Зеренді аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 45-304 "Зеренді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 қарашадағы № 9-70 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 қарашада № 3508 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 103 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 103 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 45-304 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-170 тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Зеренді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 515 156,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 500 356,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38 721,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 68 959,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 907 120,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 570 052,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 42 815,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 46 502,5 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 687,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо-16 088,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 31 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 15 412,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 113 799,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 113 799,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі - 46 113,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 3 687,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 71 373,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 45-304 "О бюджете Зерендинского района на 2012-2014 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 23 ноября 2012 года № 9-70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2012 года № 3508. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 2 мая 2013 года № 103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2013 № 103).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № 45-304 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-170, опубликовано 5 января 2012 года в газете «Зеренді») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 515 156,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 500 356,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38 721,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68 959,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 907 120,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3 570 052,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42 815,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46 502,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 687,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 088,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 31 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 15 412,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 113 799,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 113 799,1 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 46 113,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 687,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71 373,1 тысяч тенге.»;
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Л.Сантас
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Маржықпаев
Зеренді ауданының «Экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Әбутәліпов
Зеренді аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Л.Сантас
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  Е.Маржикпаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Зерендинского района»                       Б.Абуталипов
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

160,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
128816,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16357,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3100,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
480,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
39686,7
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1785,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
29442,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
271,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
219822,2
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
219822,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
119330,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119330,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21069,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25413,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
754,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1272,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15855,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1307,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
409,0
012
Ақпараттық жүйелер құру

160,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
128816,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот),и ребенка (детей),оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16357,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3100,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
480,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
39686,7
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1785,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
29442,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
271,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
219822,2
037
Строительство и реконструкция объектов образования
219822,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
119330,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119330,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21069,0
002
Программа занятости
25413,0
005
Государственная адресная социальная помощь
754,0
006
Оказание жилищной помощи
1272,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15855,2
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1307,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
409,0
012
Создание информационных систем