных кредитов
2349,0
1
Погашение бюджетных кредитов
2349,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
2349,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-117816,1
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
117816,1
Приложение 4
к решению Астраханского
районного маслихата
от 13 декабря 2011 года
"О районном бюджете на
2012-2014 годы" № 4С-40-2
Приложение 2
к решению Астраханского
районного маслихата
от 20 апреля 2012 года № 5С-4-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из
республиканского бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
ВСЕГО
247826,0
Целевые текущие трансферты
164131,0
в том числе
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3225,0
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
3225,0
Отдел образования района (города областного значения)
128235,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
25080,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097,0
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4500,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
13885,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
30551,0
На капитальный ремонт детского сада с.Астраханка
50122,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15693,0
На частичное субсидирование заработной платы в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020
3777,0
На организацию молодежной практики в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020
929,0
На обеспечение деятельности центра занятости
10987,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5060,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
5060,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
11918,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
11918,0
Целевые трансферты на развитие
69133,0
в том числе
Отдел строительства района (города областного значения)
69133,0
Реконструкция котельной № 2 ГКП на ПХВ "Комхоз" (государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Комхоз")
69133,0
Бюджетные кредиты
14562,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14562,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
14562,0