Целиноград ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № А-4/420 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда № 3563 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған 2013 жылғы Целиноград ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдарының тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн, сұранысы және ұсыныстары анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Б.С.Ізбасароваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі                 А.Уисимбаев
Целиноград ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ А-4/420 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
2013 жылғы Целиноград ауданы бойынша
қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдарының тiзбесi,
қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары,
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшер және оларды
қаржыландыру көздерi, сұранысы және ұсыныстары
Ұйымдардың
атауы
Қоғамдық жұмыстың
түрлері
Жұмыстың
көлемі
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Целиноград
ауданы Ақмол
ауылдық
округінің әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі

Об организации общественных работ в Целиноградском районе на 2013 год
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 07 декабря 2012 года № А-4/420. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2012 года № 3563
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Целиноградском районе на 2013 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Целиноградскому району на 2013 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Избасарову Б.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Целиноградского района                А.Уисимбаев
Утвержден
постановлением акимата
Целиноградского района
от 7 декабря 2012 года
№ А-4/420
Перечень организаций,
в которых будут проводиться общественные работы,
виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их финансирования,
спрос и предложения на общественные работы
по Целиноградскому району на 2013 год
Наименование
организации
Виды
общественных
работ
Объем
работ
Спрос
Предложение
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
аульного округа
Акмол
Целиноградского
района»

1. Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
1
1
2. Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
6
6
17
«Оразақ ауыл
аймағы әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
1. Үй-үйді аралап
тексеру
1200 үй
1
1
2. Аймақты
көгалдандыру,
аумақты тазарту
және абаттандыру
бойынша
жүргізілетін
жұмыстарға көмек
көрсету
168000
шаршы
метр
5
5
18
«Целиноград
ауданы Рахымжан
Қошқарбаев
ауылдық
округінің әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
1. Үй-үйді аралап
тексеру
1200 үй
1
1
2. Аймақты
көгалдандыру,
аумақты тазарту
және абаттандыру
бойынша
жүргізілетін
жұмыстарға көмек
көрсету
120000
шаршы
метр
5
5
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың
шарттары
Қатысушыларға
төленетін төлем
мөлшері
Қаржы
көздері
қолданыстағы еңбек
заңнамасына сәйкес,
жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті
бюджет
қолданыстағы еңбек
заңнамасына сәйкес,
жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті
бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек
заңнамасына сәйкес,
жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті
бюджет
қолданыстағы еңбек
заңнамасына сәйкес,
жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті
бюджет

1. Подворный обход населения
1200 дворов
1
1
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000
квадратных
метров
6
6
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Оразакского сельского округа»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
1
1
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
168000
квадратных
метров
5
5
18
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района»
1. Подворный обход населения
1200 дворов
1
1
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000
квадратных
метров
5
5
продолжение таблицы
Условия общественных
работ
Размеры оплаты
труда участников
Источник
финансирования
согласно договору,
заключенному в соответствии
с действующим трудовым
законодательством
минимальная
заработная плата
местный бюджет
согласно договору,
заключенному в соответствии
с действующим трудовым
законодательством
минимальная
заработная плата
местный бюджет
согласно договору,
заключенному в соответствии
с действующим трудовым
законодательством
минимальная
заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору,
заключенному в соответствии
с действующим трудовым
законодательством
минимальная
заработная плата
местный бюджет
согласно договору,
заключенному в соответствии
с действующим трудовым
законодательством
минимальная
заработная плата
местный бюджет
согласно договору,
заключенному в соответствии
с действующим трудовым
законодательством
минимальная
заработная плата
местный бюджет