Ерейментау ауданының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № А-12/429 "2012 жылға Ерейментау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 мамырдағы № А-5/285 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 маусымдағы № 1-9-198 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 07-20/1602 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 06.11.2014 № 07-20/1602 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылдың 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесiнiң 78 тармақтарына сәйкес, Ерейментау ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ерейментау ауданының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № А-12/429 «2012 жылға Ерейментау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің № 1-9-185 Тізілімінде тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2012 жылдың 4 ақпанда, аудандық «Ерейментау» газетінде 2012 жылдың 4 ақпанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Қоса беріліп отырған 2012 жылға Ерейментау ауданындағы ұйымдардың тізбесі жаңа редакцияда баяндалсын, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, сұранысы және ұсыныстары анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С.К.Кушкунбаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                А.Қалжанов
«КЕЛIСIЛДI»
«Ақмола облысы Ерейментау
ауданының қорғаныс iстерi
жөнiндегi бөлiмi» мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы                        Д.Б.Ділдібаев
Ақмола облысының мұрағаттар
мен құжаттамалар басқармасының
«Ерейментау ауданының
мемлекеттiк мұрағаты»
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы            Е.А.Алексеева
«Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының
Әдiлет департаментi Ерейментау ауданының
Әдiлет басқармасы» мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығының м.а.                О.А.Яворская
«Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Салық комитетi
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментiнiң Ерейментау
ауданы бойынша Салық басқармасы»
мемлекеттiк мекемесi                       Т.Н.Ахметуллин
«Қазақстан Республикасының
iшкi iстер министрлiгi
Ақмола облысының Iшкi iстер
Департаментiнiң Ерейментау
ауданы iшкi iстер бөлiмi»
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы            Н.Қ.Шәріпов
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Сот актілерін орындау комитетінің
Ақмола облысы сот актілерін орындау
Департаменті» мемлекеттік
мекемесінің «Ерейментау аумақтық
бөлімі» филиалы бастығы аға
сот орындаушысы                            Н.Қ.Баймурзин
Ерейментау ауданы әкiмдiгiнiң

О внесении изменений в постановление акимата Ерейментауского района от 12 декабря 2011 года № А-12/429 "Об организации общественных работ в Ерейментауском районе на 2012 год"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 18 мая 2012 года № А-5/285. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 7 июня 2012 года № 1-9-198. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 6 ноября 2014 года № 07-20/1602)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 06.11.2014 № 07-20/1602).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ерейментауского района от 12 декабря 2011 года № а-12/429 «Об организации общественных работ в Ерейментауском районе на 2012 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-185, опубликовано 4 февраля 2012 года в районной газете «Ереймен», 4 февраля 2012 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения:
утвердить в новой редакций прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Ерейментаускому району на 2012 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К.Кушкунбаева
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                 А.Калжанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Ерейментауского
района Акмолинской области»                Д.Б.Дильдибаев
Начальник государственного
учреждения «Государственный
архив Ерейментауского района»
Управления архивов и документации
Акмолинской области                        Е.А.Алексеева
И.о.начальника государственного
учреждения «Управление юстиции
Ерейментауского района
Департамента юстиции Акмолинской
области Министерство юстиции
Республики Казахстан»                      О.А.Яворская
Начальник
Государственного учреждения
«Налоговое управление
по Ерейментаускому району
Налогового департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан»             Т.Н.Ахметуллин
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Ерейментауского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Н.К.Шарипов
Начальник отдела старший
судебный исполнитель филиала
«Ерейментауский территориальный
отдел» государственного учреждения
«Департамент по исполнению судебных
актов Акмолинской области Комитета
по исполнению судебных актов Министерства
юстиции Республики Казахстан»              Н.К.Баймурзин
Утверждено
постановлением акимата
Ерейментауского района

2012 жылғы 18 мамырдағы
№ А-5/295 қаулысымен бекiтiлген
2012 жылға Ерейментау ауданындағы ұйымдардың тiзбесi,
қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемдерi мен нақты жағдайлары,
еңбек ақы төлемдерiнiң мөлшерлерi және оларды қаржыландырудың көздерi, сұраныс және ұсыныстары
Ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс көлемдері
Сұраныс
Ұсы
ныс
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушы
лардың еңбек төлемінің мөлшері
Қаржылан
дырудың қайнар көздері
1
Ақмола облысы Ерейментау
ауданының "Ерейментау
қаласы әкiмінің аппараты»
мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету

от 18 мая 2012 года
№ А-5/285
Перечень
организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Ерейментаускому району на 2012 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы работ
Спрос
Предло жение
Конкретные условия обществен ных работ
Размеры оплаты труда участников
Источ ники
финан сирования
1
Государственное
учреждение «Аппарат
акима города Ерейментау
Ерейментауского района
Акмолинской области»
Оказание помощи при
проведе нии работ по
благо
устрой ству и
очистки террито рии

186 000
шаршы метр
31
31
Қолданыста
ғы еңбек
заңнамасына сәйкес
жасалған Еңбек
шартына сай
Ең төменгi
жалақы
Аудан
бюджетi
Әлеумет
тiк карталардыресiмдеуге көмек көрсету
15 744
әлеуметтiк
карталар
6
6
Құжат тамалар ды техника
лық талдау жасауға көмек көрсету
5 000 құжат
4
4
2
Ақмола облысы Ерейментау
ауданының "Тайбай ауылдық
округi әкiмдiгiнiң
аппараты» мемлекеттiк
мекемесi
Аумақты абаттан дыру және тазарту бойынша жүргiзiлетiн жұмыстарға көмек көрсету

186 000
квадратных
метров
31
31
Согласно трудовому
договору,
заключен ному в
соответст вии с
действую щим
трудовым
законода тельством
мини мальная
заработ ная
плата
Бюджет района
Оказание помощи в
оформле нии
социаль ных карт
15 744
соци  альных
карт
6
6
Оказание помощи технической обработки документации
5 000 доку ментов
4
4
2
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Тайбайского
аульного округа»
Ерейментауского района
Акмолинской области
Оказание помощи при
проведе нии работ по
благо устрой ству и
очистки террито рии

3 820 құжат
8
8
Қолданыста ғы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған Еңбек шартына сай
Ең төменгi жалақы
Аудан бюджетi
17
Ақмола облысының мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасы ның «Ерейментау ауданының мемлекеттiк мұрағаты» мемлекеттiк мекемесi
Құжат тамалар ды техника лық талдау жасауға көмек көрсету
1 000 құжат
3
3
Қолданыста ғы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған Еңбек шартына сай
Ең төменгi жалақы
Аудан бюджетi
18
«Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ерейментау ауданының әдiлет басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
Құжат тамалар ды техника лық талдау жасауға көмек көрсету
12 600 құжат
3
3
Қолданыста ғы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған Еңбек шартына сай
Ең төменгi жалақы
Аудан бюджетi
19
«Қазақстан Республикасының Iшкi iстер Министрлiгi нiң
Ақмола облысы Iшкi iстер
Департаментiнiң Ерейментау ауданы iшкi iстер бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
Құжат тамалар ды техника лық талдау жасауға көмек көрсету

3 820 доку ментов
8
8
Согласно трудовому договору, заключенному в соответст вии с действую щим трудовым законода тельством
мини мальная заработная плата
Бюджет района
17
Государственное учреждение «Государственный архив Ерейментауского района» управления архивов и документации Акмолинской области
Оказание помощи техничес кой обработки документации
1 000 доку ментов
3
3
Согласно трудовому договору, заключенному в соответст вии с действую щим трудовым законода тельством
мини мальная заработная плата
Бюджет района
18
Государственное учреждение «Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи техничес кой обработки документации
12 600 доку ментов
3
3
Согласно трудовому договору, заключенному в соответст вии с действующим трудовым законода тельством
мини мальная заработная плата
Бюджет района
19
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
Оказание помощи техничес кой обработки документации

16 000 құжат
6
6
Қолданыста ғы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған Еңбек шартына сай
Ең төменгi жалақы
Аудан бюджетi
20
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң
Ерейментау ауданы бойынша
Салық басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
Құжат тамалар ды техника лық талдау жасауға көмек көрсету
25 500 құжат
8
8
Қолданыста ғы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған Еңбек шартына сай
Ең төменгi жалақы
Аудан бюджетi
21
«Қазақстан РеспубликасыӘділет министрлігі нің сот актілерін орындау жөніндегі Комитеті Ақмола облысының сот актілерін орындау жөніндегі Департаменті» мемлекеттік
мекемесінің «Ерейментау аумақтық бөлімінің» филиалы
Құжат тамалар ды техника лық талдау жасауға көмек көрсету

16 000 доку ментов
6
6
Согласно трудовому договору, заключенному в соответст вии с действующим трудовым законода тельством
мини мальная заработная плата
Бюджет района
20
Государственное учреждение «Налоговое управление по Ерейментаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
Оказание помощи техничес кой обработки документации
25 500 доку ментов
8
8
Согласно трудовому договору, заключенному в соответст вии с действую щим трудовым законода тельством
мини мальная заработная плата
Бюджет района
21
Филиал «Ерейментауский территориальный отдел» государственного учреждения «Департамент по исполнению судебных актов Акмолинской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи техничес кой обработки документации