Егіндікөл ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № А-12/348 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қаңтарда № 3637 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 1153 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 06.11.2014 қарашадағы № 1153 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 78 тармақтарына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған 2013 жылғы Егіндікөл ауданының қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдарының тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн, сұранысы және ұсыныстары анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Қ.Жұматоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі                  Д.Жұрымбаев
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 26 желтоқсандағы
№ А-12/348 қаулысымен
Бекітілген
2013 жылы Егіндікөл ауданы бойынша
қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары,
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және
оларды қаржыландыру көздері, сұранысы және ұсыныстары
Ұйымдардың
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
27000 шаршы метр
3
3
2
«Егіндікөл ауданы Алакөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
81000 шаршы метр
9
9
3
«Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
45000 шаршы метр
5
5
4
«Егіндікөл ауданы Бауманское ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
63000 шаршы метр
7
7
5
«Егіндікөл ауданы Буревестник ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
4
4
6
«Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
216000 шаршы метр
24
24
7
«Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
27000 шаршы метр
3
3
8
«Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
45000 шаршы метр
5
5
9
«Егіндікөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
90000 шаршы метр
10
10
кестенің жалғасы:
Қоғамдық жұмыстардың
шарттары
Қатысушыларға
төленетін төлем
мөлшері
Қаржыландырудың
көздері
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі мөлшердегі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі мөлшердегі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі мөлшердегі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі мөлшердегі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі мөлшердегі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі мөлшердегі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі мөлшердегі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі мөлшердегі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі мөлшердегі жалақы
Аудан бюджеті

Об организации общественных работ в Егиндыкольском районе на 2013 год
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 26 декабря 2012 года № А-12/348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 января 2013 года № 3637. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 6 ноября 2014 года № 1153)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 06.11.2014 № 1153).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Егиндыкольском районе на 2013 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Егиндыкольскому району на 2013 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жуматову З.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района                Д.Журумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Егиндыкольского района
от 26 декабря 2012 года
№ А-12/348
Перечень организаций,
в которых будут проводиться общественные работы,
виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования, спрос и предложения на общественные работы
по Егиндыкольскому району на 2013 год
Наименование
организаций
Виды
общественных
работ
Объем
общественных
работ
Спрос
Предложения
1
Государственное учреждение «Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
27000 квадратных метров
3
3
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Алакольского сельского округа Егиндыкольского район»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
81000 квадратных метров
9
9
3
Государственное учреждение «Аппарат Акима села Спиридоновка Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
45000 квадратных метров
5
5
4
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бауманское Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
63000 квадратных метров
7
7
5
Государственное учреждение «Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
36000 квадратных метров
4
4
6
Государственное учреждение «Аппарат Акима села Егиндыколь Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
216000 квадратных метров
24
24
7
Государственное учреждение «Аппарат Акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
18000 квадратных метров
3
3
8
Государственное учреждение «Аппарат Акима села Коржинколь Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
45000 квадратных метров
5
5
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
90000 квадратных метров
10
10
продолжение таблицы:
Условия общественных
работ
Размер оплаты
труда участников
Источник
финансирования
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района