Жақсы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38-2 "2012-2014 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 5 ВС-3-1 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 сәуірде № 1-13-154 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 120 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 120 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Жақсы аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-143 тіркелген, 2012 жылдың 13 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер – 2503506 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 291907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12420 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5673 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2193506 мың теңге:
2) шығындар – 2574130,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 9805,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 13147,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – -3342 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4745 мың теңге, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 4745 мың теңге;
қаржылық активтерді сатудан мемлекет түсімдері – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы – -85174,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 85174,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № С 38-2 "О бюджете Жаксынского района на 2012-2014 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2012 года № 5 ВС-3-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 25 апреля 2012 года № 1-13-154. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 120)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 120).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № С-38-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-143, опубликовано 13 января 2012 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2503506 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 291907 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12420 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5673 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2193506 тысяч тенге;
2) затраты – 2574130,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9805,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13147,1 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – - 3342 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4745 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4745 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 85174,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 85174,9 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
Жақсы аудандық мәслихатының

приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного маслихата            Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

53250,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
41853,5
002
Ақпараттық жүйелер құру
3017
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
8380
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
109908,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
109475,3
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
433
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18469
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17825
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
198
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
100
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
200
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
146
02
Қорғаныс
2418
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2418
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2418
04
Білім беру
1318472,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1318472,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6967
003
Жалпы білім беру
1161564
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4581
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12742
006
Балаларға қосымша білім беру
30194,5
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
64380
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7934
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
11285
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2400
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
185
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

53250,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
41853,5
002
Создание информационных систем
3017
003
Капитальные расходы государственного органа
8380
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
109908,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
109475,3
022
Капитальные расходы государственного органа
433
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18469
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
17825
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
198
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
100
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
200
015
Капитальные расходы государственного органа
146
02
Оборона
2418
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2418
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2418
04
Образование
1318472,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
1318472,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6967
003
Общеобразовательное обучение
1161564
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4581
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12742
006
Дополнительное образование для детей
30194,5
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
64380
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7934
018
Организация профессионального обучения
11285
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2400
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
185
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета