Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С-38/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 ақпандағы № С-2/2 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 ақпанда № 1-10-154 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 28 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 22.01.2015 № 28 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С-38/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-150 тіркелген, 2011 жылғы 29 желтоқсанда аудандық «Жаңа дәуір» - «Сельская новь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1) кірістер – 1 853 574 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 496 490 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 510 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 332 574 мың теңге;
2) шығындар – 1 863 593 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер - -758 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 10777 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -10777 мың теңге.
келесі мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
«11-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 2012 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 10019 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары заңмен белгіленген тәртіпте пайдаланылатыны ескерілсін.».
Айтылған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-38/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2012 года № С-2/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 28 февраля 2012 года № 1-10-154. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 22 января 2015 года № 28)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильского районного маслихата Акмолинской области от 22.01.2015 № 28).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2012 – 2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С-38/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-150, опубликовано 29 декабря 2011 года в районной газете «Жаңа дәуір» - «Сельская новь») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 1 853 574 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 496 490 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 510 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 332 574 тысяч тенге;
2) затраты – 1 863 593 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -758 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 10777 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 10777 тысяч тенге;
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
«11-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год, в установленном законом порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2012 года, в сумме 10019 тысяч тенге.».
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

856
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
810
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
50
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
250
9
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркелгені үшiн мемлекеттік баж
10
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Джойылдан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркелгені және қайта тіркелгені үшін алынатын мемлекеттік баж
9
12
Қаруды және оның оқтары сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
70
2
Салықтық емес түсiмдер
5510
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1510
5
Мемлекет меншiгіндегі мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1510
4
Коммуналдық меншiктегі мүлiктi жалдаудан түсетін кiрiстер
1100
5
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер
410
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
5
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
2000
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
2000
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
2000
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
19000
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
19000
1
Жерді сату
19000
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
19000
4
Трансферттердің түсімдері
1332574
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1332574
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1332574
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер

856
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
810
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
50
8
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию места жительства
250
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
10
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Джойл и калибра до 4,5 миллиметра включительно)
9
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
70
2
Неналоговые поступления
5510
1
Доходы от государственной собственности
1510
5
Доходы от аренды имущества находящихся в государственной собственности
1510
4
Доходы от аренды имущества находящихся в коммунальной собственности
1100
5
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
410
4
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
2000
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2000
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2000
6
Прочие неналоговые поступления
2000
1
Прочие неналоговые поступления
2000
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
2000
3
Поступления от продажи основного капитала
19000
3
Продажа земли и нематериальных активов
19000
1
Продажа земли
19000
1
Поступления от продажи земельных участков
19000
4
Поступления трансфертов
1332574
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1332574
2
Трансферты из областного бюджета
1332574
1
Целевые текущие трансферты