Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С 39-1 "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 маусымдағы № 5С 6-1 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 шілдеде № 1-8-131 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 44 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 18.04.2013 № 44 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С39-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-8-118 тіркелген, 2012 жылғы 16-23 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Ауданның 2012 – 2014 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2012 жылына арналған келесі көлемінде:
1) түсімдер – 982913,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 83903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1599 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 895911,1 мың теңге;
2) шығындар – 1016769,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8723,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10682,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1959 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -500 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -42080,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 42080,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1959 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 44039,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімінің 145 қосымшалары осы шешімнің 12,  3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С 39-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2012 года № 5С 6-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 20 июля 2012 года № 1-8-131. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2013 года № 44)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2013 № 44).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С39-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-118, опубликованное 16-23 января 2012 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 982913,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 83903 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1599 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 895911,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1016769,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8723,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10682,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1959 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42080,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42080,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 1959 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 44039,1 тысяч тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Р.Муллаянов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б.Сұлтанов
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 26 маусымдағы № 5С6-1
шешіміне 1 қосымша
Ауданның 2012 жылға арналған бюджеті
санаты
Сома
сыныбы
ішкі сыныбы
I. Түсімдер

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р.Муллаянов
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Б.Султанов
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 26 июня 2012 года № 5С6-1
Ауданның 2012 жылға арналған бюджеті
Категория
Сома
Класс
Подкласс
I. Доходы

10 985
Ауданның білім беру бөлімі
21 689,1
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
4 897
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
800
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
4 239,1
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
12 553
Егіндікөл селосы әкімінің аппараты
400
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың iске асыруына ауылдық (селолық) округтерiнiң жайғасу мәселелерiн шешуiне
400
Алакөл селолық округі әкімінің аппараты
230
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың iске асыруына ауылдық (селолық ) округтерiнiң жайғасу мәселелерiң шешуiне
230
Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты
230
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың iске асыруына ауылдық (селолық ) округтерiнiң жайғасу мәселелерiн шешуiне
230
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
206 718
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
206 718
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
204108
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
2610
Жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2610
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 26 маусымдағы № 5С6-1
шешіміне 3 қосымша
2012 жылға арналған облыс бюджеттерiнен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
Барлығы
29 166,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
29 166,0
оның iшiнде:
Ауданның білім беру бөлімі
26 219,0
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
26 219,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
547,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
97,0
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
450,0
Аудан әкімінің аппараты
2 400,0
Мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына арналған
2 400,0

10 985
Отдел образования района
21 689,1
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
4 897
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
800
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 239,1
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
12 553
Аппарат акима села Егиндыколь
400
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
400
Аппарат акима Алакольского сельского округа
230
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
230
Аппарат акима Узынкольского сельского округа
230
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
230
Целевые трансферты на развитие
206 718
в том числе:
Отдел строительства района
206 718
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
204108
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
2610
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2610
Приложение 3
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 26 июня 2012 года № 5С6-1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
Всего
29 166,0
Целевые текущие трансферты
29 166,0
в том числе:
Отдел образования района
26 219,0
На капитальный ремонт объектов образования
26 219,0
Отдел занятости и социальных программ района
547,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
97,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
450,0
Аппарат акима района
2 400,0
На капитальные расходы государственных органов
2 400,0