Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 30/1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 7/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 қазанда № 3456 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 54 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 54 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 30/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-139 тіркелген, 2012 жылдың 13 қаңтарында «Сандықтауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жана редакцияда баяндалсын:
«1. 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер - 1763371 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 231784 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4015,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 4760 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1522811,9 мың теңге;
2) шығындар – 1786862,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 6709,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 10309,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3600 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -30200,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 30200,8 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А.Закусилов
Сандықтау аудандық мәслихатының
хатшысы                                    С.Клюшников
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі
2012 жылғы 28 қыркүйек                     Қ.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2012 жылғы 28 қыркүйек                     Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 30/1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28 сентября 2012 года № 7/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 октября 2012 года № 3456. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 54)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 54).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № 30/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-139, опубликованное 13 января 2012 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
доходы – 1763371 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 231784 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4015,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4760 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1522811,9 тысяч тенге.
затраты – 1786862,6 тысячи тенге;
чистое бюджетное кредитование – 6709,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10309,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3600 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 30200,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30200,8 тысяч тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Сандыктауского районного маслихата         А.Закусилов
Секретарь
Сандыктауского районного маслихата         С.Клюшников
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Сандыктауского района»          Н.Мурашиди
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата

12090
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
51061
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
48539
002
Ақпараттық жүйелер құру
10
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2512
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
123760,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123521,1
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
239
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24121
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20756
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
474
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
2422
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті, басқару жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
469
02
Қорғаныс
2232
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2232
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2232
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
545
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
545
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
545
04
Білім беру
1071253,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1008026,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10213
003
Жалпы білім беру
941370,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9746
006
Балаларға қосымша білім беру
21754
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
739
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8181,8
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
500
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

12090
122
Аппарат акима района (города областного значения)
51061
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
48539
002
Создание информационных систем
10
003
Капитальные расходы государственного органа
2512
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123760,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123521,1
022
Капитальные расходы государственного органа
239
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24121
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20756
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
474
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
2422
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
469
02
Оборона
2232
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2232
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2232
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
545
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
545
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
545
04
Образование
1071253,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
1008026,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10213
003
Общеобразовательное обучение
941370,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9746
006
Дополнительное образование для детей
21754
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
739
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8181,8
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
500
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

487
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
843
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
14192,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
63227,3
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
63227,3
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
69456,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69456,3
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14314
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19228
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
2212
006
Тұрғын үй көмегі
1114
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10871,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
388
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу,төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
187
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
5062
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3219
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен, және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1874
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10987
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
201365,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
226
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
64
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
162
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
120695,2
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
83148,2
015
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
8431
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
6043
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
1842
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
1231
041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

487
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
843
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
14192,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
63227,3
037
Строительство и реконструкция объектов образования
63227,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
69456,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69456,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14314
002
Программа занятости
19228
005
Государственная адресная социальная помощь
2212
006
Оказание жилищной помощи
1114
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10871,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
388
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
187
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5062
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3219
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1874
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10987
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
201365,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
226
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
64
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
162
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
120695,2
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
83148,2
015
Освещение улиц в населенных пунктах
8431
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
6043
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1842
028
Развитие коммунального хозяйства
1231
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020