Бурабай аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № С-40/1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 маусымдағы № 5С-7/1 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 шілдеде № 1-19-232 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 01-15/105 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 10.06.2013 № 01-15/105 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № С-40/1 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-216 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2012 жылғы 19 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5739492,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1772444,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29700,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 453646,4 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3483702,5 мың теңге.
2) шығындар – 5857739,4 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредит беру – 72310,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 114562,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42252,0 мың теңге.
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № С-40/1 «О районном бюджете на 2012-2014 годы»
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 21 июня 2012 года № 5С-7/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 4 июля 2012 года № 1-19-232. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 01-15/105)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10.06.2013 № 01-15/105).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № С-40/1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-216, опубликовано 19 января 2012 года в районной газете «Бурабай», 19 января 2012 года в районной газете «Луч») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
доходы - 5739492,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1772444,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29700,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 453646,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3483702,5 тысяч тенге.
2) затраты – 5857739,4 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 72310,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 114562,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42252,0 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -190556,5 мың теңге.
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 190556,5 мың теңге».
2. Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешiмiнің 145 қосымшалары осы шешiмнiң 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
VІІ (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы                       Ж.Бектұров
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ө.Бейсенов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    Ә.Ғазиз
Бурабай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 маусымдағы
№ 5С-7/1 шешіміне 1 қосымша
Бурабай ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
санаты
cома
сыныбы
ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -190556,5 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 190556,5 тысяч тенге».
2. Приложения 145 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия с 1 января 2012 года.
Председатель
VIІ (внеочередной) сессии
районного маслихата                        Ж.Бектуров
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   Ә.Ғазиз
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 21 июня 2012 года № 5С-7/1
Бюджет Бурабайского района на 2012 год
категория
сумма
класс
подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы

14343,0
006
Балаларға қосымша білім беру
67448,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2547,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
226046,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28761,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1300,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
890,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
42345,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
31100,0
037
Білім беру объектілерін салу және қайта салу
31100,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
159980,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
159980,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26952,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29475,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2411,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
10558,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10290,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1627,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
326,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40101,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9566,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі

14343,0
006
Дополнительное образование для детей
67448,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2547,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
226046,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
28761,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1300,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
890,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
42345,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
31100,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
31100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
159980,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
159980,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26952,0
002
Программа занятости
29475,5
005
Государственная адресная социальная помощь
2411,0
006
Оказание жилищной помощи
10558,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10290,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1627,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
326,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40101,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9566,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

4097,0
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етуге
1300,0
Жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
28761,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
43235,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 367,5
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға жалақының ішінара субсидиялануға
7076,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметiн қамтамасыз етуге
17 379,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға жастар тәжірибесіне
3 717,0
Тұрғын үй көмегiн көрсетуге
5278,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
2917,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
12 867,0
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
12 867,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 510,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
4 510,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
49 838,0
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3 834,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі ауылды елді мекендерді дамытуға коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға, соның ішінде
46 004,0
Қатаркөл селосындағы кент ішіндегі жолдарды ағымдағы жөндеу
27 003,0
Зеленый Бор селосындағы кент ішіндегі жолдарды ағымдағы жөндеу
19 001,0
Нысаналы даму трансферттерi
1 754 904,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
521 000,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға, Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жол торабының дамытылуын салуға және қайта құруға (1 кезек)
521 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 233 904,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
274 328,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға

4097,0
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1300,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28761,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
43235,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 367,5
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на частичное субсидирование заработной платы
7076,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на обеспечение деятельности центров занятости населения
17 379,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на молодежную практику
3 717,0
На оказание жилищной помощи
5278,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников
2917,5
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
12 867,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
12 867,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 510,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 510,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
49 838,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 834,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020, ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов, в том числе
46 004,0
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Катарколь
27 003,0
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Зеленый Бор
19 001,0
Целевые трансферты на развитие
1 754 904,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
521 000,0
На развитие транспортной инфраструктуры, строительство и реконструкцию развития дорожной сети поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области (1 очередь)
521 000,0
Отдел строительства района (города областного значения)
1 233 904,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
274 328,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

140 287,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласының ішкікварталдық су құбыры желілерін қайта құруға
93 865,0
Ақмола облысының Бурабай ауданының Бурабай кентінің сумен жабдықтау желілерін қайта құруға
169 174,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің сумен жабдықтау желілерін қайта құруға, үшінші кезек (орталық жер, мемлекеттік ұлттық табиғаттық саябақтың және орман шаруашылығының ауданы)
186 653,0
Бурабай ауданы Кенесары ауылының су құбыры желілерін қайта құруға
64 057,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
19120,0
Щучинск - Бурабай курорттық зонасының электр желілерін салуға және қайта құруға, жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
286420,0
Бюджеттiк несиелер
114 562,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100 000,0
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге
100000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 562,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
14562,0
Бурабай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 маусымдағы
№ 5С-7/1 шешіміне 3 қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ С-40/1 шешіміне 5 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджетінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
418 810,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
322 090,0
соның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 470,0
Мемлекеттік органның негізгі шығындарға
2470,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 729,0
Мәдениет орта мектебінің күрделі жөндеуіне
5429,0
Оқушыларды мектепке дейін және кейін жеткізу үшін үш шағын автобус сатып алуға
9300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 742,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
3 204,0
Бурабай ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Бурабай ауданының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
1 538,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
219 459,0
Успено-Юрьевка селосының сумен жабдықтау жүйесін күрделі жөндеу
147 409,0
№ 12 қазандыққа қазан сатып алуға
54550,0
№ 1 қазандыққа қазан сатып алуға
17 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
80 690,0
Бурабай ауданының Щучинск қаласының жылумен жабдықтау сызбаларын әзірлеуге

140 287,0
На реконструкцию внутриквартальных водопроводных сетей в городе Щучинске Бурабайского района Акмолинской области
93 865,0
На реконструкцию сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
169 174,0
На реконструкцию сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района, третья очередь (центральная часть, район государственного национального природного парка и лесхоза)
186 653,0
На реконструкцию сетей водоснабжения в ауле Кенесары Бурабайского района
64 057,0
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
19120,0
На развитие теплоэнергетической системы, строительство и реконструкцию электрических сетей Щучинско-Боровской курортной зоны
286420,0
Бюджетные кредиты
114 562,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100 000,0
На проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума
100000,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 562,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
14562,0
Приложение 3
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 21 июня 2012 года № 5С-7/1
Приложение 5
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 13 декабря 2011 года № С-40/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
418 810,0
Целевые текущие трансферты
322 090,0
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
2 470,0
На капитальные расходы государственного органа
2470,0
Отдел образования района (города областного значения)
14 729,0
На капитальный ремонт Мадениетской средней школы
5429,0
Приобретение трех микроавтобусов для подвоза учащихся до школы и обратно
9300,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 742,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
3 204,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Бурабайского района и многодетных семей сельской местности Бурабайского района
1 538,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
219 459,0
На капитальный ремонт сетей водоснабжения в селе Успено-Юрьевка
147 409,0
на приобретение котла для котельной № 12
54550,0
на приобретение котла для котельной № 1
17 500,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
80 690,0
На разработку схем теплоснабжения города Щучинск Бурабайского района

25 000,0
Елді мекендердің бас жоспарларын және бөлігін жоспарлау жобаларын дайындауға және түзетуге
55 690,0
Нысаналы даму трансферттерi
96 720,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
50 100,0
"Бурабай ауданының Щучинск қаласының 900 орынды орта мектебін салу" жобасы бойынша қайтадан қолдану жобасын байлау
8 100,0
Бурабай ауданының Щучинск қаласында жетпіс бес пәтерлі екі тұрғын үйдің құрылысы жобасы бойынша қайтадан қолдану жобасын бақылауға
13 000,0
Бурабай ауданының "Щучинск қаласындағы 250 орындық интернат пен 800 орындық бейімдеу мектебінің құрылысы" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеумен мемлекеттік сараптама өткізу
18 000,0
Бурабай ауданының "Бурабай кентіндегі Сакен Сейфуллин атындағы орта мектебінің қосымша оқу корпусының құрылысы" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеумен мемлекеттік сараптама өткізу
5 000,0
Бурабай ауданы Санаторий-Щучинский кентіндегі қазандықтың құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
6 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 620,0
Бурабай ауданының "Бурабай-Тазалық" шаруашылық жүргізу құқығында мемлекеттік қазынашылық кәсіпорынның жарғылық капиталының ұлғаюы
46 620,0

25 000,0
На разработку и корректировку генеральных планов и проектов детальной планировки населенных пунктов
55 690,0
Целевые трансферты на развитие
96 720,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
50 100,0
Привязка проекта повторного применения по проекту "Строительство средней школы на 900 мест в городе Щучинск Бурабайского района"
8 100,0
на привязку проекта повторного применения по проекту "Строительство двух семидесяти пяти квартирных жилых домов в городе Щучинск"
13 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением госэкспертизы по проекту "Строительство профильной школы на 800 мест с интернатом на 250 мест в городе Щучинск" Бурабайского района
18 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением госэкспертизы по проекту "Строительство дополнительного учебного корпуса к средней школе имени Сакена Сейфуллина в поселке Бурабай" Бурабайского района
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство котельной в поселке Санаторий Щучинский Бурабайского района
6 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 620,0
Увеличение уставного капитала государственного казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Бурабай-Тазалык" Бурабайского района
46 620,0