Зеренді аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 45-304 "Зеренді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 маусымдағы № 5-36 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 шілдеде № 1-14-185 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 103 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 103 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 мен 5 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 45-304 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-170 тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Зеренді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 501 114,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 484 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 26 015 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 69 406 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 920 784,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 540 597,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 42 815,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 46 502,5 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 687 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 31 500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 31 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -113 799,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 113 799,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі - 46 113 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 3 687 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 71 373,1 мың теңге;»
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 45-304 "О бюджете Зерендинского района на 2012-2014 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 22 июня 2012 года № 5-36. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 4 июля 2012 года № 1-14-185. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 2 мая 2013 года № 103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2013 № 103).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, с пунктами 1 и 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № 45-304 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-170, опубликовано 5 января 2012 года в газете «Зеренді») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить бюджет Зерендинского района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 501 114,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 484 909 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 015 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 69 406 тысяч тенге;
поступления трансфертов –1 920 784,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3 540 597,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42 815,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46 502,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 687 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 31 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 113 799,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
113 799,1 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 46 113 тысяч тенге;
погашение займов – 3 687 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71 373,1 тысяча тенге;»
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В.Соболев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Маржықпаев
Зеренді ауданының «Экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Әбутәліпов
Зеренді аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        В.Соболев
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  Е.Маржикпаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов»
Зерендинского района                       Б.Абуталипов
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата

16357
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3100
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
480
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
29442
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
220542,2
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
220542,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
117182,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117182,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20129
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25743
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1420
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1272
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13513,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1307
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
409
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21378
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12223
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының жеке көмекшілердің қызмет көрсетуін ұсыну
6015
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13773
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
336468
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
25465
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
20665
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
800
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

16357
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3100
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
480
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
29442
467
Отдел строительства района (города областного значения)
220542,2
037
Строительство и реконструкция объектов образования
220542,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
117182,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117182,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20129
002
Программа занятости
25743
005
Государственная адресная социальная помощь
1420
006
Оказание жилищной помощи
1272
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13513,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1307
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
409
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21378
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12223
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6015
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13773
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
336468
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25465
008
Освещение улиц населенных пунктов
20665
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
800
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
4000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

119 729,7
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
39 686,7
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8 194,0
Республикалық бюджеттен үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
3 100,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
16 357,0
Республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
29 922,0
Республикалық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға арналған нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
22 470,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 061,0
Республикалық бюджеттен жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға арналған нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
26 061,0
оның iшiнде:
ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
1 945,0
жалақының ішінара субсидиялау
7 555,0
халыққа жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
13 773,0
жастар тәжiрибесi
2 788,0
Дамыту нысаналы трансферттер
152 407,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
152 407,0
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, құрылысы және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
99 760,0
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
32 647,0
Ақмола облысы Зеренді ауданы Чаглинка селосының сумен қамту жүйесін реконструкциялау
10 000,0
Ақмола облысы Зеренді ауданы Зеренді селосында су өткізгіштің құрылысы
10 000,0
Бюджеттік несиелер
46 113,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46 113,0
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелердің сомасын бөлу
46 113,0

119 729,7
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
39 686,7
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 100,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 357,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
29 922,0
Распределение сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
22 470,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 061,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020
26 061,0
в том числе:
на переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников
1 945,0
частичное субсидирование заработной платы
7 555,0
обеспечение деятельности центров занятости населения
13 773,0
молодежная практика
2 788,0
Целевые трансферты на развитие:
152 407,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
152 407,0
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
99 760,0
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
32 647,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Чаглинка Зерендинского района Акмолинской области
10 000,0
Строительство водовода в селе Зеренда Зерендинского района Акмолинской области
10 000,0
Бюджетные кредиты
46 113,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46 113,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
46 113,0

Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010 және 2011 жылдарға берілген бюджеттік несиелердің негізгі қарызын өтеу сомасын бөлу
3 687,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2012 жылғы 22 маусымдағы № 5-36
шешіміне 3 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 45-304
"Зеренді ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы” шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджетiнен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы

Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010 и 2011 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
3 687,0
Приложение 3
к решению Зерендинского районного
маслихата от 22 июня
2012 года № 5-36
Приложение 5
к решению Зерендинского районного
маслихата от 12 декабря
2011 года № 45-304
"О бюджете Зерендинского
района на 2012-2014 годы"
Целевые трансферты из областного бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего

303 593,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
41 822,4
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 400,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 400,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
35 344,8
Симферополь орта мектебінің күрделі жөндеуіне
35 344,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 077,6
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге

303 593,6
Целевые текущие трансферты
41 822,4
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
2 400,0
Капитальные расходы государственного органа
2 400,0
Отдел образования района (города областного значения)
35 344,8
На капитальный ремонт Симферопольской средней школы
35 344,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 077,6
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги