Бурабай аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № С-40/1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 5С-2/2 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 сәуірде № 1-19-225 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 01-15/105 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 10.06.2013 № 01-15/105 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104 бабының 4 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № С-40/1 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-216 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2012 жылғы 19 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4416068,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1772444,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29700,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 453646,4 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2160278,0 мың теңге.
2) шығындар – 4534315,0 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредит беру – 72310,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 114562,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42252,0 мың теңге.
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № С-40/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2012 года № 5С-2/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 6 апреля 2012 года № 1-19-225. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 01-15/105)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10.06.2013 № 01-15/105).
В соответствии с пунктом 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № С-40/1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-216, опубликовано 19 января 2012 года в районной газете «Бурабай», 19 января 2012 года в районной газете «Луч») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4416068,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1772444,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29700,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 453646,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2160278,0 тысяч тенге.
2) затраты – 4534315,0 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 72310,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 114562,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42252,0 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -190556,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 190556,6 мың теңге».
2. Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешiмiнің 17 қосымшалары осы шешiмнiң 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ІІ сессиясының
төрағасы                                   Р.Махаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ө.Бейсенов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
Бурабай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 27 наурыздағы
№ 5С-2/2 шешіміне 1 қосымша
Бурабай ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
санаты
сома
сыныбы
ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -190556,6 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 190556,6 тысяч тенге»;
2.Приложение 17 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия с 1 января 2012 года.
Председатель
II сессии
районого маслихата                         Р.Махаев
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 27 марта 2012 года № 5С-2/2
Бюджет Бурабайского района на 2012 год
категория
сумма
класс
подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы

2547,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
217046,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28761,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1300,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
890,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
42345,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8100,0
037
Білім беру объектілерін салу және қайта салу
8100,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
156428,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156428,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26952,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25778,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2411,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
10558,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10435,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1627,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
326,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40101,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9566,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
10136,0
023
Тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18538,0
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы
984836,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14368,0
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
14206,0
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
162,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
286512,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
84050,0
012
Сумен жабдықтау және су шығару жүйесінің қызмет етуі

2547,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
217046,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
28761,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1300,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
890,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
42345,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8100,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
156428,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156428,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26952,0
002
Программа занятости
25778,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2411,0
006
Оказание жилищной помощи
10558,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10435,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1627,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
326,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40101,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9566,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10136,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18538,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
984836,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного( сельского) округа
14368,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
14206,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
162,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
286512,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
84050,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения