Жарқайың аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 5С-4/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 сәуірде № 1-12-169 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 наурыздағы № 03-2/69 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 01.03.2013 № 03-2/69 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-157 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 906 352,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 218 583,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1 924,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –29 493,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 656 352,8 мың теңге;
2) шығындар - 1 931 990,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 23 496,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26 760,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 264,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -49 133,8 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-38/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2012 года № 5С-4/2. Зарегистрировано Управление юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 27 апреля 2012 года № 1-12-169. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 1 марта 2013 года № 03-2/69)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 01.03.2013 № 03-2/69).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С-38/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-157, опубликовано 20 января 2012 года в газете «Целинное знамя») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы- 1 906 352,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления- 218 583,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления- 1 924,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала- 29 493,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов- 1 656 352,8 тысяч тенге;
2) затраты- 1 931 990,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 23 496,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 26 760,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 3 264,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -49 133,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) -49 133,8 мың теңге.
Көрсетілген шешімінің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Оспан-ұлы
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
Жарқайың аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 133,8 тысяч тенге.
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Оспан-Улы
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата

19229,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16835,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2194,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15149,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6563,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6563,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
8586,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5406,0
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
3180,0
12
Көлiк және коммуникация
14030,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4704,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4704,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9326,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9326,0
13
Басқалар
17079,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1168,0
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
1168,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7261,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7261,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5000,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
3650,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3510,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
140,0
15
Трансферттер
14062,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14062,3
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

19229,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
16835,0
003
Капитальные расходы государственного органа
200,0
010
Организация работ по зонированию земель
2194,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15149,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6563,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6563,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8586,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5406,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
3180,0
12
Транспорт и коммуникации
14030,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4704,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
4704,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9326,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9326,0
13
Прочие
17079,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1168,0
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1168,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7261,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7261,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5000,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
3650,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
3510,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
140,0
15
Трансферты
14062,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14062,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

1 945,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
10 985,0
Аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
16 602,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
16 602,0
Аудандық бiлiм бөлімі
44 609,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
18 724,0
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
4 097,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
9 918,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
11 870,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
190 034,8
оның iшiнде:
Аудандық құрылыс бөлімі
190 034,8
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
105 119,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
47 706,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
37 209,8
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
37 209,8

1 945,0
обеспечение деятельности центров занятости населения
10 985,0
Отдел культуры и развития языков района
16 602,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
16 602,0
Отдел образования района
44 609,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
18 724,0
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
4 097,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 918,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
11 870,0
Целевые трансферты на развитие:
190 034,8
в том числе:
Отдел строительства района
190 034,8
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
105 119,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
47 706,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
37 209,8
на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры
37 209,8