Бурабай аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № С-40/1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 5С-4/1 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 сәуірде № 1-19-228 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 01-15/105 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 10.06.2013 № 01-15/105 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № С-40/1 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-216 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2012 жылғы 19 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5610008,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1772444,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29700,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 453646,4 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3354218,5 мың теңге.
2) шығындар – 5728255,5 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредит беру – 72310,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 114562,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42252,0 мың теңге.
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -190556,6 мың теңге.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № С-40/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2012 года № 5С-4/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 27 апреля 2012 года № 1-19-228. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 01-15/105)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10.06.2013 № 01-15/105).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № С-40/1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-216, опубликовано 19 января 2012 года в районной газете «Бурабай», 19 января 2012 года в районной газете «Луч») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
доходы - 5610008,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1772444,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29700,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 453646,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3354218,5 тысяч тенге.
2) затраты – 5728255,5 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 72310,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 114562,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42252,0 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – -190556,6 тысяч тенге.

2547,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
217046,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28761,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1300,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
890,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
42345,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8100,0
037
Білім беру объектілерін салу және қайта салу
8100,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
159345,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
159345,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26952,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
28695,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2411,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
10558,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10435,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1627,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
326,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40101,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9566,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
10136,0
023
Тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18538,0
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы
1368439,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14368,0
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
14206,0
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
162,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
332516,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
84050,0
012
Сумен жабдықтау және су шығару жүйесінің қызмет етуі

2547,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
217046,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
28761,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1300,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
890,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
42345,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8100,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
159345,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
159345,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26952,0
002
Программа занятости
28695,5
005
Государственная адресная социальная помощь
2411,0
006
Оказание жилищной помощи
10558,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10435,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1627,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
326,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40101,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9566,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10136,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18538,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1368439,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14368,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
14206,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
162,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
332516,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
84050,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

6296,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметiн қамтамасыз етуге
17 379,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға жастар тәжірибесіне
3 717,0
Тұрғын үй көмегiн көрсетуге
5278,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
2917,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
12 867,0
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
12 867,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 510,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
4 510,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
49 838,0
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3 834,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі ауылды елді мекендерді дамытуға коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға, соның ішінде
46 004,0
Қатаркөл селосындағы кент ішіндегі жолдарды ағымдағы жөндеу
27 003,0
Зеленый Бор селосындағы кент ішіндегі жолдарды ағымдағы жөндеу
19 001,0
Нысаналы даму трансферттерi
1 710 669,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
521 000,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға, Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жол торабының дамытылуын салуға және қайта құруға (1 кезек)
521 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 189 669,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
287 328,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
83 052,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласының квартал аралық су құбыры желілерін қайта құруға
93 865,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Бурабай кентін сумен жабдықтау желілерін қайта құруға
169 174,0
Бурабай ауданының Бурабай кентін сумен жабдықтау желілерін қайта құруға, 3 кезек (орталық жер, МҰТП және орман шаруашылығының ауданы)
186 653,0
Бурабай ауданының Кенесары ауылының су құбыры желілерін қайта құруға
64 057,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға

6296,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на обеспечение деятельности центров занятости населения
17 379,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на молодежную практику
3 717,0
На оказание жилищной помощи
5278,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников
2917,5
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
12 867,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
12 867,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 510,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 510,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
49 838,0
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 834,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020, ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов, в том числе
46 004,0
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Катарколь
27 003,0
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Зеленый Бор
19 001,0
Целевые трансферты на развитие
1 710 669,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
521 000,0
На развитие транспортной инфраструктуры, строительство и реконструкцию развития дорожной сети поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области (1 очередь)
521 000,0
Отдел строительства района (города областного значения)
1 189 669,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
287 328,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
83 052,0
На реконструкцию внутриквартальных водопроводных сетей в городе Щучинске Бурабайского района Акмолинской области
93 865,0
На реконструкцию сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
169 174,0
На реконструкцию сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района, 3-я очередь (центральная часть, район ГНПП и лесхоза)
186 653,0
На реконструкцию сетей водоснабжения в ауле Кенесары Бурабайского района
64 057,0
На развитие и обустройство недостоющей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

19120,0
Щучинск - Бурабай курорттық аймағының электр желілерін салуға және қайта құруға, жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
286420,0
Бюджеттiк несиелер
114 562,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100 000,0
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге
100000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 562,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
14562,0

19120,0
На развитие теплоэнергетической системы, строительство и реконструкцию электрических сетей Щучинско-Боровской курортной зоны
286420,0
Бюджетные кредиты
114 562,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100 000,0
На проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума
100000,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 562,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
14562,0