Жарқайың аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 қазандағы № 5С-10/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 қазанда № 3466 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 наурыздағы № 03-2/69 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 01.03.2013 № 03-2/69 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағынының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-157 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 990 551,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 218 583,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1 928,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 39 493,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 730 546,5 мың теңге;
2) шығындар - 1 984 189,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 1 536,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 800,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 264,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 32 000,0 мың теңге;
қаржылық активтерін сатып алу - 32 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -27 173,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)-27 173,8 мың теңге.
6-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік несиелердің пайдаланған (толық пайдаланған) пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) сомалары 2012 жылдың 1 қаңтарында бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен 4 800,0 мың теңге сомасында пайда болғаны ескерілсін»;

О внесении изменений и дополнения в решение Жаркаинского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-38/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 2 октября 2012 года № 5С-10/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 октября 2012 года № 3466. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 1 марта 2013 года № 03-2/69)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 01.03.2013 № 03-2/69).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-38/2 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-157, опубликовано 20 января 2012 года в  районной газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы- 1 990 551,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления- 218 583,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления- 1 928,9 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала- 39 493,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов- 1 730 546,5 тысяч тенге;
2) затраты- 1 984 189,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 1 536,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 4 800,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 3 264,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 32 000,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 32 000,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -27 173,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –   27 173,8 тысяч тенге;
пункт 6-1 изложить в новой редакции:
«6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год использованы (доиспользованы) неиспользованные (недоиспользованные) бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов, выделенные из республиканского бюджета в 2011 году, за счет остатков бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2012 года, в сумме 4 800,0 тысяч тенге»;

келесі мазмұндағы 6-2 тармағымен толықтырылсын:
«6-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2011 жылда бөлінген мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін пайдаланылмаған бюджеттік несиелердің облыстық бюджетке 21 960,0 мың теңге сомасында қайтарылуы ескерілсін».
Көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Виничук
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   Т.Хамитов
Жарқайың аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
2 қазандағы № 5С-10/2
шешіміне 1 қосымша
Жарқайың аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
13 желтоқсандағы № 4С-38/2
шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I.Түсімдер

дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
«6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат  в областной бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выделенных в 2011 году для реализации мер социальной поддержки специалистов, в сумме 21 960,0 тысяч тенге»
Приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Виничук
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   Т.Хамитов
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 2 октября 2012 года
№ 5С-10/2
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 13 декабря 2011 года
№ 4С-38/2
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I.Доходы

127 855,0
024
Ақпараттық жүйелер құру
54,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 256,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 712,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
69,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
134,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
444,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
223,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
174,0
02
Қорғаныс
1 753,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 753,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 753,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
2 001,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 001,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 001,0
04
Бiлiм беру
1 167 746,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 167 746,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 552,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
20,0
003
Жалпы білім беру
934 455,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
8 096,0
006
Балаларға қосымша білім беру
20 433,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
168 922,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9 918,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
200,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" Дербес білім ұйымдастыру оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру

127 855,0
024
Создание информационных систем
54,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 256,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22 712,0
002
Создание информационных систем
69,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
134,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
444,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
223,0
015
Капитальные расходы государственного органа
174,0
02
Оборона
1 753,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 753,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 753,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 001,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 001,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 001,0
04
Образование
1 167 746,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 167 746,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 552,0
002
Создание информационных систем
20,0
003
Общеобразовательное обучение
934 455,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 096,0
006
Дополнительное образование для детей
20 433,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
168 922,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 918,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
200,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономная организация образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета

480,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
11 670,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
80 033,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80 033,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 894,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22 028,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 159,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 260,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
782,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7 967,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
184,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
379,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
59,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 520,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 909,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 288,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11 603,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
326 229,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 193,0
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
5 537,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
956,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
4 700,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
16 602,0
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
16 602,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 264,1
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

480,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
11 670,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
80 033,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80 033,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости  и реализации социальных программ для населения
16 894,0
002
Программа занятости
22 028,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 159,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 260,0
006
Оказание жилищной помощи
782,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7 967,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
184,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
379,0
012
Создание информационных систем
59,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 520,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 909,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 288,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11 603,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
326 229,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 193,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
5 537,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
956,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4 700,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
16 602,0
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
16 602,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 264,1
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

40 893,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 806,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
3 806,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
17 858,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 069,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
865,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 021,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
682,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
7 221,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
19 229,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 835,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2 194,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 149,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 563,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 563,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 586,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 406,0
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
3 180,0
12
Көлiк және коммуникация
13 363,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 704,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 704,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 659,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 659,0
13
Басқалар
17 079,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 168,0
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 168,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 261,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

40 893,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 806,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 806,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
17 858,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8 069,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
865,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 021,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
682,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
7 221,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
19 229,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
16 835,0
003
Капитальные расходы государственного органа
200,0
010
Организация работ по зонированию земель
2 194,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 149,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 563,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 563,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 586,0
001
Услуги по реализации государственной политики  в области  архитектуры и градостроительства на местном уровне
5 406,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
3 180,0
12
Транспорт и коммуникации
13 363,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 704,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
4 704,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 659,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8 659,0
13
Прочие
17 079,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 168,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 168,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 261,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

92 782,0
оның iшiнде:
Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
389,4
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың іске асыруына ауылдық (селолық) округтерінің жайғасуын мәселенің шешіміне
389,4
Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
389,6
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың іске асыруына ауылдық (селолық) округтерінің жайғасуын мәселенің шешіміне
389,6
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
389,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың іске асыруына ауылдық (селолық) округтерінің жайғасуын мәселенің шешіміне
389,0
Аудандық ветеринария бөлімі
7 221,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
7 221,0
Аудандық экономика және қаржы бөлімі
3 806,0
Мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
3 806,0
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 896,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның ішінде:
18 896,0
жалақыны ішінара субсидиялауға
5 037,0
жастар тәжірибесіне
929,0
ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
1 945,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
10 985,0
Аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
16 602,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
16 602,0
Аудандық бiлiм бөлімі
45 089,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
18 724,0
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
4 097,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
9 918,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
11 870,0
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" Дербес білім ұйымдастыру оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
480,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
217 261,8
оның iшiнде:
Аудандық құрылыс бөлімі
217 261,8
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
105 119,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға

92 782,0
в том числе:
Аппарат акима Гастелловского сельского округа
389,4
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
389,4
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа
389,6
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
389,6
Аппарат акима Пригородного сельского округа
389,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
389,0
Отдел ветеринарии района
7 221,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
7 221,0
Отдел экономики и финансов района
3 806,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 806,0
Отдел занятости и социальных программ района
18 896,0
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
18 896,0
частичное субсидирование заработной платы
5 037,0
молодежную практику
929,0
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников
1 945,0
обеспечение деятельности центров занятости населения
10 985,0
Отдел культуры и развития языков района
16 602,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
16 602,0
Отдел образования района
45 089,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
18 724,0
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
4 097,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 918,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
11 870,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим  повышение квалификации по учебным программам Автономная организация образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
480,0
Целевые трансферты на развитие:
217 261,8
в том числе:
Отдел строительства района
217 261,8
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
105 119,0
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

31 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
23 184,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
20 749,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
37 209,8
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
37 209,8
Жарқайың аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
2 қазандағы № 5С-10/2
шешіміне 3 қосымша
Жарқайың аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
13 желтоқсандағы № 4С-38/2
шешіміне 5 қосымша
2012 жылға арналған облыстық
бюджетінен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы

31 000,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23 184,0
На развитие коммунального хозяйства
20 749,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
37 209,8
на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры
37 209,8
Приложение 3
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 2 октября 2012 года
№ 5С-10/2
Приложение 5
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 13 декабря 2011 года
№ 4С-38/2
Целевые трансферты  из областного
бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего

74 866,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
28 815,7
оның iшiнде:
Аудандық әкімінің аппараты
2 470,0
Мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына
2 470,0
Аудандық бiлiм беру бөлімі
23 537,2
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
23 537,2
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 808,5
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
1 259,5
Жарқайың ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Жарқайың ауданының ауылдық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге

74 866,7
Целевые текущие трансферты
28 815,7
в том числе:
Аппарат акима района
2 470,0
На капитальные расходы государственных органов
2 470,0
Отдел образования района
23 537,2
На капитальный ремонт объектов образования
23 537,2
Отдел занятости и социальных программ района
2 808,5
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
1 259,5
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Жаркаинского района и многодетных семей сельской  местности Жаркаинского района

5 162,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
70,0
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
100,0
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
25,0
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
30,0
Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
100,0
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
50,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
956,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
956,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
4 700,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
2 303,0
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімінің аппараты
400,0
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
400,0
Жарқайың ауданы Львовский ауылдық округі әкімінің аппараты
400,0
Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округі әкімінің аппараты
300,0
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
397,0
12
Көлiк және коммуникация
4 704,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 704,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 704,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
3 381,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
530,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
263,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
530,0
12
Көлiк және коммуникация
1 168,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 168,0
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 168,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
389,4
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
389,6
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
389,0

5 162,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
70,0
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
100,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
25,0
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
30,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
100,0
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
50,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
956,0
Аппарат акима города Державинска
956,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4 700,0
Аппарат акима города Державинска
2 303,0
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
400,0
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
400,0
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
400,0
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
300,0
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
500,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
397,0
12
Транспорт и коммуникации
4 704,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 704,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
4 704,0
Аппарат акима города Державинска
3 381,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
530,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
263,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
530,0
12
Прочие
1 168,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 168,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 168,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
389,4
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
389,6
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
389,0