2013 жылы Еңбекшілдер ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № А-11/377 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 желтоқсанда № 3553 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1106 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 30.10.2014 № 1106 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы Еңбекшілдер ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Еңбекшілдер ауданы ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, сұраным және ұсынымдар, нақты шарттары, қатысушыларға төленетін еңбек ақының мөлшері және оны қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Т.Ахметоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Садуақасұлы
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ А-11/377 қаулысымен
бекітілді
Еңбекшілдер ауданы ұйымдарының тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі,
сұраным және ұсынымдар, нақты шарттары,
қатысушыларға төленетін еңбек ақының мөлшері
және оны қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі
Сұраныс
Ұсыныс-
тар
1
«Степняк
қаласы
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Көркейту бойынша
көмек көрсету

Об организации общественных работ в Енбекшильдерском районе на 2013 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 12 декабря 2012 года № А-11/377. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 декабря 2012 года № 3553. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30 октября 2014 года № 1106)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30.10.2014 № 1106).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Енбекшильдерском районе на 2013 год.
2. Утвердить перечень организаций Енбекшильдерского района, виды, объемы, спрос и предложения, конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову О.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А.Садуақасұлы
Утвержден
постановлением акимата
Енбекшильдерского района
от 12 декабря 2012 года
№ А-11/377
Перечень организаций Енбекшильдерского района,
виды, объемы, спрос и предложения,
конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования
Наименование
организаций
Виды
общественных
работ
Объем
обществен-
ных работ
Спрос
Предло-
жения
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
города Степняк»
Оказание помощи
по благоустройству

6000
шаршы метр
1
1
Құжаттарды
өңдеуде көмек
көрсету
1500 құжат
1
1
Барлығы
100
100
кестенің жалғасы:
Нақты шарттар
Төленетін
еңбек ақының
мөлшері
Қаржыландыру
көздері
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына
сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі
жалақы мөлшері
Аудан бюджеті

6000
квадратных
метров
1
1
Помощь в
обработке
документов
1500 документов
1
1
Всего
100
100
продолжение таблицы:
Конкретные условия
Размеры оплаты
труда
Источники
финансирования
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района
Согласно договору
заключенному в соответствии с
действующим трудовым
законодательством
Минимальная
заработная плата
Бюджет района