Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 434 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 17 қазандағы № 66 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қазанда № 3424 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 шілдедегі № 07-01-02/387 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 18.07.2013 № 07-01-02/387 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 8 - бабының 2 - тармағына, 106 - бабының 4 – тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3384 тіркелген, 2012 жылғы 17 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 9-10 жарияланған облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 434 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"102 882 265,6" деген цифрлар "103 522 403,1" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша -
"3 193 739" деген цифрлар "3 831 513,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"102 545 177,1" деген цифрлар "103 076 847,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"6 894 340" деген цифрлар "5 594 340" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"316 681" деген цифрлар "1 616 681" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"932 500" деген цифрлар "1 040 967" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"932 500" деген цифрлар "1 040 967" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-7 489 751,5" деген цифрлар "-6 189 751,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"7 489 751,5" деген цифрлар "6 189 751,5" деген цифрлармен ауыстырылсын.
14 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"187 183,9" деген цифрлар "206 713,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
"1 369 482" деген цифрлар "1 369 366" деген цифрлармен ауыстырылсын
5 абзацтың бөлігінде:
"1 062 865" деген цифрлар "1 064 236,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 17 октября 2012 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 октября 2012 года № 3424. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 18 июля 2013 года № 07-01-02/387).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 18.07.2013 № 07-01-02/387).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3384, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 17 января 2012 года № 9-10 следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "102 882 265,6" заменить цифрами "103 522 403,1", в том числе по:
неналоговым поступлениям -
цифры "3 193 739" заменить цифрами "3 831 513,5";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "102 545 177,1" заменить цифрами "103 076 847,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "6 894 340" заменить цифрами "5 594 340", в том числе:
погашение бюджетных кредитов -
цифры "316 681" заменить цифрами "1 616 681";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "932 500" заменить цифрами "1 040 967", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "932 500" заменить цифрами "1 040 967"
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-7 489 751,5" заменить цифрами "-6 189 751,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "7 489 751,5" заменить цифрами "6 189 751,5".
в пункте 14:
в части абзаца 1:
цифры "187 183,9" заменить цифрами "206 713,9";
в части абзаца 2:
цифры "1 369 482" заменить цифрами "1 369 366";
в части абзаца 5:
цифры "1 062 865" заменить цифрами "1 064 236,1";
в части абзаца 6:

3 444 049
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 425
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
316 808
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
75 526
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
48 818
014
Әкімшілік тәртіпті тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
48 133
015
Қызметтік жануаларды ұстауды ұйымдастыру
56 414
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
92 946
03
1
252
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2 428
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
3 271
271
Облыстың құрылыс басқармасы
800
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
800
04
Бiлiм беру
15 862 769
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1 218 789
261
Облыстың білім басқармасы
1 218 789
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
781 129
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
437 660
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2 782 533
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 258 662
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 258 662
261
Облыстың білім басқармасы
1 523 871
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
851 872
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
541 093
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

3 444 049
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 425
006
Капитальные расходы государственного органа
316 808
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
75 526
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
48 818
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
48 133
015
Организация содержания служебных животных
56 414
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
92 946
03
1
252
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 428
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 271
271
Управление строительства области
800
003
Развитие объектов органов внутренних дел
800
04
Образование
15 862 769
1
Дошкольное воспитание и обучение
1 218 789
261
Управление образования области
1 218 789
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
781 129
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
437 660
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 782 533
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 258 662
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 258 662
261
Управление образования области
1 523 871
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
851 872
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
541 093
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"

228 628
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 627
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
304 315
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын көтеруді қамтамасыз ету
7 733
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 598 114
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 047 432
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
1 958 709
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 087 654
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 069
05
Денсаулық сақтау
18 706 928,7
1
Кең бейiндi ауруханалар
134 971
05
1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
134 971
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
134 971
2
Халықтың денсаулығын қорғау
435 945
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
435 945
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
134 661
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
194 620
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
104 313
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ инфекцияларының алдын алуға арналған әлеуметтік жобаларын іске асыру
2 351
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5 007 977
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 007 977
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 997 254
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
84 590
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
188 369
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
28 435
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

228 628
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
49 627
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
304 315
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
7 733
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 598 114
271
Управление строительства области
5 047 432
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 958 709
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 087 654
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 069
05
Здравоохранение
18 706 928,7
1
Больницы широкого профиля
134 971
05
1
253
Управление здравоохранения области
134 971
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
134 971
2
Охрана здоровья населения
435 945
253
Управление здравоохранения области
435 945
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
134 661
006
Услуги по охране материнства и детства
194 620
007
Пропаганда здорового образа жизни
104 313
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2 351
3
Специализированная медицинская помощь
5 007 977
253
Управление здравоохранения области
5 007 977
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 997 254
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
84 590
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
188 369
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
28 435
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

2 030 333
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 926 665
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
761 993
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
78 400
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
301 840
07
1
271
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
70 000
2
Коммуналдық шаруашылық
6 970 763,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 138 785
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
112 172
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
60 492
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
573 392
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
392 729
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 831 978,8
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 071
004
Елді мекендерді газдандыру
987 007
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 273
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға арналған нысаналы трансферттер
90 453
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 655 500
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

2 030 333
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 926 665
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
761 993
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
78 400
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
301 840
07
1
271
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
70 000
2
Коммунальное хозяйство
6 970 763,8
271
Управление строительства области
1 138 785
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
112 172
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
60 492
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
573 392
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
392 729
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 831 978,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
54 071
004
Газификация населенных пунктов
987 007
005
Капитальные расходы государственного органа
2 273
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
90 453
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 655 500
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения