Сандықтау ауданының ұйымдарында 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 9 қаңтардағы № А-1/7 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 ақпанда № 1-16-143 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына37 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесінің 78 тармақтарына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданының ұйымдарында 2012 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Сандықтау ауданы бойынша 2012 жылға арналған қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты шарттары, қатысушылардың еңбек төлемдерінің мөлшерлері, қаржыландыру көздері, сұраныс және ұсыныс бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                   Қ.Сүйіндіков
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы мұрағаттар
мен құжаттамалар басқармасының
«Сандықтау ауданының
мемлекеттік мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің
директоры                                  Г.Виноградова
«Ақмола облысы Сандықтау
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндеттерін
атқарушы                                   Е.Оразов
«Сандықтау ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Мурашиди
Сандықтау ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы
9 қаңтардағы № А-1/7
қаулысымен бекітілді
Сандықтау ауданы бойынша 2012 жылға арналған
ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі, нақты шарттары, қатысушылардың еңбек төлемдерінің
мөлшерлері, қаржыландыру көздері, сұраныс және ұсыныс
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Сұраныс
(адам саны)
Ұсыныс
(адам саны)
1
2
3
1
Сандықтау ауданы
«Балқашин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Селоны көркейту
11
4
12
11
4
12
2
Сандықтау ауданы
«Барақпай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
2
2
3
Сандықтау ауданы
«Белгород селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
2
2
4
Сандықтау ауданы
«Бірлік селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
6
6
5
Сандықтау ауданы
«Васильев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Селоны көркейту
4
3
4
3
6
Сандықтау ауданы
«Веселов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
3
3
7
«Сандықтау ауданы
Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Селоны көркейту
3
3
3
3
8
Сандықтау ауданы
«Каменск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
3
3
9
Сандықтау ауданы
«Лесной селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3
3
3
3
10
Сандықтау ауданы
«Максимов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
6
6
11
Сандықтау ауданы
«Новоникольск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
3
3
12
Сандықтау ауданы
«Сандықтау селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
4
4
4
4
13
Сандықтау ауданы
«Широков селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
3
3
14
Сандықтау ауданы
«Мәдениет ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
3
3
15
«Сандықтау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Қарт адамдар мен мүгедектерге үйлерінде қызмет көрсетуде көмек көрсету
9
32
9
32
16
Ақмола облысы мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Сандықтау ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
4
4
17
«Сандықтау ауданының блім бөлімінің «Мектеп-бақша» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау
1
1
18
«Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
2
2
Барлығы
133
133
кестенің жалғасы
Қоғамдық
жұмыстар
көлемі
Нақты шарттар
Еңбек ақыны төлеу мөлшері
Қаржыландыру көзі
4
5
6
7
66000
шаршы метр
6000 құжат
72000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
12000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
12000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
36000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
6000 құжат
18000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
4500 құжат
18000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы
метр
4500 құжат
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
36000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
24000 шаршы
метр
6000 құжат
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
18000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
13500 құжат
40 адам
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
6000 құжат
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
6000 шаршы
метр
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті
3000 құжат
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақының мөлшерінде
Аудан бюджеті

Об организации в 2012 году общественных работ в организациях Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 9 января 2012 года № А-1/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 6 февраля 2012 года № 1-16-143
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2012 году общественные работы в организациях Сандыктауского района.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, источники финансирования, спрос и предложение на общественные работы по Сандыктаускому району на 2012 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Казизову А.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского
района                                     К.Суюндиков
«СОГЛАСОВАНО»
Директор государственного
учреждения «Государственный
архив Сандыктауского района»
управления архивов и документации
Акмолинской области                        Г.Виноградова
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Сандыктауского
района Акмолинской области»                Е.Оразов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Сандыктауского
района»                                    Н.Мурашиди
Утвержден
постановлением акимата
Сандыктауского района
от 9 января 2012 года
№ А-1/7
Перечень
организаций, виды, объемы, конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников,
источники финансирования, спрос и предложение на
общественные работы по Сандыктаускому району на 2012 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
Спрос
(количество
человек)
Предложение
(количество
человек)
1
2
3
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Балкашинского сельского округа» Сандыктауского района
Уборка территории
Оказание помощи в обработке документов
Благоустройство села
11
4
12
11
4
12
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Баракпайского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
2
2
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Белгородского
сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
2
2
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Берликского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
6
6
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Васильевского сельского округа» Сандыктауского района
Оказание помощи в обработке документов
Благоустройство села
4
3
4
3
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Веселовского сельского округа Сандыктауского района»
Благоустройство села
3
3
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа» Сандыктауского района
Оказание помощи в
обработке документов
Благоустройство села
3
3
3
3
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
3
3
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Лесного сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
Оказание помощи в обработке документов
3
3
3
3
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
6
6
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоникольского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
3
3
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Сандыктауского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
Оказание помощи в
обработке документов
4
4
4
4
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Широковского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
3
3
14
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Мадениет» Сандыктауского района
Благоустройство села
3
3
15
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района»
Оказание помощи в обработке документов
Оказание помощи в обслуживании престарелых и инвалидов на дому
9
32
9
32
16
Государственное учреждение «Государственный архив Сандыктауского района» управления архивов и документации Акмолинской области
Оказание помощи в обработке документов
4
4
17
Государственное учреждение «Школа–сад» отдела образования Сандыктауского района
Уборка территории
1
1
18
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области»
Оказание помощи в обработке документов
2
2
Всего
133
133
продолжение таблицы
Объем общественных работ
Конкретные условия
Размеры оплаты труда
Источники финансирования
4
5
6
7
66000 квадратных
метров
6000 документов
72000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
12000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
12000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
36000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
6000 документов
18000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
18000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
4500 документов
18000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
18000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
18000 квадратных
метров
4500 документов
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
36000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
18000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
24000 квадратных
метров
6000 документов
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
18000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
18000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
13500 документов
40 человек
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
6000 документов
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
6000 квадратных
метров
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района
3000 документов
Трудовой договор
В размере минимальной заработной платы
Бюджет района