Еңбекшілдер ауданы бойынша 2012 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № А-4/146 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 мамырда 1-10-161 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1106 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 30.10.2014 № 1106 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңынның 31-бабының 1-тармағының 5-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығын мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10-тармағына, «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығының ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2012 жылғы 2 мамырдағы № 355 және «Солтүстік Қазақстан ауылшаруашылығы ғылыми-зерттеу институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2012 жылғы 3 мамырдағы № 172 байламдары негізінде, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданы 2012 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Еңбекшілдер ауданының әкімінің орынбасары Б.Ш.Қалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Садуақасұлы
Еңбекшілдер аудан әкімдігінің
2012 жылғы 7 мамырдағы
№ А-4/146 қаулысына
қосымша
Еңбекшілдер ауданында 2012 жылы субсидия алушылардың
тізіміне қосуға өтінімдерді ұсынұ мерзімдерін
және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы
дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері
р/р
Дақылдардың
атауы
Өтінімді беру
мерзімдері
Егу
мерзімдері
1
Орташа–кеш жаздық
бидай
14 мамырдан
15 маусымға дейін
14-25 мамыр
аралығында
2
Орташа пісетін
жаздық бидай
16 мамырдан
15 маусымға дейін

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Енбекшильдерскому району на 2012 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 7 мая 2012 года № А-4/146. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 11 мая 2012 года № 1-10-161. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30 октября 2014 года № 1106)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30.10.2014 № 1106).
В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 31 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года, на основании заключений товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева» от 2 мая 2012 года № 355 и товарищества с ограниченной ответственностью «Северо-Казахстанский научно-исследовательский институт сельского хозяйства» от 3 мая 2012 года № 172, акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Енбекшильдерскому району на 2012 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Калиева Б.Ш.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А.Садуакасулы
Приложение
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от 7 мая 2012 года № А-4/146
Сроки предоставления заявок
на включение в список получателей субсидий
и оптимальных сроков сева по каждому виду
субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
по Енбекшильдерскому району на 2012 год
п/п
Наименование
культур
Сроки
предоставления
заявки
Сроки
сева
1
Яровая пшеница
среднепоздняя
с 14 мая по 15 июня
с 14 мая по 25 мая
2
Яровая пшеница
среднеспелая
с 16 мая по 15 июня