Облыс әкімінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 6 "2012 жылы мал шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 3467 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы әкімінің аппаратының 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 14-5/53 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы әкімінің аппаратының 09.01.2014 № 14-5/53 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 29-бабына сәйкес облыс әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыс әкімінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 6 "2012 жылы мал шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3417 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 121-122 номерлерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.С.Жұмағазиев) осы шешімді басқарманың интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жариаланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А.Мұхамбетов
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 8 шешіміне 1 қосымша
2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 6
облыс әкімінің шешіміне
1 қосымша
2012 жылға Ақтөбе облысы бойынша бюджеттік субсидиялар мөлшері және субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квота бөлу жиынтық тізімі
Атауы
қолда бар мал саны, бас
қолда бар сиыр саны, бас
соның ішінде аналықтары, бас
аудан
шаруашылық
өнім түрі (деңгей)
Ақтөбе қ.
"Рамазан" ЖШС
тауарлы жұмыртқа
2
334000
тауарлы жұмыртқа бойынша барлығы
334000
Алға
"Көктас-Ақтөбе" АҚ
құс еті
3
33918
құс еті бойынша барлығы
33918
Алға
"Реймқұл" ШҚ
қой еті

О внесении изменения в решение акима области от 10 сентября 2012 года № 6 "О некоторых вопросах субсидирования животноводства в 2012 году"
Решение акима Актюбинской области от 4 декабря 2012 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 декабря 2012 года № 3467. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Актюбинской области от 9 января 2014 года № 14-5/53).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Актюбинской области от 09.01.2014 № 14-5/53).
В соответствии со статьей 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима области от 10 сентября 2012 года № 6 "О некоторых вопросах субсидирования животноводства в 2012 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3417, опубликованное 25 сентября 2012 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" № 121-122) следующее изменение:
приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению;
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (М.С.Джумагазиев) обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе управления.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области
А.Мухамбетов
Приложение 1
к решению акима области
от 04 декабря 2012 г. № 8
Приложение 1
к решению акима области
от 10 сентября 2012 года № 6
Сводный список распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий по Актюбинской области на 2012 год
Наименование
наличие поголовья, голов
кол-во коров, голов
в т.ч. маток, голов
районов
хозяйств
вид продукции (уровень)
г.Актобе
ТОО "Рамазан"
товарное яйцо
2
334000
итого по товарному яйцу
334000
Алгинский
АО "Коктас-Актобе"
мясо птицы
3
33918
итого по мясу птицы
33918
Алгинский
КХ "Реймкул"
баранина