Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-40-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 маусымдағы № 5С-7-2 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 шілдеде № 1-6-176 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихаты аппаратының 2013 жылғы 13 маусымдағы № 55 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихаты аппаратының 13.06.2013 № 55 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-40-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-162 тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
«1) түсімдер – 2044449,8 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер - 298012 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12158 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1724279,8 мың теңге;
2) шығындар – 2147014 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 22159,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24508,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2349 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 2800 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 2800 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -127524,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 127524,1 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Б.Ізбасаров
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
26 маусымдағы № 5С-7-2
шешіміне 1 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының «2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджет туралы» 2011 жылғы
13 желтоқсандағы № 4С-40-2
шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеті
санаттар
Сома
сыныптар
сыныпша
Атаулар
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-40-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2012 года № 5С-7-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 4 июля 2012 года № 1-6-176. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13 июня 2013 года № 55)
Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13.06.2013 № 55).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С-40-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-162, опубликовано 6 января 2012 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012 – 2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 2044449,8 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления - 298012 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12158 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 10000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1724279,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2147014 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22159,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24508,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2349 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2800 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2800 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -127524,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -127524,1 тысяч тенге»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        Б.Избасаров
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 июня 2012 года
№ 5С-7-2
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата
от 13 декабря 2011 года
"О районном бюджете на
2012 -2014 годы" № 4С-40-2
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

58921,2
002
Ақпараттық жүйелер құру
59,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
110775,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
107097,2
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3560,0
024
Ақпараттық жүйелер құру
118,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20488,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18262,3
002
Ақпараттық жүйелер құру
59,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
485,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
682,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
500,0
2
Қорғаныс
1930,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
1930,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1930,0
4
Бiлiм беру
1370115,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1070,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1070,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1310555,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12378,0
003
Жалпы білім беру
1145872,6
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
5520,0
006
Балаларға қосымша білім беру
16352,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
77227,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2270,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15884,8
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4500,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

58921,2
002
Создание информационных систем
59,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6000,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
110775,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
107097,2
022
Капитальные расходы государственного органа
3560,0
024
Создание информационных систем
118,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20488,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18262,3
002
Создание информационных систем
59,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
485,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
682,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
500,0
2
Оборона
1930,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1930,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1930,0
4
Образование
1370115,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1070,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1070,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1310555,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12378,0
003
Общеобразовательное обучение
1145872,6
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5520,0
006
Дополнительное образование для детей
16352,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
77227,0
012
Капитальные расходы государственного органа
2270,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
15884,8
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
4500,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов:общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

260673,8
Нысаналы ағымдағы трансферттер
167270,8
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3516,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға
3516,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
131144,8
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
25990,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін жабдықтау
4097,0
Үйінде оқытылатын, мүгедек - балаларды құралдармен, бағдарламалық қамсыздандыруға
4500,0
Жетім баланы (балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15884,8
Мектеп ұстаздарына және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне білікті жұмысы үшін қосымша төлем мөлшерін арттыруға
30551,0
Астрахан аулындағы балабақшаның күрделі жөндеу жұмыстарына
50122,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15632,0
Жұмыспен қамту 2020 іс шараларын жүзеге асыру шеңберінде жалақыны бөлшектеп қаржыландыру
3777,0
Жұмыспен қамту 2020 іс шараларын жүзеге асыру шеңберінде жастар тәжірибесін ұйымдастыруға
868,0
Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету
10987,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5060,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру
5060,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
11918,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11918,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
69133,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
69133,0
ЖШҚ (шаруашылық жүргізуге құқығы бар "Комхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын) "Комхоз" МКК №2 от қазандығын қайта жаңарту
69133,0
Бюджеттік несиелер
24270,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24270,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
24270,0
Астрахан аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
26 маусымдағы № 5С-7-2
шешіміне 3 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының "2012-2014
жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы"
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 4С-40-2 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атаулар
Сома
БАРЛЫҒЫ
177915,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
123715,0
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
2400,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2400,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

260673,8
Целевые текущие трансферты
167270,8
в том числе
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3516,0
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
3516,0
Отдел образования района (города областного значения)
131144,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
25990,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097,0
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4500,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
15884,8
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
30551,0
На капитальный ремонт детского сада с.Астраханка
50122,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15632,0
На частичное субсидирование заработной платы в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020
3777,0
На организацию молодежной практики в рамках реализации мероприятий Программы занятости 2020
868,0
На обеспечение деятельности центра занятости
10987,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5060,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
5060,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
11918,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
11918,0
Целевые трансферты на развитие
69133,0
в том числе
Отдел строительства района (города областного значения)
69133,0
Реконструкция котельной № 2 ГКП на ПХВ "Комхоз" (государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Комхоз")
69133,0
Бюджетные кредиты
24270,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24270,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
24270,0
Приложение 5
к решению Астраханского
районного маслихата
от 13 декабря 2011 года
"О районном бюджете на
2012-2014 годы" № 4С-40-2
Приложение 3
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 июня 2012 года
№ 5С-7-2
Целевые трансферты из областного
бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
ВСЕГО
177915,0
Целевые текущие трансферты
123715,0
в том числе
Аппарат акима района (города областного значения)
2400,0
Капитальные расходы государственного органа
2400,0
Отдел занятости и социальных программ района

1315,0
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек көрсетуге коммуналдық қызмет шығындарына
340,0
Астрахан ауданының аз қамтылған және көп балалы отбасыларынан шыққан студенттеріне колледжде оқуын төлеу
975,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
120000,0
Петровка ауылындағы балабақшаның күрделі жөндеу жұмыстарына
60000,0
Астрахан № 1 орта мектебінің күрделі жөндеу жұмыстарына
60000,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер

1315,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
340,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Астраханского района и многодетных семей сельской местности Астраханского района
975,0
Отдел образования района (города областного значения)
120000,0
На капитальный ремонт детского сада в селе Петровка
60000,0
На капитальный ремонт Астраханской средней школы № 1
60000,0
Целевые трансферты на развитие