Жарқайың аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы № 5С-3/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 наурызда № 1-12-165 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 наурыздағы № 03-2/69 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 01.03.2013 № 03-2/69 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 4 тармағына және 2 тармағынының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-157 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 831 051,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 218 583,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1 924,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 29 493,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 581 051,0 мың теңге;
2) шығындар - 1 856 688,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 23 496,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26 760,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 264,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -49 133,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 49 133,8 мың теңге;
келесі мазмұндағы 6-17-17-2 және 7-3 тармақтармен толықтырылсын:
«6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттердің пайдаланған (толық пайдаланған) пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) сомалары 2012 жылдың 1 қаңтарында бюджеттік қаражаттың қалдықтары есебінен 26 760,0 мың теңге сомасында пайда болғаны ескерілсін»;

О внесении изменений и дополнений в решение Жаркаинского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-38/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2012 года № 5С-3/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 29 марта 2012 года № 1-12-165. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 1 марта 2013 года № 03-2/69)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 01.03.2013 № 03-2/69).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С-38/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-157, опубликовано 20 января 2012 года в газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 831 051,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 218 583,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 1 924,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 29 493,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 1 581 051,0 тысяча тенге;
2) затраты - 1 856 688,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 23 496,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 26 760,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3 264,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -49 133,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 133,8 тысяч тенге;
дополнить пунктами 6-17-17-2 и 7-3 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год использованы (доиспользованы) неиспользованные (недоиспользованные) бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов, выделенные из республиканского бюджета в 2011 году, за счет остатков бюджетных средств, образовавшихся на 1 января 2012 года, в сумме 26 760,0 тысяч тенге»;

«7-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2012 жылдың 1 қаңтарында 8 457,8 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін»;
«7-2. Аудандық бюджеттің шығыстарында 2011 жылы пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) 14 062,3 мың теңге сомасындағы облыстық бюджетке нысаналы трансферттер қайтарылу қарастырылғаны ескерілсін»;
«7-3. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2011 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланған (толық пайдаланған) пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) сомалары 2012 жылдың 1 қаңтарында бюджеттік қаражаттың қалдықтары есебінен 3 117,7 мың теңге сомасында пайда болғаны ескерілсін».
Көрсетілген шешімнің 15 және 7 қосымшалары осы шешімнің 12,  3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Оспан-Ұлы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
Жарқайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 наурыздағы
№ 5С-3/2 шешіміне
1 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының

«7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2012 года, в сумме 8 457,8 тысяч тенге»;
«7-2. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2011 году в сумме 14 062,3 тысячи тенге»;
«7-3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год использованы (доиспользованы) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджетов в 2011 году, за счет остатков бюджетных средств, образовавшихся на 1 января 2012 года, в сумме 3 117,7 тысяч тенге».
Приложения 15 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Оспан-Улы
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 19 марта 2012 года
№ 5С-3/2
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата