Есіл ауданында 2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 ақпандағы № А-2/82 қаулысы. Ақмола облысы Есіл ауданының 2012 жылғы 7 наурызда № 1-11-149 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № А-5/228 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2012.05.22 № А-5/228 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасынаЖұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысымен бекітілген, жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған Есіл ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған:
1) 2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Есіл ауданының жұмыс берушілерінің тізімі, 1 қосымшаға сәйкес.
2) 2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Есіл ауданының жұмыс берушілерінің тізімі, 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       К.Рахметов
Есіл ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 23 ақпандағы
№ А-2/82 қаулысына
1 қосымша
2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын
ұйымдастыратын жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
Есіл ауданының жұмыс берушілерінің тізімі
Ұйымдар
атаулары
Кәсіп
(мамандық)
Әлеу-
меттік
Ұйым-
дасты-
рылған
жұмыс
орын-
дары-
ның
саны
Жұмыс-
тың
жалға-
суы
Еңбек
ақысы-
ның
мөлшері
Жергі-
лікті
бюд-
жетті
қара-
жаттан
орныны
толты-
ратын,
Еңбек
ақысы-
ның
мөлше-
рі,
аудан-
дық
Бюджет
қара-
жаты-
нан 50
пайыз
1
Ақмола облысы
Есіл аудандық
«Есіл қалалық
коммуналдық
шаруашылық»
шаруашылықты
жүргізу құқығы
мемлекеттік
коммуналдық
мекемесі
Әр түрлі
жұмысты
атқаратын
жұмысшы
6
6
17439
тенге
8719,5
тенге
Жинаушы
2
6
17439
тенге
8719,5
тенге
2
«Есіл–жөндеу» жауапкершілігі шектеулі серіптестік
Әр түрлі жұмысты атқаратын жұмысшы
4
6
17439 тенге
8719,5 тенге
3
«Шыңғыс-Хан» жауапкершілігі шектеулі серіптестік
Әр түрлі жұмысты атқаратын жұмысшы
6
6
17439 тенге
8719,5 тенге
4
«Клюев Леонид» крестьян шаруашылығы
Әр түрлі жұмысты атқаратын жұмысшы
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
5
«Ас-Мади» крестьян шаруашылығы
Әр түрлі жұмысты атқаратын жұмысшы
20
6
17439 тенге
8719,5 тенге
6
«Жортымбаева Светлана Серіктес қызы» жеке кәсіпкер
Аспазшыының көмекшісі
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Әр түрлі жұмысты атқаратын жұмысшы
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Официант
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
7
«Бальцер Валерий Гербертович» жеке кәсіпкер
Сварщик
3
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Аспазшының көмекшісі
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Әр түрлі жұмысты атқаратын жұмысшы
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Жүргізуші
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
8
«Шагинян Самвел Айрикович» жеке кәсіпкер
әр түрлі жұмысты атқаратын жұмысшы
4
6
17439 тенге
8719,5 тенге
9
«Есіл май шайқау комбинаты» жауапкершілігі шектеулі серіптестік
«Азық-түлік сертификатын және метрологияны
стандарттау бойынша техника»
2
6
20000 теңге
8719,5 тенге
Лаборнат
2
6
20000 теңге
8719,5 тенге
10
«Евростиль і» жауапкершілігі шектеулі серіптестік
Әр түрлі жұмысты атқаратын жұмысшы
7
6
35000 теңге
8719,5 тенге
Штукатор- маляр
8
6
35000 теңге
8719,5 тенге
11
«Қаракөл аул-шаруашылық кәсіпорын» жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Газэлектросварщик
2
6
60000 теңге
8719,5 тенге
Механизатор
5
6
80000 теңге
8719,5 тенге
Электромонтер
1
6
40000 теңге
8719,5 тенге
Жүргізуші
2
6
60000 теңге
8719,5 тенге
12
«Жұмабаева Айнұр Қонқашқызы» жеке кәсіпкер
Күзетші
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Жүргізуші
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Әр түрлі жұмысты атқаратын жұмысшы
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
13
«Левченко Нина Кимиевна» жеке кәсіпкер
Әр түрлі жұмысты атқаратын жұмысшы
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
14
«Ковалева Оксана Владимировна» жеке кәсіпкер
Сатушы
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
15
«Мельник Дмитрий Владимирович» жеке кәсіпкер
Аспазшы
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
16
«Әлжанова Айгүл
Тасымқызы» жеке
кәсіпкер
Әр түрлі
жұмысты
атқаратын
жұмысшы
3
6
17439
тенге
8719,5
тенге
Есіл ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 23 ақпандағы
№ А-2/82 қаулысына
2 қосымша
2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын
ұйымдастыратын республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
Есіл ауданының жұмыс берушілерінің тізімі
Ұйымдар
атаулары
Кәсіп
(мамандық)
Әлеу-
мет-
тік
Ұйым-
дас-
тыры-
лған
жұмыс
орын-
дары-
ның
саны
Жұмыс-
тың
жалға-
стыры-
луы
Еңбек
ақысы-
ның
мөлше-
рі
Еңбек
ақысының
айлық
мөлшері
мемлекеттік
бюджет
қаржысынан
теңдестірі-
леді
1
Жауапкершілігі
шектеулі
серіптестік
«Торғай АШС»
Малшаруа-
шылық
слесары
3
12
52000
теңге
6 ай -50%
-26000 теңге
3 ай 30%
-15600 теңге
3 ай -15%
-7800 теңге
Жұмысшыларц/тоғы
3
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
малшаруа-
шылығына
күзетші
2
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
хатшы-
машинист
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
2
Жауапкершілігі шектеулі серіптестік «УМС»
Жүргізуші-
лер С,Е
категори-
ясы
2
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
Бульдозер-
шылар
Т-170,
Т-130
2
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
Экскава-
торшылар
ЭО-4224
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
3
Жеке кәсіпкер «Бальцер Валерий Гербертович
Шебер
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
4
Жауапкершілігі шектеулі серіптестік «АгроКурск»
Бухгалтер
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
5
Жауапкершілігі шектеулі серіптестік «Заречный»
Бас инженер
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
Электрик
2
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
Инженер механик
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
Құрылыс инженері
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
Бас мал дәрігері
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
6
Жеке кәсіпкер «Әлімов Мұхиден Зейтінұлы»
жүргзуші
2
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
7
Шаруа қожалығы «Мектеп»
Жүргізуші «В,С» категори-
ясы
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
Тракторист-машинист
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
8
Жауапкершілігі шектеулі серіптестік «Әліби-Есіл»
Газэлектросварщигі
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
Тракторист-машинист
2
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
токарлық
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
9
Жеке кәсіпкер «Троян А.В.»
Бухгалтер
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
10
Жеке кәсіпкер «Жұмабаев А.Қ.»
Электрик
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
Суретші-
рәсімдеуші
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
Құрылысшы
1
12
52000 теңге
6 ай -50% -26000 теңге
3 ай 30% -15600 теңге
3 ай -15% -7800 теңге
11
Шаруа қожалығы
«Игілік-1»
Тракторист
-машинист
3
12
52000
теңге
6 ай -50%
-26000 теңге
3 ай 30%
-15600 теңге
3 ай -15%
-7800 теңге
12
Жеке кәсіпкер
«Мельник Д.В.»
Аспазшы
2
12
52000
теңге
6 ай -50%
-26000 теңге
3 ай 30%
-15600 теңге
3 ай -15%
-7800 теңге

Об организации социальных рабочих мест в Есильском районе на 2012 год
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 23 февраля 2012 года № А-2/82. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 7 марта 2012 года № 1-11-149. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 22 мая 2012 года № А-5/228
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 22.05.2012 № А-5/228
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, Программой занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, Правилами организации и финансирования обучения, содействия  в трудоустройстве лиц, участвующих  в активных мерах содействия занятости, и предоставление им мер государственной поддержки, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815, акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места в Есильском районе на 2012 год.
2. Утвердить прилагаемые:
1) перечень работодателей Есильского района, организующих социальные рабочие места на 2012 год, финансируемые из средств местного бюджета, согласно приложению 1.
2) перечень работодателей Есильского района, организующих социальные рабочие места на 2012 год, финансируемые из средств республиканского бюджета, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Агымбаеву С.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение 1
к постановлению акимата
Есильского района
от 23 февраля 2012 года
№ А-2/82
Перечень работодателей Есильского района, организующих социальные рабочие места на 2012 год, финансируемые из средств местного бюджета
Наименование
организаций
Профессия
(должность)
Коли-
чество
орга-
низуе-
мых
соци-
альных
рабо-
чих
мест
Продо-
лжите-
льно-
сть
работы
(меся-
цев)
Размер
месяч-
ной
зара-
ботной
платы
Размер
месяч-
ной
зара-
ботной
платы,
который
будет
компен-
сирован
из
средств
местно-
го
бюджета
50
процен-
тов от
минима-
льной
зарабо-
тной
платы
1
Государственное
коммунальное
предприятие на
праве
хозяйственного
ведения
«Есильский
горкомхоз» при
аппарате акима
города Есиль
Есильского
района
Акмолинской
области
Разнорабочие
6
6
17439
тенге
8719,5
тенге
Сборщик
2
6
17439
тенге
8719,5
тенге
2
Товарищество с
ограниченной
ответствен-
ностью
«Есіл-жөндеу»
Разнорабочие
4
6
17439
тенге
8719,5
тенге
3
Товарищество с
ограниченной
ответствен-
ностью
«Чингис-Хан»
Разнорабочие
6
6
17439
тенге
8719,5
тенге
4
Крестьянское хозяйство «Клюев Леонид»
Разнорабочие
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
5
Крестьянское хозяйство «Ас-Мади»
Разнорабочие
20
6
17439 тенге
8719,5 тенге
6
Индивидуальный предприниматель «Жортымбаева Светлана Сериктесовна»
Помощник повара
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Разнорабочие
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Официант
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
7
Индивидуальный предприниматель «Бальцер Валерий Гербертович»
Сварщик
3
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Помощник повара
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Разнорабочие
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Водитель
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
8
Индивидуальный предприниматель «Шагинян Самвел Айрикович»
Разнорабочие
4
6
17439 тенге
8719,5 тенге
9
Товарищество с ограниченной ответственнос-
тью «Есильский маслодельный комбинат»
Техник по стандарти-
зации, метрологии и сертификации продукции
2
6
20000 тенге
8719,5 тенге
Лаборант
2
6
20000 тенге
8719,5 тенге
10
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Евростиль і»
Разнорабочие
7
6
35000 тенге
8719,5 тенге
Штукатур-
маляр
8
6
35000 тенге
8719,5 тенге
11
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Сельскохозяй-
ственное предприятие Каракольский»
Газоэлектро-
сварщик
2
6
60000 тенге
8719,5 тенге
Механизатор
5
6
80000 тенге
8719,5 тенге
Электро-
монтер
1
6
40000 тенге
8719,5 тенге
Водитель
2
6
60000 тенге
8719,5 тенге
12
Индивидуальный предприниматель «Жумабаева Айнур Конкашевна»
Сторож
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Водитель
1
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Разнорабочие
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
13
Индивидуальный предприниматель «Левченко Нина Кимиевна»
Разнорабочие
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
14
Индивидуальный предприниматель «Ковалева Оксана Владимировна»
Продавец
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
15
Индивидуальный предприниматель «Мельник Дмитрий Владимирович»
Повар
2
6
17439 тенге
8719,5 тенге
16
Индивидуальный предприниматель «Альжанова Айгуль Тасымовна»
Разнорабочие
3
6
17439 тенге
8719,5 тенге
Приложение 2
к постановлению акимата
Есильского района
от 23 февраля 2012 года
№ А-2/82
Перечень работодателей Есильского района,
организующих социальные рабочие места на 2012 год,
финансируемые из средств республиканского бюджета
Наименование
организаций
Профессия
(должность)
Количе-
ство
органи-
зуемых
рабочих
мест
Продо-
лжите-
льно-
сть
работы
(меся-
цев)
Размер
месяч-
ной
зара-
ботной
платы
Размер
месячной
заработной
платы,
который
будет
компенси-
рован из
средств
государ-
ственного
бюджета
1
Товарищество
с
ограниченной
ответствен-
ностью
«Торгайская
СХС»
Слесарь
животновод-
ства
3
12
52000
тенге
6 месяцев
50% -26000
тенге
3 месяца
30%- 15600
тенге
3 месяца
15% - 7800
тенге
Рабочие
централь-
ного тока
3
12
52000
тенге
6 месяцев
50%- 26000
тенге
3 месяца
30%- 15600
тенге
3 месяца
15% - 7800
тенге
Сторожа на
животновод-
ство
2
12
52000
тенге
6 месяцев
50%- 26000
тенге
3 месяца
30%- 15600
тенге
3 месяца
15% - 7800
тенге
Секретарь
-машинист
1
12
52000
тенге
6 месяцев
50%- 26000
тенге
3 месяца
30%- 15600
тенге
3 месяца
15% - 7800
тенге
2
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «УМС»
Водители
категории
«С,Е»
2
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
Бульдозе-
ристы
Т-170,Т-130
2
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
Экскаватор-
щики
ЭО-4224
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
3
Индивидуаль-
ный предпринима-
тель «Бальцер Валерий Гербертович»
Мастер
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
4
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «АгроКурск»
Бухгалтер
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
5
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Заречный»
Главный инженер
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
Электрик
2
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
Инженер механик
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
Инженер строитель
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
Главный ветеринар-
ный врач
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
6
Индивидуаль-
ный предпринима-
тель «Алимов Мухиден Зейтинович»
Водитель
2
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
7
Крестьянское хозяйство «Мектеп»
Водитель категории «В,С»
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
Тракторист-машинист
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
8
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью
«Алиби–
Есиль»
Газоэлектросварщик
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
Тракторист-машинист
2
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
Токарь
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
9
Индивидуаль-
ный предпринима-
тель «Троян А.В.»
Бухгалтер
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
10
Индивидуаль-
ный предпринима-
тель «Жумабаева А.К.»
Электрик
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
Художник-
оформитель
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
Строитель
1
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
11
Крестьянское хозяйство «Иглик – 1»
Тракторист-машинист
3
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге
12
Индивидуаль-
ный
предпринима-
тель
«Мельник
Д.В.»
Повар
2
12
52000 тенге
6 месяцев 50%- 26000 тенге
3 месяца 30%- 15600 тенге
3 месяца 15% - 7800 тенге