«2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-42/4-11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 шілдедегі № 5С-6/2-12 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 шілдеде № 1-9-199 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 94 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 16.04.2013 № 94 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4-тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-42/4-11 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің № 1-9-182 Тізілімінде тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2011 жылдың 31 желтоқсанында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2011 жылдың 31 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мәлімденсін:
«1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2012-2014 жылдарға арналған, сонымен қатар 2012 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 991 783,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 508 723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 009 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 18 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 447 051,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 025 472,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 27 019,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 29 240,4 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 2221 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 4 000 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 4 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -64 708,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64 708,5 мың теңге»;
6-тармақ жаңа редакцияда мәлімденсін:
«6. 2012 жылға арналған жергілікті атқарушы органның қоры 3 205 мың теңге сомасында бекітілсін»;
көрсетілген шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мәлімденсін.

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-42/4-11 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 2 июля 2012 года № 5С-6/2-12. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 16 июля 2012 года № 1-9-199. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2013 года № 94)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16.04.2013 № 94).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С-42/4-11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-182, опубликовано 31 декабря 2011 года в районной газете «Ереймен», 31 декабря 2011 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
« 1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 991 783,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 508 723 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 18 009 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 447 051,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3 025 472,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 019,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 240,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2221 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64 708,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 708,5 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 3 205 тысяч тенге»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Д.Иманбалинова
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ерейментау ауданы әкімінің м.а.            А.А.Манадыров
Ерейментау аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Д.Иманбалинова
Секретарь
Ерейментауского районного
маслихата                                  К.Махметов
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. акима Ерейментауского района          А.А.Манадыров
Приложение 1
утверждено решением Ерейментауского
районного маслихата

8073,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
112659,0
1
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
109599,0
22
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3060,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28163,0
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23363,0
3
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
350,0
4
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
858,0
15
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3592,0
2
Қорғаныс
3761,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3761,1
5
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2526,0
6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
689,0
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
546,1
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1041,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1041,0
21
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1041,0
4
Білім беру
1616578,3
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2140,0
5
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2140,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1614438,3
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10721,0
3
Жалпы білім беру
1288493,0
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4902,0
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
17134,0
6
Балаларға қосымша білім беру
49321,0
9
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
168844,3
15
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

8073,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
112659,0
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
109599,0
22
Капитальные расходы государственного органа
3060,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28163,0
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23363,0
3
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
350,0
4
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
858,0
15
Капитальные расходы государственного органа
3592,0
2
Оборона
3761,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3761,1
5
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2526,0
6
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
689,0
7
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
546,1
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1041,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1041,0
21
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1041,0
4
Образование
1616578,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2140,0
5
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2140,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1614438,3
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10721,0
3
Общеобразовательное обучение
1288493,0
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4902,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17134,0
6
Дополнительное образование для детей
49321,0
9
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
168844,3
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, за счет трансфертов из республиканского бюджета

14089,0
20
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5600,0
21
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
840,0
64
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
24494,0
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30000,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
102702,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102702,0
1
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25428,0
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21736,0
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1700,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
1700,0
6
Тұрғын үй көмегін көрсету
1722,0
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11583,0
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
785,0
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
342,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
9405,0
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15000,0
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2720,0
23
Халықтың жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12281,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
449280,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17086,0
8
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
986,0
9
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4462,0
10
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу

14089,0
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
5600,0
21
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
840,0
64
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
24494,0
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30000,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
102702,0
451
Отдел занятости и социальных программ (города областного значения)
102702,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25428,0
2
Программа занятости
21736,0
5
Государственная адресная социальная помощь
1700,0
За счет средств местного бюджета
1700,0
6
Оказание жилищной помощи
1722,0
За счет трансфертов из республиканского бюджета
За счет средств местного бюджета
1722,0
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11583,0
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
785,0
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
342,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9405,0
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
15000,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2720,0
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12281,0
За счет трансфертов из республиканского бюджета
12281,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
449280,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17086,0
8
Освещение улиц населенных пунктов
986,0
9
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4462,0
10
Содержание мест захоронений и погребение безродных

115 051
Негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен қамтамасыз етуге
8 194
Республикалық бюджеттен трансферттердің есебінен үйлерінде оқитын мүгедек-балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамтамасыз ету
5600
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14089
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
25334
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
37857
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
23977
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18061
Еңбекақыны жартылай қаржыландыруға
5037
Жастар саясаты
743
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12281
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
4 892
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларды іске асыру
4 892
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
19 341
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
19 341
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдар бөлімі
2 610
"Аймақтарды дамыту" бағдарламасының аясында, аймақтарды экономикалық дамытуға жәрдем көрсету жөніндегі шараларды жүзеге асыруға
2 610
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15 388
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
15 388
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
721 481
Ауданның ( облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
721 481
Сумен жабдықтау жүйесін қайта құрастыру (Новомарковка ауылы)
278 218
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобаландыру, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
34 663
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыру
1 700
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
406 900
Ерейментау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 2 шілдедегі № 5С-6/2-12
шешімімен бекітілген 3 қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 4С-42/4-11 шешімімен бекітілген
5 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер
Атауы
Сома
Барлығы

115 051
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей -инвалидов, обучающихся на дому
5600
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
14089
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
25334
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
37857
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
23977
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18061
На частичное субсидирование заработной платы
5037
Молодежная практика
743
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12281
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
4 892
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 892
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
19 341
На проведение противоэпизоотических мероприятий
19 341
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 610
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов"
2 610
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
15 388
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
15 388
Целевые трансферты на развитие
721 481
Отдел строительства района (города областного значения)
721 481
Реконструкция системы водоснабжения (село Новомарковка)
278 218
Проектирование, развитие, обустройство и ( или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
34 663
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
1 700
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
406 900
Приложение 3
утверждено решением Ерейментауского
районного маслихата
от 2 июля 2012 года № 5С-6/2-12
Приложение 5
утверждено решением Ерейментауского
районного маслихата
от 13 декабря 2011 года № 4С-42/4-11
Целевые трансферты из областного бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
Всего

65 908,2
Мақсатты ағымдағы трансферттер
57 303,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 047,0
Коммуналдық қызметтердің шығындарына Ұлы Отан Соғысының ардагерлері мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек көрсету
502,0
Ерейментау ауданының қамтамасыз етілмеген отбасылары мен Ерейментау ауданының ауылдық жерлеріндегі көп балалы отбасылардан студенттердің колледждердегі оқуы үшін төлемге
1 545,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдар бөлімі
22 786,0
Ерейментау қаласының жылу трассасын күрделi жөндеуіне
22 786,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 470,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 470,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

65 908,2
Целевые текущие трансферты
57 303,0
Отдел занятости и социальных программ района
2 047,0
Оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
502,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Ерейментауского района и многодетных семей сельской местности Ерейментауского района
1 545,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 786,0
На капитальный ремонт теплотрассы города Ерейментау
22 786,0
Аппарат акима района (города областного значения)
2 470,0
Капитальные расходы государственного органа
2 470,0
Отдел образования района (города областного значения)