Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С39-1 "Ауданның 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 5С 10-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 3542 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 44 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 18.04.2013 № 44 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С 39-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-8-118 тіркелген, 2012 жылғы 16-23 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Ауданның 2012 – 2014 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемінде бекітілсін:
1) түсімдер – 984339,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 96493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2115,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 885731,2 мың теңге;
2) шығындар – 1022474,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8045 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9958 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1913 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -4778 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1003 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 5781 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -41401,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 41401,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2637,6 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 44039,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімінің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С39-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2012 года № 5С 10-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 декабря 2012 года № 3542. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2013 года № 44)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2013 № 44).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С39-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-118, опубликованное 16-23 января 2012 года  в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 984339,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 96493 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2115,5 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 885731,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1022474,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8045 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9958 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1913 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -4778 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1003 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5781 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -41401,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41401,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 2637,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 44039,1 тысяч тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Сақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р. Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Д. Жұрымбаев
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 5С 10-1 шешіміне
1 қосымша
Ауданның 2012 жылға арналған бюджеті
санаты
Сома
сыныбы
ішкі сыныбы
I. Түсімдер

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                         С. Саканов
Секретарь
районного маслихата                        Р. Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Д. Журумбаев
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 10 декабря 2012 года № 5С 10-1
Бюджет района на 2012 год
категория
Сумма
класс
подкласс
I. Доходы

579,6
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
189,6
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
390,0
Аудан әкімінің аппараты
2 325,0
Мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына арналған
2 325,0

579,6
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
189,6
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
390,0
Аппарат акима района
2 325,0
На капитальные расходы государственных органов
2 325,0