2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 3575 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 тамыздағы № 181 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 27.08.2014 № 181 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 3072305,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 402423 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -4679,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 42260,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2622943,6 мың теңге;
2) шығындар - 3084671,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1136 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1136 мың теңге:
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 21000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 21000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 32229,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 32229,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1136 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 33365,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 30.09.2013 № 5С-20/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2013 № 5С-21/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.12.2013 № 5С-22/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісі келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
басқа да салықтар;

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2012 года № 3575. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2014 года № 181)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.08.2014 № 181).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3072305,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 402423,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 4679,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 42260,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2622943,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3084671,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1136 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1136 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 21000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 21000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 32229,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 32229,7 тысяч тенге:
поступления займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 1136 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 33365,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 30.09.2013 № 5С-20/1 (вводится в действие с 01.01.2013); от 07.11.2013 № 5С-21/1 (вводится в действие с 01.01.2013); от 09.12.2013 № 5С-22/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
прочие налоги;

2) салықтық емес түсімдер, соның ішінде:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен бөлінген кредиттер бойынша сыйақылар;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландыратын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кіріс бөлігінің түсімдері;
басқа да салықтық емес түсімдер;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
жерді сату;
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 07.11.2013 № 5С-21/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Аудандық бюджетте 2013 жылға облыстық бюджеттен берілетін 1538789 мың теңге сомасында субвенция қарастырылсын.
4. Аудандық бюджетте 2013 жылға 1084154,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
1) республикалық бюджеттен 329941 мың теңге сомасында дамуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
109730 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
200000 мың теңге коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
20211 мың теңге тұрғын үй кезегінде тұрғандарға коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға және (немесе) салуға, жобалауға;
2) облыстық бюджеттен 207928 мың теңге сомасында дамуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
195078 мың теңге білім беру объектілерін салу және қайта қалпына келтіруге;
11500 мың теңге коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
1350 мың теңге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға;
3) республикалық бюджеттен 384679,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
32841,4 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
150000 мың теңге елді мекендердің көшелері мен аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орта деңгейде жөндеуге;
13346 мың теңге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға;
1488,5 мың теңге әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
131253 мың теңге мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
6172,5 мың теңге 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
4097 мың теңге негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарықтандыруға;

2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
прочие неналоговые поступления;
3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли;
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 07.11.2013 № 5С-21/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год субвенцию, передаваемую из областного бюджета в сумме 1538789 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты в сумме 1084154,6 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 329941 тысяча тенге, в том числе:
109730 тысяч тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно - коммуникационной инфраструктуры;
200000 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
20211 тысяч тенге на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда на строительство жилья для очередников;
2) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 207928 тысяч тенге, в том числе:
195078 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов образования;
11500 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
1350 тысяч тенге на развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах;
3) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 384679,7 тысяч тенге, в том числе:
32841,4 тысячи тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
150000 тысяч тенге на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
13346 тысяч тенге на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
1488,5 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
131253 тысячи тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
6172,5 тысяч тенге на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования 4097 тысяч тенге;

2075,5 мың теңге үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
14385,3 мың теңге жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақша қаражаттарын төлеуге;
23745 мың теңге мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
6278 мың теңге үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге;
5170 мың теңге жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;
4) облыстық бюджеттен 161605,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
27300 мың теңге білім беру объектілерінің өртке қарсы іс-шараларды өткізуге;
1953 мың теңге Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарына және телефон байланысының қызметі үшін абоненттік ақыға әлеуметтік көмек көрсетуге;
1869,3 мың теңге Бұланды ауданының аз қамтылған отбасыларынан және ауылдық жерлердегі көп балалы отбасыларынан шыққан колледж студенттерінің оқуына ақы төлеуге;
57527,8 мың теңге автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалау- сметалық құжаттарды әзірлеуге;
17799 мың теңге қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге;
25722,8 мың теңге сумен қамтамасыз ететін объектілерге күрделі жөндеу жұмыстарына;
25000 мың теңге үздіксіз сумен қамтуды қамтамасыз ету;
4434 мың теңге білім беру объектілерін ұстауға және жетілдіруге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 09.12.2013 № 5С-22/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-1. алып тасталды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.07.2013 № 5С-18/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Ауылдық (селолық) жерлерде тұратын және жұмыс істейтін білім, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет мамандарына қалалық жағдайда сондай қызмет түрімен айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақылары және таривтік ставкалары жиырма бес пайызға жоғары белгіленсін.
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджеті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому 2075,5 тысяч тенге;
14385,3 тысяч тенге на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
23745 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6278 тысяч тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
5170 тысяч тенге на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
4) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 161605,9 тысяч тенге, в том числе:
27300 тысяч тенге на противопожарные мероприятия объектов образования;
1953 тысячи тенге на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи;
1869,3 тысячи тенге на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Буландынского района и многодетных семей сельской местности Буландынского района;
57527,8 тысяч тенге на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации;
17799 тысяч тенге на разработку градостроительной документации;
25722,8 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов водоснабжения;
25000 тысяч тенге на обеспечение бесперебойным водообеспечением;
4434 тысячи тенге на содержание и оснащение организаций образования.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 09.12.2013 № 5С-22/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
4-1. исключен решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.07.2013 № 5С-18/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, проживающим и работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.

7. 2013-2015 жылдарға қаладағы, ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 567-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 12-сессияның
төрағасы                                   Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
Бұланды аудандық мәслихатының

7. Утвердить перечень бюджетных программ района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2013-2015 годы, согласно приложениям 567 соответственно.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
12 очередной сессии                        Б.Кажаканов
Секретарь
районного маслихата                        Ш.Кусаинов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата

3814,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1114,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2700,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
39558,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6017,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
700,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
32841,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31144,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7699,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6089,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1610,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
23445,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5516,0
003
Аудан аумағы дамытудың кешенді схемаларын және ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
17799,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130,0
12
Көлiк және коммуникация
216728,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2613,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2613,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
214115,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
62215,8
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1900,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
150000,0
13
Басқалар
28384,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13346,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
13346,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10925,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10595,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
330,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі

3814,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
1114,0
004
Организация работ по зонированию земель
2700,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
39558,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6017,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
700,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32841,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31144,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7699,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6089,0
017
Капитальные расходы государственного органа
1610,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
23445,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5516,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
17799,0
004
Капитальные расходы государственного органа
130,0
12
Транспорт и коммуникации
216728,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2613,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2613,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
214115,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
62215,8
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1900,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
150000,0
13
Прочие
28384,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13346,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
13346,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10925,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
10595,0
013
Капитальные расходы государственного органа
330,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)