Ерейментау ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициентін бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 5С-5/5-12 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 мамырда № 1-9-197 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 5С-36/6-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 19.03.2015 № 5С-36/6-15 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнің 811 баптарына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» кодексінің 387 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына сәйкес және аудан әкімінің ұсынысы негізінде Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес, Ерейментау ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенті бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық даму, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының
сессия төрағасы                            А. Сырымбетов
Ерейментау аудандық
мәслихатының
хатшысы                                    Қ. Махметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ерейментау ауданының әкімі                 Л.Ж.Дүйсенов
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің
Ерейментау ауданы бойынша
Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т.Н.Ахметуллин
Ерейментау аудандық маслихатының
2012 жылғы "24" сәуірдегі № 5С-5/5-12
шешімімен бекітілді
Ерейментау ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенті

Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Ерейментауского района
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 апреля 2012 года № 5С-5/5-12. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 25 мая 2012 года № 1-9-197. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2015 года № 5С-36/6-15
Сноска. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19.03.2015 № 5С-36/6-15.
В соответствии со статьями 811 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)» от 10 декабря 2008 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и по представлению акима Ерейментауского района, Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Ерейментауского района согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ерейментауского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, социально-экономического развития, экологии и работы с ветеранами.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  А.Сырымбетов
Секретарь
Ерейментауского районного
маслихата                                  К.Махметов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Ерейментауского района                Л.Ж.Дюсенов
Начальник
государственного учреждения
«Налоговое Управление
по Ерейментаускому району
Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Т.Н.Ахметуллин
Утверждено
решением Ерейментауского
районного маслихата
от "24" апреля 2012 года
№ 5С-5/5-12
Схема зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога земель сельскохозяйственного назначения Ерейментауского района