Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 45/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 наурыздағы № 4/2 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 наурызда № 1-11-152 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 53 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 05.03.2013 № 53 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-11-145 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2125651,6 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері 507586 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 6754 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 11340 мың теңге,
ресми трансферттер түсімдерінен 1599971,6 мың теңге;
2) шығыстар 2267005,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер 4758 мың теңге, оның ішінде: бюджеттiк кредиттер 5339 мың теңге, бюджеттік кредиттерді өтеу 581 мың теңге;
4) қаржылық активтермен болатын операциялар бойынша сальдо 6000 мың теңге, оның ішінде қаржылық активтер алу 6000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-152112,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 152112,1 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Г.Кәрімова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
Есіл аудандық Мәслихатының
2012 жылғы 14 наурыздағы
№ 4/2 шешіміне 1 қосымша
Есіл аудандық Мәслихатының

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № 45/2 "О районном бюджете на 2012-2014 год"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 14 марта 2012 года № 4/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 29 марта 2012 года № 1-11-152. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 53)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 53).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № 45/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-145, опубликовано 20 января 2012 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 2125651,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 507586 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям 6754 тысячи тенге,
поступлениям от продажи основного капитала 11340 тысяч тенге,
поступлениям официальных трансфертов 1599971,6 тысяч тенге;
2) затраты 2267005,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 4758 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 5339 тысяч тенге, погашение бюджетных кредитов 581 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 6000 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов 6000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-152112,1) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 152112,1 тысяча тенге.».
Приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г.Каримова
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение 1 к решению
Есильского районного Маслихата
от 14 марта 2012 года № 4/2
Приложение 1 к решению
Есильского районного Маслихата

7 297
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
3 200
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
16 860
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
19 576
Заречный селолық округі әкімінің аппараты
19 965
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 965
Курский селосы әкімінің аппараты
20 799
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
20 799
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 951
Жұмыспен қамту- 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
16 951
жалақыны ішінара субсидиялауға
5 037
жастар тәжiрибесi
929
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
10 985
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 067
Өңірлерді дамыту бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
2 067
Бюджеттік несиелер
4 854
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
4 854
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
4 854
Есіл аудандық Мәслихатының
2012 жылғы 14 наурыздағы
№ 4/2 шешіміне 3 қосымша
Есіл аудандық Мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 45/2 шешіміне 5 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
282 019,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
259 538,1
оның iшiнде:
Ауданның бiлiм бөлімі
136 469
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
126 373
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына
10 096
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 112
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
825
Аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
287
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
106 957,1
Автомобиль жолдарын жөндеуге
5 864
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне

7 297
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 200
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 860
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
19 576
Аппарат акима Зареченского сельского округа
19 965
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 965
Аппарат акима села Курское
20 799
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
20 799
Отдел занятости и социальных программ района
16 951
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
16 951
частичное субсидирование заработной платы
5 037
молодежная практика
929
обеспечение деятельности центров занятости населения
10 985
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2 067
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2 067
Бюджетные кредиты
4 854
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
4 854
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
4 854
Приложение 3 к решению
Есильского районного маслихата
от 14 марта 2012 года № 4/2
Приложение 5 к решению
Есильского районного маслихата
от 9 декабря 2011 года № 45/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
282 019,6
Целевые текущие трансферты
259 538,1
в том числе:
Отдел образования района
136 469
На капитальный ремонт объектов образования
126 373
На капитальные расходы объектов образования
10 096
Отдел занятости и социальных программ района
1 112
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
825
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей и многодетных семей сельской местности
287
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
106 957,1
На ремонт автомобильных дорог
5 864
На капитальный ремонт объектов водоснабжения

56 157,2
Есіл ауданы Красногорский кентінің тұрғын үй қорларын және өндірістік объектілерін техникалық зерттеуіне
19 935,9
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге
25 000
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
15 000
Жылумен қамтамасыз ету схемаларын әзірлеуге
15 000
Нысаналы даму трансферттерi
22481,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
22481,5
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
22481,5

56 157,2
На техническое обследование жилого фонда и производственных объектов поселка Красногорский Есильского района
19 935,9
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
25 000
Отдел архитектуры и градостроительства района
15 000
На разработку схемы теплоснабжения
15 000
Целевые трансферты на развитие
22481,5
Отдел строительства района (города областного значения)
22481,5
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
22481,5