Ерейментау ауданында 2012 жылда әлеуметтік жұмыс орынын ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 наурыздағы № А-3/153 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 наурызда № 1-9-190 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы № А-5/312 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012.05.29 № А-5/312 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» № 836 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жүмыспен камту 2020 Бағдарламасын бекіту туралы» 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 каулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі «Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыладыру қағидасын бекіту туралы» № 815 қаулысан сәйкес, халықтың нысаналы топтарына жататын азаматтарды жұмысқа орналастыру мақсатында Ерейментау аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ерейментау ауданында 2012 жылда әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Ерейментау ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
1 қосымшаға сәйкес, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын;
2 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын.

Об организации социальных рабочих мест в Ерейментауском районе на 2012 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 6 марта 2012 года № А-3/153. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 20 марта 2012 года № 1-9-190. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 29 мая 2012 года № А-5/312
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 29.05.2012 № А-5/312
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»,постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятость 2020», постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 «Об утверждении Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержке» в целях трудоустройства граждан, отнесенных к целевым группам населения, акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места в Ерейментауском районе на 2012 год.
2. Утвердить перечень работодателей, организующих социальные рабочие места в Ерейментауском районе:
финансируемых из республиканского бюджета, согласно приложения 1;
финансируемых из районного бюджета, согласно приложения 2.