Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 30/1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 қазандағы № 8/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қарашада № 3483 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 54 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 54 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 30/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-139 тіркелген, 2012 жылдың 13 қаңтарында «Сандықтауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. тармақ жана редакцияда жазылсын:
«1. 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1778371,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 248620,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4294,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2645,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1522811,9 мың теңге;
2) шығындар – 1801862,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 6709,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 10309,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3600,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30200,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30200,8 мың теңге»;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«7. 2012 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1100,0 мың теңге сомасында бекітілсін»;
жоғарыда аталған шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Закусилов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Клюшников
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі
2012 жылғы 31 қазан                        Қ.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2012 жылғы 31 қазан                        Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 30/1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 31 октября 2012 года № 8/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 ноября 2012 года № 3483. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 54)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 54).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № 30/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-139, опубликованное 13 января 2012 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1778371,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 248620,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4294,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2645,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1522811,9 тысяч тенге.
2) затраты – 1801862,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6709,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10309,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3600,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30200,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30200,8 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 1100,0 тысяч тенге»;
приложения 17 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Закусилов
Секретарь
районного маслихата                        С.Клюшников
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района
29 октября 2012 года                       К.Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Сандыктауского района»
29 октября 2012 года                       Н.Мурашиди
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата

49425,2
002
Ақпараттық жүйелер құру
8,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2512,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
123320,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
122644,1
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
676,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23059,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20255,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
473,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
1822,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті, басқару жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
409,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
02
Қорғаныс
3047,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3047,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3047,8
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
545,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
545,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
545,0
04
Білім беру
1079255,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1016028,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10213,0
003
Жалпы білім беру
913190,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9746,0
006
Балаларға қосымша білім беру
21754,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8181,8
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
500,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

49425,2
002
Создание информационных систем
8,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2512,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123320,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
122644,1
022
Капитальные расходы государственного органа
676,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23059,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20255,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
473,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1822,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
409,0
015
Капитальные расходы государственного органа
100,0
02
Оборона
3047,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3047,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3047,8
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
545,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
545,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
545,0
04
Образование
1079255,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
1016028,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10213,0
003
Общеобразовательное обучение
913190,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9746,0
006
Дополнительное образование для детей
21754,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8181,8
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
500,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

487,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
36921,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ- ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
843,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
14192,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
63227,3
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
63227,3
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
65460,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65460,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14054,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
19186,0
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
1468,6
006
Тұрғын үй көмегі
365,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9431,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
339,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу,төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
127,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
4866,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2270,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен, және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2366,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10987,0
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
208119,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
226,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
64,0
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
162,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
126298,1
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
87523,8
015
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
9658,3
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
6043,0

487,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных учреждениях образования
36921,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
843,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
14192,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
63227,3
037
Строительство и реконструкция объектов образования
63227,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
65460,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65460,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14054,3
002
Программа занятости
19186,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1468,6
006
Оказание жилищной помощи
365,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9431,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
339,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
127,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4866,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2270,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2366,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10987,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
208119,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
226,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
64,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
162,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
126298,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
87523,8
015
Освещение улиц в населенных пунктах
9658,3
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
6043,0