Шортанды ауданында 2012 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/135 қаулысы. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 8 мамырда № 1-18-157 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қазандағы № А-9/241 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 23.10.2014 № А-9/241 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 5 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10 тармағына және «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 284, ұсынымдарына сәйкес, Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданында 2012 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің орынбасары К.Рыскелдиновқа жүктелсін.
3 Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының
әкімі                                      С.Қамзебаев
Шортанды ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 сәуірдегі
№ А-4/135 қаулысына
қосымша
Шортанды ауданында 2012 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері
№ р/с
Дақылдардың атауы
Өтінімді беру мерзімдері
Егу мерзімдері
1
Ортакеш пісетін жаздық бидай
12 мамырдан 27 мамырға дейін
12 мамырдан 27 мамырға дейін
2
Орта пісетін жаздық бидай
14 мамырдан 30 мамырға дейін
14 мамырдан 30 мамырға дейін
3
Ортаерте пісетін жаздық бидай
18 мамырдан 2 маусымға дейін
18 мамырдан 4 маусымға дейін
4
Жаздық арпа, сұлы
27 мамырдан 5 маусымға дейін
27 мамырдан 5 маусымға дейін
5
Қарақұмық
25 мамырдан 5 маусымға дейін
25 мамырдан 5 маусымға дейін
6
Бұршақ
15 мамырдан 27 мамырға дейін
15 мамырдан 27 мамырға дейін
7
Ноқат
12 мамырдан 20 мамырға дейін
12 мамырдан 20 мамырға дейін
8
Чечевица
18 мамырдан 25 мамырға дейін
18 мамырдан 25 мамырға дейін
8
Рапс
12 мамырдан 25 мамырға дейін
12 мамырдан 25 мамырға дейін
9
Май тұқымына күнбағыс
12 мамырдан 20 мамырға дейін
12 мамырдан 20 мамырға дейін
10
Зығыр
15 мамырдан 30 мамырға дейін
15 мамырдан 30 мамырға дейін
11
Бір жылдық шөптер
20 мамырдан 30 мамырға дейін
20 мамырдан 30 мамырға дейін
12
Картоп
12 мамырдан 25 мамырға дейін
12 мамырдан 25 мамырға дейін
13
Көкөніс
12 мамырдан 15 маусымға дейін
12 мамырдан 15 маусымға дейін

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2012 году в Шортандинском районе
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 28 апреля 2012 года № А-4/135. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 8 мая 2012 года № 1-18-157. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23 октября 2014 года № А-9/241
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23.10.2014 № А-9/241 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 и рекомендациями товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева» от 5 апреля 2012 года № 284, акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидии и оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2012 году в Шортандинском районе, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шортандинского района Рыскельдинова К.О.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Шортандинского района                      С.Камзебаев
Приложение
к постановлению акимата
Шортандинского района
28 апреля 2012 года
№ А-4/135
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2012 году в Шортандинском районе
п/п
Наименование сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявки
Сроки сева
1
Яровая пшеница среднепоздняя
с 12 мая по 27 мая
с 12 мая по 27 мая
2
Яровая пшеница среднеспелая
с 14 мая по 30 мая
с 14 мая по 30 мая
3
Яровая пшеница среднеранняя
с 18 мая по 2 июня
с 18 мая по 2 июня
4
Яровой ячмень, овес
с 27 мая по 5 июня
с 27 мая по 5 июня
5
Гречиха
с 25 мая по 5 июня
с 25 мая по 5 июня
6
Горох
с 15 мая по 27 мая
с 15 мая по 27 мая
7
Нут
с 12 мая по 20 мая
с 12 мая по 20 мая
8
Чечевица
с 18 мая по 25 мая
с 18 мая по 25 мая
9
Рапс
с 12 мая по 25 мая
с 12 мая по 25 мая
10
Подсолнечник на маслосемена
с 12 мая по 20 мая
с 12 мая по 20 мая
11
Лен
с 15 мая по 30 мая
с 15 мая по 30 мая
12
Однолетние травы
с 20 мая по 30 мая
с 20 мая по 30 мая
13
Картофель
с 12 мая по 25 мая
с 12 мая по 25 мая
14
Овощи
с 12 мая по 15 июня
с 12 мая по 15 июня