2012 жылы Еңбекшілдер ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 қаңтардағы № А-1/1 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 қаңтарда № 1-10-151 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1106 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 30.10.2014 № 1106 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесіне сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданының ұйымдарында 2012 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Еңбекшілдер ауданы ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, сұраным және ұсынымдар, нақты шарттары, қатысушыларға төленетін еңбек ақының мөлшері және оны қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Ш.Шаяхметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының әкімі                Т.Хамитов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының «Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Әбуова
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 4 қаңтардағы
№ А-1/1 қаулысымен
бекітілді
Еңбекшілдер ауданы ұйымдарының тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі,
сұраным және ұсынымдар, нақты шарттары, қатысушыларға
төленетін еңбек ақының мөлшері және оны қаржыландыру көздері
Ұйымның
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі
1
«Степняк қаласы
әкімінің аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Көркейту бойынша
көмек көрсету
174000
шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
15000 құжат
2
«Ақсу ауылдық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Көркейту жұмыстарына
көмек көрсету
12000
шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
1500 құжат
3
«Аңғал батыр
ауылдық округі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Көркейту жұмыстарына
көмек көрсету
18000
шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде
көмек көрсету
3000 құжат
4
«Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту жұмыстарына көмек көрсету
18000
шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
5
«Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту жұмыстарына көмек көрсету
18000
шаршы метр
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
6
«Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту жұмыстарына көмек көрсету

Об организации общественных работ в Енбекшильдерском районе в 2012 году
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 4 января 2012 года № А-1/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 26 января 2012 года № 1-10-151. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30 октября 2014 года № 1106)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30.10.2014 № 1106).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Енбекшильдерском районе в 2012 году.
2. Утвердить перечень организаций Енбекшильдерского района, виды, объемы, спрос и предложения, конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Енбекшильдерского района Шаяхметова К.Ш.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Енбекшильдерского района              Т.Хамитов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных
программ» Енбекшильдерского
района Акмолинской области                 Т.Абуова
Утвержден
постановлением акимата
Енбекшильдерского района
от 4 января 2012 года
№ А-1/1
Перечень
организаций Енбекшильдерского района, виды, объемы,
спрос и предложения, конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование
организаций
Виды
общественных
работ
Объем
общественных
работ
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
города Степняк»
Оказание помощи по
благоустройству
174000
квадратных
метров
Помощь в обработке
документов
15000
документов
2
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Аксуского
сельского округа»
Оказание помощи по
благоустройству
12000
квадратных
метров
Помощь в обработке
документов