Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 қарашадағы № А-11/579 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 желтоқсанда № 3519 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы № а-8/446 қаулысымен
Күші жойылды - Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 27.08.2014 № а-8/446 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызметтің стандартына сәйкес Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға тоқсан сайын алты айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Ерейментау ауданы әкімдігінің "Ерейментау ауданында үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2011 жылғы 4 наурыздағы № А-3/74 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылдың 24 наурызында № 1-9-170 болып тіркелген, 2011 жылдың 24 наурызында аудандық № 13 "Ереймен", "Ерейментау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Қ.Көшкінбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. С.Көшкінбаев

Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16 ноября 2012 года № А-11/579. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 декабря 2012 года № 3519. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 27 августа 2014 года № а-8/446
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 27.08.2014 № а-8/446 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", со Стандартом государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей – инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому, ежеквартально в размере шести месячных расчетных показателей.
2. Признать постановление акимата Ерейментауского района от 4 марта 2011 года № А-3/74 "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающихся и обучающимся на дому в Ерейментауском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 марта 2011 года № 1-9-170, опубликованного в районной газете "Ереймен" "Ерейментау" 26 марта 2011 года № 13) утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кушкунбаева С.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. акима района С.Кушкунбаев