Жақсы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38-2 "2012-2014 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 5ВС-11-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда № 3537 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 120 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 120 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-143 тіркелген, 2012 жылдың 13 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер – 2459562,9 оның ішінде:
салықтық түсімдер – 310401 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13790,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1515 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2133856,1 мың теңге:
2) шығындар – 2536049,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 9799,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13147,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – - 3348 мың теңге;
4) қаржы активтермен жасалатын операциялары бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатудан мемлекет түсімдері – 0 мың тенге;
5) бюджеттің тапшылығы – - 86285,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 86285,3 мың теңге;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. 2012 жылға аудан бюджетінен республикалық бюджетке бюджеттік несиелерді өтеуге 3348 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін»;
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № С-38-2 "О бюджете Жаксынского района на 2012-2014 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2012 года № 5ВС-11-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2012 года № 3537. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 120)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 120).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № С-38-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-143, опубликовано 13 января 2012 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2459562,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 310401 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13790,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1515 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2133856,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2536049,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9799,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13147,1 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – - 3348 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 86285,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджет 86 285,3 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакций:
«6. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 3348 тысячи тенге»;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
Жақсы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 05 желтоқсан
№ 5ВС-11-1 шешіміне
1 қосымша
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
1.ТҮСІМДЕР

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного маслихата            Б. Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б. Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 05 декабря 2012 года № 5ВС-11-1
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. ДОХОДЫ

018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
11218,5
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2400,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
185,0
040
Білім берудің мектепке дейінгі мекемелеріндегі мемлекеттік білім берудің тапсырысын іске асыру
19769,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері ДБҰ-ның оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
0,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
16240,0
067
Ведомстволық бағыттағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
82099,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3586,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3586,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
100202,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100202,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17588,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
32041,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
836,8
006
Тұрғын үй көмегі
6852,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10915,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
413,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
584,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
371,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
11177,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5441,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету

018
Организация профессионального обучения
11218,5
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2400,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
185,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19769,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
0,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из Республиканского бюджета
16240,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
82099,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3586,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
3586,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
100202,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
100202,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17588,3
002
Программа занятости
32041,1
005
Государственная адресная социальная помощь
836,8
006
Оказание жилищной помощи
6852,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10915,6
010
Материальное обеспечение детей–инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
413,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
584,0
012
Создание информационных систем
371,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11177,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5441,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

119 075
оның iшiнде:
Ауданның ветеринария бөлімі
9 739
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
9 739
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
3 358
Мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
3 358
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 730
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде жергiлiктi өзiн-өзi басқаруды мемлекеттiк қолдау
2 730
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 426
Тұрғын үй көмегiн көрсетуге
0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
15 426
жалақыны ішінара субсидиялауға
5 037
жастар тәжiрибесi
929
жұмыспен қамту орталықтарын құруға
9 460
Ауданның бiлiм беру бөлімі
87 822
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 769
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
6 494
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 094
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
2 400
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
7 934
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру үшін
0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
16 425
Ауылдық жерлердегі нысандарға абаттандыру және әлеуметтік инфрақұрылымдары және инженерлік-транспорттық, коммуналдық-инженерлік жөндеулер жүргізу
37 200
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
495 203,0
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
495 203,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) алуға
38 247
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу үшін
18 685
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
438 271,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында инжерелік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың жетіспеушілігін жетілдіру және дамыту
0
Бюджеттік кредиттер
7 281
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7 281
Мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыруға берiлетiн бюджеттiк кредиттер
7 281

119 075
в том числе:
Отдел ветеринарии района
9 739
На проведение противоэпизоотических мероприятий
9 739
Отдел экономики и финансов района
3 358
Для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 358
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2 730
Государственная поддержка местного самоуправления в рамках программы "Развитие регионов"
2 730
Отдел занятости и социальных программ района
15 426
На оказание жилищной помощи
0
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
15 426
частичное субсидирование заработной платы
5 037
молодежная практика
929
создание центров занятости
9 460
Отдел образования района
87 822
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 769
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
6 494
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 094
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 400
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 934
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 425
На ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов
37 200
Целевые трансферты на развитие
495 203,0
в том числе:
Отдел строительства района
495 203,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
38 247
На проектирование, развитие, обустройство, и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18 685
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
438 271,0
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
0
Бюджетные кредиты
7 281
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7 281
Бюджетные кредиты на реализацию мер социальной поддержки специалистов
7 281