2012 жылға Шортанды ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № А-1/56 қаулысы. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 наурызда № 1-18-150 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 мамырдағы № А-5/150 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 18.05.2012 № А-5/150 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-4) тармақшасына18-1 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландырудың Ережесі«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына сәйкес Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарының арасынан жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындары (одан әрі- әлеуметтік жұмыс орындары) ұйымдастырылсын.
2. Бекітілсін:
1) 1 қосымшаға сәйкес жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын, Шортанды ауданында 2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын жасаушы жұмыс берушілердің тізбесі;
2) 2 қосымшаға сәйкес республикалық бюджет есебінен қаржыландырылатын, Шортанды ауданында 2012 жылға арналған уақытша әлеуметтік жұмыс орындарын жасаушы жұмыс берушілердің тізбесі.

Об организации социальных рабочих мест в Шортандинском районе на 2012 год
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 21 февраля 2012 года № А-1/56. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 6 марта 2012 года № 1-18-150. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 18 мая 2012 года № А-5/150
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 18.05.2012 № А-5/150 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5-4) статьи 7, статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении Программы занятости 2020» от 31 марта 2011 года № 316, Правилами организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815, акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места для трудоустройства безработных из целевых групп населения (далее – социальные рабочие места) на 2012 год.
2. Утвердить:
1) перечень работодателей, создающих социальные рабочие места в Шортандинском районе на 2012 год, финансируемые из средств местного бюджета, согласно приложению 1;
2) перечень работодателей, создающих социальные рабочие места в Шортандинском районе на 2012 год, финансируемые из средств республиканского бюджета, согласно приложению 2.