Егіндікөл ауданында 2012 жылы қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № А-1/36 қаулысы. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 ақпанда № 1-8-119 тіркелді. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 495 хатымен)
Ескерту. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімі аппаратының 10.06.2013 № 495 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 7,8 тармақтарына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданында 2012 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған 2012 жылғы Егіндікөл ауданының қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдарының тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн, сұранысы және ұсыныстары анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.С.Ысқақоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б.Сұлтанов
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 23 қаңтардағы
№ А-1/36 қаулысымен
бекітілген
2012 жылы Егіндікөл ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар
жүргізілетін ұйымдардың тізбесі,қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды
қаржыландыру көздері, сұранысы және ұсыныстары
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық
жұмыстардың түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың көлемі
1
«Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету

Об организации общественных работ в Егиндыкольском районе на 2012 год
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 23 января 2012 года № А-1/36. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 10 февраля 2012 года № 1-8-119. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 495)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 10.06.2013 № 495).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Егиндыкольском районе на 2012 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Егиндыкольскому району на 2012 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Искакову Ж.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района                Б.Султанов
Утвержден постановлением
акимата Егиндыкольского
района от 23 января
2012 года № А-1/36
Перечень
организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных
работ, размеры оплаты труда участников и источники их
финансирования, спрос и предложения на общественные
работы по Егиндыкольскому району на 2012 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленение села