Зеренді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11-80 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қаңтарда № 3583 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 25 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 27.01.2014 № 25 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 347 289,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 570 254,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 064,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 141 262,8 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 621 707,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 363 052,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 13 352,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 26 883,3 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 13 530,6 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -1 015,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 7 800,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 8 815,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -28 100,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 28 100,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 25 964,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 530,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 666,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 20.12.2013 № 21-173 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттердің және республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер 4 қосымша бойынша қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетінен берiлетiн 1 237 883,0 мың теңге сомасындағы субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете Зерендинского района на 2013-2015 годы
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2012 года № 11-80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 января 2013 года № 3583. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27 января 2014 года № 25)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27.01.2014 № 25).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, на основании решения Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 347 289,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 570 254,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 064,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 141 262,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 621 707,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3 363 052,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 352,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 883,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 530,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -1 015,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7 800,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 8 815,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28 100,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 100,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 25 964,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13 530,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 666,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2013 № 21-173 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 1 237 883,0 тысяч тенге.

4. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің облыстық бюджетінен берілетін 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерiлсiн.
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 9 319,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011 және 2012 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарыздардың өтеуі көзделгені ескерiлсiн.
6. 2013 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 9 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 22.07.2013 № 15-140 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Тiзбе бойынша ауылдық (селолық) жерде қызмет iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар белгiленсiн.
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындары және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлемі үшін әлеуметтік көмек көрсетуге арналған шараларға ай сайын 100 пайыз мөлшерінде қосымша қаражаттардың сомасы ескерілсін.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6 қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
10. 2013 жылға арналған кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Л.Сантас
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Маржықпаев
Зеренді ауданының "Экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Әбутәліпов
Зеренді аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11-80 "Зеренді ауданының

4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011 и 2012 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 9 319,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 9 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 22.07.2013 № 15-140 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены средства на дополнительные меры по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на оплату коммунальных услуг и абонентской платы за услуги телефонной связи в размере 100 процентов ежемесячно.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить бюджетные программы поселка, аула (села), аульных (сельских) округов на 2013 год согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Л.Сантас
Секретарь
районного маслихата                        К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  Е.Маржикпаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Зерендинского района»                      Б.Абуталипов
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 11-80
"О бюджете Зерендинского района

5300,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
10600,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3975,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй жобалау, құрылысы және (немесе) сатып алу
3975,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
172742,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
136838,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5939,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
96305,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
23698,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
6285,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4611,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19639,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8999,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9540,0
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды iске асыру
1100,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
16265,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9042,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3935,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3288,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
25539,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
10207,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7698,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2509,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
15332,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15332,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14573,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7902,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7902,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі

5300,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
10600,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3975,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3975,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
172742,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
136838,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5939,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
96305,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
23698,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
6285,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4611,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19639,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8999,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
9540,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1100,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
16265,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
9042,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3935,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3288,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
25539,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
10207,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7698,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2509,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
15332,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
15332,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14573,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7902,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7902,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

15520,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14733,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8021,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8021,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
6712,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6712,0
12
Көлiк және коммуникация
16354,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10325,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10325,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6029,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4569,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1460,0
13
Басқалар
55719,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8565,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8565,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41102,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
41102,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6052,0
003
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5872,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
180,0
III. Таза бюджеттiк несие беру
0,0
IV. Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану)
0,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11-80 "Зеренді ауданының
2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы" шешіміне
4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен
берілетін нысаналы трансферттер
мен бюджеттік несиелер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 20.12.2013 № 21-173 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
250 833,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
224 869,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
62 162,2
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
62 162,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 850,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
8 850,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

15520,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14733,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8021,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
8021,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6712,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6712,0
12
Транспорт и коммуникации
16354,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10325,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
10325,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6029,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4569,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1460,0
13
Прочие
55719,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8565,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8565,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41102,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
41102,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6052,0
003
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5872,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
180,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 11-80
"О бюджете Зерендинского района
на 2013-2015 годы"
Целевые трансферты и бюджетные кредиты
из республиканского бюджета
на 2013 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2013 № 21-173 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
250 833,6
Целевые текущие трансферты
224 869,6
в том числе:
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
62 162,2
На проведение противоэпизоотических мероприятий
62 162,2
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 850,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
8 850,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

34 058,9
Республикалық бюджеттен «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық округтерді жайластыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
26 369,0
Республикалық бюджеттен жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
7 689,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1 231,0
Республикалық бюджеттен жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
1 231,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
118 567,5
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
46 685,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16 388,0
Республикалық бюджеттен үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2 562,3
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
15 101,1
Республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
26 058,1
Республикалық бюджеттен үш деңгейлік жүйесі бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
11 773,0
Бюджеттік несиелер
25 964,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 964,0
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелердің сомасын бөлу
25 964,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011 және 2012 жылдарға берілген бюджеттік несиелердің негізгі қарызын өтеу сомасын бөлу
13 530,6
Республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
12,4
Зеренді аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11-80 "Зеренді ауданының
2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы" шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджетiнен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 06.12.2013 № 20-158 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы

34 058,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на решение вопросов обустройства сельских округов в реализацию по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
26 369,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
7 689,9
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1 231,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1 231,0
Отдел образования района (города областного значения)
118 567,5
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
46 685,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
16 388,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 562,3
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 101,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
26 058,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
11 773,0
Бюджетные кредиты
25 964,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 964,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
25 964,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011 и 2012 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
13 530,6
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
12,4
Приложение 5
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 11-80
"О бюджете Зерендинского района
на 2013-2015 годы"
Целевые трансферты из областного бюджета
на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2013 № 20-158 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего

158 955,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
69 261,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
54 356,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру объектілеріне өртке қарсы iс-шаралар жүргізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
54 356,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 319,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер және байланыс телефон қызметіне абоненттік төлем көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
2 103,0
Зеренді ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Зеренді ауданының ауылдық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
3 216,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
9 586,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қала құрылысы құжаттамасының әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
9 586,0
Дамыту нысаналы трансферттер

158 955,0
Целевые текущие трансферты
69 261,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
54 356,0
Распределение сумм средств целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противопожарных мероприятий объектов образования
54 356,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 319,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
2 103,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Зерендинского района и многодетных семей сельской местности Зерендинского района
3 216,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9 586,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на разработку градостроительной документации
9 586,0
Целевые трансферты на развитие:

89 694,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
81 894,0
Зеренді селосы Степная көшесі 92 "Б" 300 оқушыларға интернат-мектебіне жобалық-сметалық құжаттарды әзірлеу, мемлекеттік сараптама жасау
14 200,0
Чаглинка селосын сумен қамту жүйесін реконструкциялау
16 069,0
Чаглинка станциясындағы 80 орындық мектеп құрылысы
15 140,0
Зеренді селосы 21 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысы
36 485,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 800,0
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
7 800,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11-80 "Зеренді ауданының
2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы" шешіміне
6 қосымша
2013 жылға арналған бюджет атқарылу үдерісінде
секвестрленуге жатпайтын аудандық
бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек
көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді
ұйымдастыру
Зеренді аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11-80 "Зеренді ауданының
2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы" шешіміне
7 қосымша
2013 жылға кент, ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары

89 694,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
81 894,0
Разработка проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы на строительство школы-интерната на 300 учащихся в селе Зеренда улица Степная 92 "Б"
14 200,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Чаглинка
16 069,0
Строительство школы на 80 мест станция Чаглинка
15 140,0
Строительство 21 квартирного жилого дома в селе Зеренда
36 485,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 800,0
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
7 800,0
Приложение 6
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 11-80
"О бюджете Зерендинского района
на 2013-2015 годы"
Перечень районных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
бюджета на 2013 год
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до
ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную
помощь
Приложение 7
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 11-80
"О бюджете Зерендинского района
на 2013-2015 годы"
Бюджетные программы поселка, села, сельских округов
на 2013 год