2012 жылға арналған Жарқайың ауданында жастар тәжірибесін ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № А-1/62 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 ақпанда № 1-12-159 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № А-5/303 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012.05.28 № А-5/303 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасынаЖұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған Жарқайың ауданында жастар тәжірибесі ұйымдастырылсын.
2. Қосымшалар бекітілсін:
1) 2012 жылға арналған жастар тәжірибесін өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Жарқайың ауданының жұмыс берушілерінің тізімі бекітілсін, 1 қосымшаға сәйкес.
2) 2012 жылға арналған жастар тәжірибесін өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Жарқайың ауданының жұмыс берушілерінің тізімі бекітілсін, 2 қосымшаға сәйкес.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарқайың ауданы әкімінің орынбасары Ұ.А.Ахметоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
«КЕЛІСІЛГЕН»
«Қазақстан Республикасы
Ақмола облысы бойынша қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Салық Департаментінің Жарқайың
ауданы бойынша Салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесі бастығының м.а        А.Мұхаметқалиев
Ақмола облысы білім
басқармасының «Державин
қаласы, № 7 психологиялық-
педагогикалық түзету кабинеті»
мемлекеттік мекемесінің меңгерушісі        Д.Парусимова
Қазақстан Республикасы
Ақмола облысы Жарқайың
аудандық сотының төрағасы                  Н.Балабаев
«Ақмола облысының сотқа
жататын актілерді орындау
бойынша департаменті» мемлекеттік
мекемесінің Жарқайың аумақтық
бөлімінің аға сот атқарушысының м.а.       Д.Самаев
Ақмола облысы бойынша
қылмыстық атқару жүйесі
Департаменті Жарқайың
аудандық қылмыстық-атқарушы
инспекциясының бастығы                     Қ.Тоқтамысов
«Ақмола облысы бойынша
жылжымайтын мүлік жөніндегі
орталығы» республикалық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны Қазақстан
Республикасының Әділет
министрлігі тіркеу қызметі
және құқықтық көмек көрсету
комитетінің Жарқайың
филиалының басқарушысы                     А.Мұсабаева
Қазақстан Республикасы
Байланыс және ақпарат
министрлігінің Мемлекеттік
қызметтерді автоматтандыру
бақылау және халыққа қызмет
көрсету орталықтарының
қызметін үйлестіру комитеті
«Ақмола облысының Халыққа
қызмет көрсету орталығы»
республикалық мемлекеттік
мекемесі Жарқайың ауданының
филиалының басқарушы                       А.Махамбетова
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Ақмола
облысының әділет Департаменті
Жарқайың ауданының әділет
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С.Жамбырбаева
«Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының ішкі істер
Департаменті Жарқайың ауданының
ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Сураганов
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 23 қаңтардағы
№ А-1/62 қаулысына
1 қосымша
2012 жылға арналған жастар тәжірибесін өту үшін
жұмыс орындарын ұйымдастыратын жергілікті
бюджеттен қаржыландырылатын Жарқайың ауданының
жұмыс берушілерінің тізімі
п/п
Жұмыс
беруші
Кімнің
ретінде
жұмысқа
қабылдау
жоспарланып
отыр
(лауазымы)
Ұйымдас-
тырылған
әлеумет-
тік
жұмыс
орында-
рының
саны
Айлық
еңбек
ақысы,
теңге
Айлар
бойынша
жастар
тәжіри-
бесінің
ұзақтығы
1
«Жарқайың ауданының
қаржы және
экономика бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
Қаржыгер
экономист,
бухгалтер,
бағдарла-
машы
4
17439
6
2
«Қазақстан
Республикасы Ақмола
облысы бойынша
қаржы
министрлігінің
Салық комитеті
Салық
Департаментінің
Жарқайың ауданы
бойынша Салық
басқармасы»
мемлекеттік
мекемесі
Экономист,
бухгалтер,
заңгер,
салық істің
маманы
4
17439
6
3
Жарқайың ауданының
«Дене шынықтыру
және спорт бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
Дене
шынықтыру
және спорт
ұстазы,
туризм,
экономист,
бухгалтер,
іс
жүргізуші
5
17439
6
4
«Жарқайың ауданы Львовский ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Заңгер
1
17439
6
5
«Державин қаласы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Экономист,
бухгалтер,
заңгер
3
17439
6
6
«Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бухгалтер
1
17439
6
7
«Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бағдарлама-
шы, заңгер
2
17439
6
8
«Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қаржыгер,
экономист,
бухгалтер
3
17439
6
9
«Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бухгалтер, заңгер
2
17439
6
10
«Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бағдарла-
машы
1
17439
6
11
«Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қаржыгер,
экономист,
бухгалтер,
бағдарла-
машы,
заңгер
5
17439
6
12
Ақмола облысы білім басқармасының «Державин қаласы, № 7 психологиялық- педагогиқалық түзету кабинеті» мемлекеттік мекемесі
Бухгалтер
1
17439
6
13
«Жарқайың ауданы Уәлиханов ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қаржыгер,
экономист,
бухгалтер,
бағдарла-
машы,
заңгер
5
17439
6
14
«Қазақстан Республикасы Ақмола облысы Жарқайың аудандық соты»
Заңгер, филолог, іс жүргізуші
3
17439
6
15
«Ақмола облысының сотқа жататын актілерді орындау бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесінің Жарқайың аумақтық бөлімі
Заңгер, іс жүргізуші
2
17439
6
16
Ақмола облысы бойынша қылмыстық атқару жүйесі Департаменті Жарқайың аудандық қылмыстық-атқарушы инспекциясы
Заңгер
1
17439
6
17
«Қазпошта» акционерлык қоғамының Ақмола областық филиалының Жарқайың аудамдық пошталық байланыс торабы
Бухгалтер-
лер,
оператор
3
17439
6
18
«Ақмола облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Жарқайың филиалы
Автожолдар-
дың
құрылысшы
1
17439
6
19
«Галактика» ЖК
Бухгалтер, экономист
2
17439
6
Барлығы:
49
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 23 қантардағы
№ А-1/62 қаулысына
2 қосымша
2012 жылға жастар тәжірибесін өту үшін
жұмыс орындарын ұйымдастыратын Жарқайың ауданының
жұмыс берушілерінің республикалық бюджеттен қаржыландыру
Тізімі
п/п
Жұмыс
беруші
Қандай
кәсіпке
қабылдау
жоспар-
ланып
отыр
(лауазымы)
Жұмыс
орын-
дары-
ның
орны
Айлық
еңбек
ақысы,
теңге
Айлар
бойынша
жастар
тәжіри-
бесінің
ұзақтығы
1
«Қазақстан
Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық
комитеті Ақмола облысы
бойынша Салық
департаментінің
Жарқайың ауданы
бойынша Салық
басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
Заңгер
экономист
3
26000
6
2
Қазақстан Республикасы
Байланыс және ақпарат
министрлігінің
Мемлекеттік
қызметтерді
автоматтандыру бақылау
және халыққа қызмет
көрсету орталықтарының
қызметін үйлестіру
комитеті «Ақмола
облысының Халыққа
қызмет көрсету
орталығы»
республикалық
мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданының
филиалы
Заңгер,
экономист
3
26000
6
3
«Қазақстан
Республикасы Әділет
министрлігі Ақмола
облысының әділет
департаменті Жарқайың
ауданының әділет
басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
Заңгер,
экономист
2
26000
6
4
Қазақстан
Республикасының Әділет
министрлігі Тіркеу
қызметі комитетінің
«Ақмола облысы бойынша
жылжымайтын мүлік
жөніндегі орталығы»
республикалық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының Жарқайың
филиалы
Заңгер,
экономист
2
26000
6
5
«Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министірлігі
Ақмола облысының ішкі
істер Департаменті
Жарқайың ауданының
ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Заңгер,
экономист
3
26000
6
Барлығы:
13

Об организации молодежной практики в Жаркаинском районе на 2012 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 23 января 2012 года № А-1/62. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 14 февраля 2012 года № 1-12-159. Утратило силу - постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 28 мая 2012 года № А-5/303
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 28.05.2012 № А-5/303
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования молодежной практики, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, Программой занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать молодежную практику в Жаркаинском районе на 2012 год.
2. Утвердить прилагаемые:
1) перечень работодателей Жаркаинского района, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год, финансируемые из средств местного бюджета, согласно приложению 1.
2) перечень работодателей Жаркаинского района, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год, финансируемые из средств республиканского бюджета согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаркаинского района Ахметову У.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
«СОГЛАСОВАНО»
И.о начальника
Государственного учреждения
«Налоговое управление
по Жаркаинскому району
Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      А.Мухаметкалиев
Заведующая
Государственного учреждения
«Кабинет психолого-педагогической
коррекции №7, город Державинск»
Управления образования
Акмолинской области                        Д.Парусимова
Председатель
Жаркаинского районного суда
Акмолинской области
Республики Казахстан                       Н.Балабаев
И.о старшего судебного
исполнителя Жаркаинского
территориального отдела
Государственного учреждения
«Департамент по исполнению
судебных актов Акмолинской области»        Д.Самаев
Начальник
Жаркаинской районной
уголовно-исполнительной
инспекции Департамента
уголовно исполнительной
системы по Акмолинской области             К.Токтамысов
Управляющий
Жаркаинского филиала
Республиканского государственного
казенного предприятия
«Центр по недвижимости
по Акмолинской области»
Комитета регистрационной службы
и оказания правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан                       А.Мусабаева
Руководитель
Жаркаинского районного филиала
Республиканского государственного
учреждения «Центр обслуживания
населения» Акмолинской области
Комитета по контролю автоматизации
государственных услуг и координации
деятельности Центров обслуживания
населения Министерства связи и
информации Республики Казахстан            А.Махамбетова
Начальник
Государственного учреждения
«Управление юстиции
Жаркаинского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      С.Жамбырбаева
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Жаркаинского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      А.Сураганов
Приложение 1
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 23 января 2012 года
№ А-1/62
Перечень
работодателей Жаркаинского района,
организующих рабочие места для прохождения
молодежной практики на 2012 год, финансируемые
из средств местного бюджета
п/п
Работодатель
В качестве
кого
планируется
принять на
работу
(специаль-
ность)
Количес-
тво
органи-
зуемых
социаль-
ных
рабочих
мест
Размер
месяч-
ной
зара-
ботной
платы,
тенге
Продолжи-
тельность
молодеж-
ной
практики
в месяцах
1
Государственное
учреждение «Отдел
экономики и
финансов»
Жаркаинского
района
Финансист,
экономист,
бухгалтер,
программист
4
17439
6
2
Государственное
учреждение
«Налоговое
управление по
Жаркаинскому
району Налогового
Департамента по
Акмолинской
области Налогового
комитета
министерства
финансов
Республики
Казахстан»
Экономист,
бухгалтер,
юрист,
специалист
налогового
дела
4
17439
6
3
Государственное
учреждение «Отдел
физической
культуры и спорта»
Жаркаинского
района
Педагог
физической
культуры и
спорта,
туризм,
экономист,
бухгалтер,
делопроиз-
водитель
5
17439
6
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района»
Юрист
1
17439
6
5
Государственное учреждение «Аппарат акима города Державинска»
Экономист, бухгалтер, юрист
3
17439
6
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Отрадного сельского округа»
Бухгалтер
1
17439
6
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района»
Программист
юрист
2
17439
6
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района»
Финансист, экономист, бухгалтер
3
17439
6
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района»
Бухгалтер,
юрист
2
17439
6
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района»
Программист
1
17439
6
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района»
Финансист, экономист, бухгалтер,
программист
юрист
5
17439
6
12
Государственное учреждение «Кабинет психолого-педагогической коррекции №7, город Державинск» Управления образования Акмолинской области
Бухгалтер
1
17439
6
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района»
Финансист, экономист, бухгалтер,
программист юрист
5
17439
6
14
«Жаркаинский районный суд Акмолинской области Республики Казахстан»
Юрист, филолог, делопроизводитель
3
17439
6
15
Жаркаинский территориальный отдел Государственного учреждения «Департамент по исполнению судебных актов Акмолинской области»
Юрист, делопроизводитель
2
17439
6
16
Жаркаинская районная уголовно-исполнительная инспекция Департамента уголовно исполнительной системы по Акмолинской области
Юрист
1
17439
6
17
Жаркаинский районный узел почтовой связи Акмолинского областного филиала акционерного общества «Казпочта»
Бухгалтера, оператор
3
17439
6
18
Республиканское государственное казенное предприятие «Центр по недвижимости по Акмолинской области» Жаркаинский филиал Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
Строитель автодорог
1
17439
6
19
ИП «Галактика»
Бухгалтер,
экономист
2
17439
6
Итого:
49
Приложение 2
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 23 января 2012 года
№ А-1/62
Перечень работодателей Жаркаинского района,
организующих рабочие места для прохождения
молодежной практики на 2012 год,
финансируемые из средств республиканского бюджета
п/п
Работодатель
В качестве
кого
планирует-
ся принять
на работу
(специаль-
ность)
Коли-
чество
органи-
зуемых
рабочих
мест
Размер
месяч-
ной
зара-
ботной
платы,
тенге
Продолжи-
тельность
молодеж-
ной
практики
в месяцах
1
Государственное
учреждение
«Налоговое
управление по
Жаркаинскому району
Налогового
Департамента по
Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства
финансов Республики
Казахстан»
Экономист,
юрист
3
26000
6
2
Жаркаинский
районный филиал
Республиканского
государственного
учреждения «Центр
обслуживания
населения»
Акмолинской области
Комитета по
контролю
автоматизации
государственных
услуг и координации
деятельности
Центров
обслуживания
населения
Министерства связи
и информации
Республики
Казахстан
Экономист,
юрист
3
26000
6
3
Государственное
учреждение
«Управление юстиции
Жаркаинского района
Департамента
юстиции Акмолинской
области
Министерства
юстиции Республики
Казахстан»
Экономист,
юрист
2
26000
6
4
Жаркаинский филиал
Республиканского
государственного
казенного
предприятия «Центр
по недвижимости по
Акмолинской
области» Комитета
регистрационной
службы и оказания
правовой помощи
Министерства
юстиции Республики
Казахстан
Экономист,
юрист
2
26000
6
5
Государственное
учреждение «Отдел
внутренних дел
Жаркаинского района
Департамента
внутренних дел
Акмолинской области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан»
Экономист,
юрист
3
26000
6
Итого:
13