2013 жылға Зеренді ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 808 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда № 3619 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 536 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 03.09.2013 № 536 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 20 бабына, 7 бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережелерінің 78 тармақтарына сәйкес, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмыспен қамтылуда қиындық көріп жүрген халықтың түрлі топтарын қолдау үшін, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға Зеренді ауданының ұйымдарында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және нақты жағдайлары, қатысушылардың жалақы мөлшері мен оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.А.Таласбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Маржықпаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді аудандық
сотының төрағасы                           К.Әбішев
«Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
Ақмола облысы Ішкі істер
департаментінің Зеренді
ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.Әленов
«Ақмола облысы Зеренді
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Асылбеков
«Ақмола облысы бойынша
жылжымайтын мүлік жөніндегі
орталық» Республикалық
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны Зеренді
филиалының бастығы                         Қ.Ахметов
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Ақмола облысы Әділет
департаментінің Зеренді
ауданының Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ж.Калабаев
Зеренді ауданының
прокуроры
әділет кеңесшісі                           К.Рамазанов
Қосымша
Зеренді ауданы әкімдігінің

Об организации общественных работ в Зерендинском районе на 2013 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 28 декабря 2012 года № 808. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2013 года № 3619. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 3 сентября 2013 года № 536
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 03.09.2013 № 536 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан 19 июня 2001 года № 836, в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в организациях Зерендинского района на 2013 год.
2. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы, согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Таласбаеву А.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Маржикпаев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Зерендинского
районного суда                             К.Абишев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Зерендинского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Б.Аленов
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Зерендинского района
Акмолинской области»                       Н.Асылбеков
Начальник
Зерендинского филиала
Республиканского
государственного
казенного предприятия
«Центр по недвижимости
по Акмолинской области»                    К.Ахметов
Начальник
государственного учреждения
«Управление юстиции
Зерендинского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Ж.Калабаев
Прокурор
Зерендинского района
советник юстиции                           К.Рамазанов
Приложение
УТВЕРЖДЕНО
постановлением акимата
Зерендинского района