Аудандық мәслихаттың 2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 ақпандағы № С-2/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 1-18-149 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № С-13/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 31.01.2013 № С-13/7 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылдың 12 желтоқсандағы № С-45/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-146 тіркелген, 2012 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2012 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«2) шығындар – 2 335 575 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (- 29 358) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 29 358 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 12-1 тармақпен толықтырылсын:
«12-1. 2012 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан жағдай бойынша 4 500 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) су құбырлары желілерін ағымдағы жөндеуге 4 500 мың теңге сомасында»;
аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылдың 12 желтоқсандағы № С-45/2 шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Г.Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
Шортанды аудандық
мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 8 февраля 2012 года № С-2/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 15 февраля 2012 года № 1-18-149. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31 января 2013 года № С-13/7
Сноска. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31.01.2013 № С-13/7 (вводится в действие с момента подписания).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С-45/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-146, опубликованное 21 января 2012 года в районной газете «Вести» и 21 января 2012 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнение:
подпункты 2), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
«2) затраты – 2 335 575 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-29 358) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 358 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
«12-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 4 500 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2012 года на следующие цели:
1) на текущий ремонт водопроводных сетей в сумме 4 500 тысяч тенге»;
приложение 1 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С-45/2 изложить в новой редакции, согласно приложению 1 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
секретарь районного
маслихата                                  Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким района                                С.Камзебаев
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного малихата