Бурабай аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № С-40/1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 5С-11/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда № 3540 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 01-15/105 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 10.06.2013 № 01-15/105 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бурабай аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № С-40/1 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-216 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2012 жылғы 19 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің
1, 2 және 3 қосымшаларына, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5877284,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1878844,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20837,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 187881,8 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3789721,4 мың теңге.
2) шығындар – 5995531,3 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредит беру – 54310,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 96562,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42252,0 мың теңге.
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -172556,5 мың теңге.
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 172556,5 мың теңге».
Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешiмiнің 145 қосымшалары осы шешiмнiң 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XІ (кезектен тыс)
мәслихаттың хатшысы                        Қ.Шаяхметов
Аудандық сессиясының
төрағасы                                   Ө.Бейсенов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    Ә.Ғазиз
Бурабай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 5С-11/7 шешіміне
1 қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ С-40/1 шешіміне
1 қосымша
Бурабай ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № С-40/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2012 года № 5С-11/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2012 года № 3540. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 01-15/105)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10.06.2013 № 01-15/105).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № С-40/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-216, опубликовано 19 января 2012 года в районной газете «Бурабай», 19 января 2012 года в районной газете «Луч») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 5877284,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1878844,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20837,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 187881,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3789721,4 тысяч тенге.
2) затраты – 5995531,3 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 54310,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 96562,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42252,0 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – -172556,5 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 172556,5 тысяч тенге».
Приложения 145 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия с 1 января 2012 года.
Председатель
ХІ (внеочередной) сессии
районного маслихата                        К.Шаяхметов
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   Ә.Ғазиз
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 10 декабря 2012 года № 5С-11/7
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 13 декабря 2011 года № С-40/1
Бюджет Бурабайского района на 2012 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы

14343,0
006
Балаларға қосымша білім беру
67798,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2347,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
179333,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28020,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1000,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
890,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
130948,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербестік білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1911,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
42345,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
41100,0
037
Білім беру объектілерін салу және қайта салу
41100,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
156054,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156054,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26888,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
32525,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3011,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
3367,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10955,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1534,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

14343,0
006
Дополнительное образование для детей
67798,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2347,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
179333,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
28020,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1000,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
890,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
130948,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1911,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
42345,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
41100,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
41100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
156054,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156054,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26888,0
002
Программа занятости
32525,5
005
Государственная адресная социальная помощь
3011,0
006
Оказание жилищной помощи
3367,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10955,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1534,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2 097 998,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
304 430,5
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
209 208,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
130948,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға
4094,0
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етуге
1000,0
Жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
28020,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
43235,0
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербестік білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1911,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 007,5
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға жалақының ішінара субсидиялануға
7076,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметiн қамтамасыз етуге
11 999,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға жастар тәжірибесіне
3 717,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
2222,5
Көшіп-қонуға арналған демеу қаржыны беру
2993,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
12 867,0
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
12 867,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 510,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
4 510,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
49 838,0
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3 834,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі ауылды елді мекендерді дамытуға коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға, соның ішінде

2 097 998,5
Целевые текущие трансферты
304 430,5
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
209 208,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
130948,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4094,0
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1000,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28020,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
43235,0
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1911,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 007,5
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на частичное субсидирование заработной платы
7076,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на обеспечение деятельности центров занятости населения
11 999,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на молодежную практику
3 717,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников
2222,5
Предоставление субсидий на переезд
2993,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
12 867,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
12 867,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 510,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 510,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
49 838,0
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 834,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020, ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов, в том числе

46 004,0
Поселкі ішіндегі жолдардың ағымдағы жөндеу жұмыстары Қатаркөл ауылында
27 003,0
Поселкі ішіндегі жолдардың ағымдағы жөндеу жұмыстары Зеленый Бор ауылында
19 001,0
Нысаналы даму трансферттерi
1 697 006,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
472 222,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға, Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жол торабының дамытылуын салуға және қайта құруға (1 кезек)
472 222,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 224 784,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
274 328,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
140 287,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласының ішкікварталдық су құбыры желілерін қайта құруға
93 865,0
Ақмола облысының Бурабай ауданының Бурабай кентінің сумен жабдықтау желілерін қайта құруға
169 174,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің сумен жабдықтау желілерін қайта құруға, 3 кезек (орталық жер, Мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің және орман шаруашылығының ауданы)
186 653,0
Бурабай ауданы Кенесары ауылының су құбыры желілерін қайта құруға
64 057,0
Щучинск қаласындағы "Балдәурен" Республикалық оқу-сауықтыру орталығы инженерлік желілерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
10000,0
Щучинск - Бурабай курорттық зонасының электр желілерін салуға және қайта құруға, жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
286420,0
Бюджеттiк несиелер
96 562,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
82 000,0
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге
82000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 562,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
14562,0
Бурабай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 5С-11/7 шешіміне
3 қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ С-40/1 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджетінен
берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
751 741,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
586 178,4
соның iшiнде:
заңнаманың өзгеруiне байланысты төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға
245536
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 460,0
Мемлекеттік органның негізгі шығындарға
2460,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 729,0
Мәдениет орта мектебінің күрделі жөндеуіне

46 004,0
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Катарколь
27 003,0
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Зеленый Бор
19 001,0
Целевые трансферты на развитие
1 697 006,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
472 222,0
На развитие транспортной инфраструктуры, строительство и реконструкцию развития дорожной сети поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области (1 очередь)
472 222,0
Отдел строительства района (города областного значения)
1 224 784,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
274 328,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
140 287,0
На реконструкцию внутриквартальных водопроводных сетей в городе Щучинске Бурабайского района Акмолинской области
93 865,0
На реконструкцию сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
169 174,0
На реконструкцию сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района, 3-я очередь (центральная часть, район Государственного национального природного парка и лесхоза)
186 653,0
На реконструкцию сетей водоснабжения в ауле Кенесары Бурабайского района
64 057,0
Разработка проектно-сметной документации строительства инженерных сетей республиканского учебно-оздоровительного центра "Балдаурен" города Щучинск
10000,0
На развитие теплоэнергетической системы, строительство и реконструкцию электрических сетей Щучинско-Боровской курортной зоны
286420,0
Бюджетные кредиты
96 562,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
82 000,0
На проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума
82000,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 562,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
14562,0
Приложение 3 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 10 декабря 2012 года № 5С-11/7
Приложение 5 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 13 декабря 2011 года № С-40/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
751 741,9
Целевые текущие трансферты
586 178,4
в том числе:
на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
245536
Аппарат акима района (города областного значения)
2 460,0
На капитальные расходы государственного органа
2460,0
Отдел образования района (города областного значения)
14 729,0
На капитальный ремонт Мадениетской средней школы

5429,0
Оқушыларды мектепке дейін және кейін жеткізу үшін 3 шағын автобус сатып алуға
9300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 124,6
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
4 586,6
Бурабай ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Бурабай ауданының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
1 538,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
261 638,8
Успено-Юрьевка селосының сумен жабдықтау жүйесін күрделі жөндеу
133 519,8
№ 12 қазандыққа қазан сатып алуға
54550,0
№ 1 қазандыққа қазан сатып алуға
17 500,0
Ауданы жылумен жабдықтаушы объектілерін жылу беру маусымына дайындауға
56 069,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
55 690,0
Елді мекендердің бас жоспарларын және бөлігін жоспарлау жобаларын дайындауға және түзетуге
55 690,0
Нысаналы даму трансферттерi
165 563,5
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
68 943,5
"Бурабай ауданының Щучинск қаласының 900 орынды орта мектебін салу" жобасы бойынша қайтадан қолдану жобасын байлау
8 100,0
"Бурабай ауданының Щучинск қаласында 75 пәтерлі екі тұрғын үйдің құрылысы" жобасы бойынша жоба - сметалық құжаттамасын байлауға
13 000,0
Бурабай ауданының "Щучинск қаласында 250 орынға интернатпен 800 орынды бейімдеу мектебінің құрылысы" жобасы бойынша жоба - сметалық құжаттамасын әзірлеумен мемлекеттік сараптамасын өткізу
18 000,0
Бурабай ауданының "Бурабай ауылында Сейфуллин атындағы орта мектебінде қосымша оқу корпусының құрылысы" жобасы бойынша жоба - сметалық құжаттамасын әзірлеумен мемлекеттік сараптамасын өткізу
5 000,0
Бурабай ауданы Санаторий-Щучинский ауылында қазаңдықтың құрылысына жоба - сметалық құжаттамасын әзірлеу
6 000,0
Бурабай ауданының Бурабай ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құру
4 983,5
Бурабай ауданының Бурабай ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құру, 3 кезек (орталық бөлім, мемлекеттік ұлттық табиғи паркі және орман шаруашылығы ауданы)
1 535,0
Бурабай ауданы Кенесары ауылында су құбыры желілерін қайта құру
1 559,0
Бурабай ауданы Щучинск қаласында ішкікварталдық су құбыры желілерін қайта құру
10 766,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
96 620,0
Бурабай ауданының "Бурабай-Тазалық" шаруашылық жүргізу құқығымен мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталының ұлғаюы

5429,0
Приобретение 3-х микроавтобусов для подвоза учащихся до школы и обратно
9300,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 124,6
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
4 586,6
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Бурабайского района и многодетных семей сельской местности Бурабайского района
1 538,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
261 638,8
На капитальный ремонт сетей водоснабжения в селе Успено-Юрьевка
133 519,8
на приобретение котла для котельной № 12
54550,0
на приобретение котла для котельной № 1
17 500,0
На подготовку к отопительному периоду объектов теплоснабжения района
56 069,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
55 690,0
На разработку и корректировку генеральных планов и проектов детальной планировки населенных пунктов
55 690,0
Целевые трансферты на развитие
165 563,5
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
68 943,5
Привязка проекта повторного применения по проекту "Строительство средней школы на 900 мест в городе Щучинск Бурайбайского района"
8 100,0
на привязку проекта повторного применения по проекту "Строительство двух 75-ти квартирных жилых домов в городе Щучинск"
13 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением государственной экспертизы по проекту "Строительство профильной школы на 800 мест с интернатом на 250 мест в городе Щучинск" Бурабайского района
18 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением государственной экспертизы по проекту "Строительство дополнительного учебного корпуса к средней школе имени Сакена Сейфуллина в поселке Бурабай"Бурабайского района
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство котельной в поселке Санаторий Щучинский Бурабайского района
6 000,0
Реконструкция сетей водоснабжения поселке Бурабай Бурабайского района
4 983,5
Реконструкция сетей водоснабжения поселке Бурабай Бурабайского района 3 очередь (центральная часть, район Государственного национального природного парка и лесхоз)
1 535,0
Реконструкция сетей водоснабжения села Кенесары Бурабайского района
1 559,0
Реконструкция внутриквартальных водопроводных сетей в городе Щучинск Бурабайского района
10 766,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
96 620,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бурабай-Тазалык" Бурабайского района

46 620,0
Бурабай ауданы Щучинск қаласында жол және өтпе жолын қайта құруына мемлекеттік сараптамасын өткізумен жоба - сметалық құжаттамасын әзірлеу
50 000,0

46 620,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением государственной экспертизы на реконструкцию дорог и путепровода города Щучинск Бурабайского района
50 000,0