Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 30/1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 3/2 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 сәуірде № 1-16-150 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 54 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 54 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 30/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-139 нөмірімен тіркелген, 2012 жылдың 13 қаңтарда «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер - 1741029 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 222784 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2456 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4760 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1511029 мың теңге;
2) шығындар – 1765734 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу Ғ- 14807,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 18407,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3600 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39512,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39512,8 мың теңге.»;
жоғарыда аталған шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       М.Қасымова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Клюшников
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 сәуірдегі
№ 3/2 шешіміне 1 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 30/1 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома
2012 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 30/1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2012 года № 3/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 28 апреля 2012 года № 1-16-150. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 54)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 54).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № 30/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-139, опубликованное 13 января 2012 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1. доходы – 1741029 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 222784 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2456 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4760 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1511029 тысяч тенге.
2. затраты – 1765734 тысячи тенге;
3. чистое бюджетное кредитование – 14807,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18407,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3600 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 39512,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39512,8 тысяч тенге.»;
приложения 14 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М.Касымова
Секретарь районного
маслихата                                  С.Клюшников
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Сандыктауского района»          Н.Мурашиди
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 20 апреля 2012 года № 3/2
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 12 декабря 2011 года № 30/1
Бюджет района на 2012 год
Категория
Сумма
2012 год
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

123872
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123633
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
239
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24121
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20756
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
474
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
2422
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті, басқару жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
469
02
Қорғаныс
2232
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2232
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2232
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
545
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
545
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
545
04
Білім беру
1080395,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1008193,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9822
003
Жалпы білім беру
938871,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1319
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9746
006
Балаларға қосымша білім беру
21754
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9915
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
500
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
487
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
15779
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
72202
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

123872
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123633
022
Капитальные расходы государственного органа
239
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24121
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20756
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
474
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
2422
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
469
02
Оборона
2232
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2232
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2232
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
545
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
545
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
545
04
Образование
1080395,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
1008193,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9822
003
Общеобразовательное обучение
938871,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1319
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9746
006
Дополнительное образование для детей
21754
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9915
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
500
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
487
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
15779
467
Отдел строительства района (города областного значения)
72202
037
Строительство и реконструкция объектов образования

177 959
Ағымдағы нысаналы трансферттер
131 259
оның iшiнде:
Ауданның ветеринария бөлімі
8 542
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
8 542
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
2 955
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыруға
2 955
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 749
Өңiрлердi дамыту бағдарламасы шеңберiнде өңірлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың iске асыруына
(ауылшаруашылық ) ауылдық (селолық) округтерiнiң жайғасуын мәселенiң шешiмiне
2 749
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
20 000
Ауданның білім бөлімі
77 557
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
30 582
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
8 694
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8 194
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
500
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9 915
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
16 266
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
12 100
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 456
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның ішінде:
19 456
жалақыны ішінара субсидиялауға
5 037
жастар тәжірибесі
1 487
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 987
ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
1 945
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
46 700
Ауданның құрылыс бөлімі
46 700
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
24 800
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға
18 900
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
3 000

177 959
Целевые текущие трансферты
131 259
в том числе:
Отдел ветеринарии района
8 542
На проведение противоэпизоотических мероприятий
8 542
Отдел экономики и финансов района
2 955
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 955
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
22 749
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2 749
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
20 000
Отдел образования района
77 557
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
30 582
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
8 694
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
500
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 915
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 266
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
12 100
Отдел занятости и социальных программ района
19 456
На Реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
19 456
частичное субсидирование заработной платы
5 037
молодежная практика
1 487
обеспечение деятельности центров занятости населения
10 987
преподготовка и повышение квалификации частично занятых наемных работников
1 945
Целевые трансферты на развитие
46 700
Отдел строительства района
46 700
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
24 800
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
18 900
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
3 000