"2012 - 2014 жылдарға арналған ауданның бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С39-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы № 5С5-1 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 маусымда № 1-8-129 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 44 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 18.04.2013 № 44 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған ауданның бюджеті туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С39-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-118 тіркелген, 2012 жылғы 16-23 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С39-1 "О бюджете района на 2012 - 2014 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 мая 2012 года № 5С5-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 12 июня 2012 года № 1-8-129. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2013 года № 44)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2013 № 44).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С39-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-118, опубликованное 16-23 января 2012 года  в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       И.Шарафутдинов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б.Сұлтанов
Егіндікөл аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
24 мамырдағы № 5С5-1
шешіміне 1 қосымша
Ауданның 2012 жылға арналған бюджеті
санаты
Сома
сыныбы
ішкі сыныбы
I. Түсімдер

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        И.Шарафутдинов
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Б.Султанов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 мая
2012 года № 5С5-1
Бюджет района на 2012 год
категория
Сумма
класс
подкласс
I. Доходы