2012 жылы Шортанды ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 9 қаңтардағы № А-1/2 қаулысы. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 ақпанда № 1-18-148 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қазандағы № А-9/241 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 23.10.2014 № А-9/241 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 78 тармақтарына сәйкес, жұмыс табуда қиындық көріп жүрген жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен уақытша қамтылуын қамтамасыз ету үшін Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы Шортанды ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес Шортанды ауданы ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары, нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Шортанды ауданының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (әрі қарай – ММ):
1) жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмыстарға жіберуді олардың келісімімен тіркелген күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырсын;
2) жеке шотқа аудару арқылы қызметкерге жасалған еңбек шарттың негізінде ай сайын ең төменгі жалақының төлемін аудан бюджетінің қаражат есебінен жүзеге асырсын.
4. Шортанды ауданының «Экономика және қаржы бөлімі» ММ қоғамдық жұмыстардың қаржыландырылуын аудан бюджетінде 2012 жылға көзделген қаражаттар шегінде қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің орынбасары М.А.Атабаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының
әкімі                                      С.Қамзебаев
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Ақмола облысы
Шортанды ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлім» ММ бастығы                          Е.Бегімқұлов
Шортанды ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы
9 қаңтардағы № А-1/2
қаулысына қосымша
Шортанды ауданы ұйымдарының тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері,
жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшерлері мен оларды қаржыландыру
көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныстар
Ұйымның атауы
Ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері
Орындалатын қоғамдық жұмыстардың көлемі
1
Шортанды ауданының «Раевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
121 кітап
2
Шортанды ауданының «Шортанды кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кент аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
208000 шаршы метр

Об организации общественных работ в Шортандинском районе в 2012 году
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 9 января 2012 года № А-1/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 2 февраля 2012 года № 1-18-148. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23 октября 2014 года № А-9/241
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23.10.2014 № А-9/241 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их временной занятости, акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Шортандинском районе в 2012 году.
2. Утвердить перечень организаций Шортандинского района, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы согласно приложению.
3. Государственному учреждению (далее - ГУ) «Отдел занятости и социальных программ» Шортандинского района:
1) осуществлять направление безработных с их согласия согласно условиям трудового договора на оплачиваемые общественные работы в порядке очередности согласно дате регистрации;
2) на основании заключенного трудового договора ежемесячно осуществлять выплату минимальной заработной платы работнику на лицевые счета путем перечисления из средств районного бюджета.
4. ГУ «Отдел экономики и финансов» Шортандинского района обеспечить финансирование общественных работ, в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на 2012 год.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Шортандинского района Атабаева М.А.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Шортандинского района                 С.Камзебаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Шортандинского района
Акмолинской области»                       Е.Бегимкулов
Приложение
к постановлению акимата
Шортандинского района
от 9 января 2012 года
№ А-1/2
Перечень
организаций Шортандинского района, виды,
объемы, конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их
финансирования, спрос и предложения на общественные работы
№ п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Раевского сельского округа Шортандинского района»
Уборка и благоустройство территории округа
Оказание помощи
в делопроизводстве
14400
квадратных метров
121 книга
2
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Шортанды Шортандинского района»
Уборка и благоустройство территории поселка
Оказание помощи
в делопроизводстве
208000 квадратных метров

686 іс, 162 кітап
3
Шортанды ауданының «Новокубанка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
21600 шаршы метр
180 іс, 132 кітап
4
Шортанды ауданының «Дамса селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
40000 шаршы метр
200 іс, 115 кітап
5
Шортанды ауданының «Научный кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кент аумағын жинау және абаттандыру
14400 шаршы метр
6
Шортанды ауданының «Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
36000 шаршы метр
180 іс, 136 кітап
7
Шортанды ауданының «Андреевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің аумағын жинау және абаттандыру
14400 шаршы метр
8
Шортанды ауданының «Бектау ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр
135 іс, 80 кітап
9
Шортанды ауданының «Жолымбет кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кент аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
28800 шаршы метр
150 іс, 69 кітап
10
Шортанды ауданының «Петровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
7200 шаршы метр
100 іс, 29 кітап
11
Шортанды ауданының «Новоселовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Округтің аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
14400 шаршы метр

686 дел, 162 книги
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокубанского сельского округа Шортандинского района»
Уборка и благоустройство территории округа
Оказание помощи
в делопроизводстве
21600 квадратных метров
180 дел, 132 книги
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Дамсинского сельского округа Шортандинского района»
Уборка и благоустройство территории округа
Оказание помощи
в делопроизводстве
40000
квадратных метров
200 дел, 115 книг
5
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Научный Шортандинского района»
Уборка и благоустройство территории поселка
14400
квадратных метров
6
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Бозайгыр Шортандинского района»
Уборка и благоустройство территории округа
Оказание помощи
в делопроизводстве
36000 квадратных метров
180 дел, 136 книг
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского сельского округа Шортандинского района»
Уборка и благоустройство территории округа
14400
квадратных метров
8
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Бектау Шортандинского района»
Уборка и благоустройство территории округа
Оказание помощи
в делопроизводстве
14400
квадратных метров
135 дел, 80 книг
9
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Жолымбет Шортандинского района»
Уборка и благоустройство территории поселка
Оказание помощи
в делопроизводстве
28800
квадратных метров
150 дел, 69 книг
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Петровского сельского округа Шортандинского района»
Уборка и благоустройство территории округа
Оказание помощи
в делопроизводстве
7200
квадратных метров
100 дел, 29 книг
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоселовского сельского округа Шортандинского района»
Уборка и благоустройство территории округа
Оказание помощи
в делопроизводстве
14400 квадратных метров